Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz Maximum1 #214095 üzenetére

    Nem, ezt a részt mondom, ott láthatod, hogy elindultam lefele, aztán rádőltem egy egy beton géppuskafészekre (olyasmik voltak az erdőben az ösvény mellett, beton kocka rajta meg beton kupola, több is szétszórva :F ) és úgy döntöttem visszafordulok, mert túloldalt, a vízmosás marta mély árok másik felén is volt egy ösvény, de az sem volt jobb és többet toltam lefelé, mint ültem a nyeregben, helyenként szó szerint gyalog is féltem lemenni a hegyes sziklákon a bringás cipőben...lehet odatévedtél te is, de oda csak agyamentek tévednek.🤭 Máskor aszfaltra szűrök a Merretekerjek-en mikor útvonalat kérek, mert magamtól biztos nem indulok olyanon el lefele. :U

    #214100Zoliwrc...legalább jól látszik mennyit cipelsz feleslegesen a rugóútból. ;] ...én is tiszta por lettem, hamar le is vizeztem a lovat itthon, de képzeld volt 1-2 hely ahol sár (!) folt éktelenkedett...és el sem lehetett kerülni...és bele is léptem. Aztán csodálkoztam, hogy az idő teltével nemhogy szokjam, hanem egyre rosszabban megy a becsatolás, főleg a jobb lábamnál, kicsatolás megy de a becsatolás alig akar menni. :F Itthon aztán kipiszkáltam egy megkeményedett sárdarabot beállva mint a beton a stopli egyik oldalába. :W

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák