Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz Runner_fxr #14650 üzenetére

    Amennyiben vékony, szálkás alkatú valaki, akkor meg örüljön hogy megehet szinte bármit :) , csak egyen többet belőle
    Én nem voltam sohasem kis darab, ha ez mond valami, akkor általános iskolából 100 kilóval és 183 centivel ballagtam, azóta sem nőtten magasságban
    Nem tömegeltem 'direktbe', anno a bruttó 100, nettó ~82-83-s súlyomat leginkább otthoni melóval és a 100kilóval végzett sporttal sikerült összerakni. Visszasírom az áltsuli végi/gimi eleji fizikumom. :K
    Kérdezték anno jópáran, hogy edzek-e vagy súlytemelek meg mennyi nyomok fekve :) Mindig mondtam, hogy kilóra nem tudom, mert soha sem mértem meg a ruhásszekrényt és a farönköket, egyedül a cementes-zsák volt garantáltan 50 kiló :DDD

    Egyetem alatt sajnos nagyon betett a mozgáshiány és az ülő életmód, illetve leraktam a cigit, utána nagyon gyorsan felszaladt egy 20-as és még Anglia is rátett a sz.r kajákkal
    Ekkor már alulról koccoltam a 140-et, gondoltam ideje lenne visszavenni. Sajnos akkor súlyról lefogyni izomvesztéssel is jár és még ez a fránya porclágyulás sem kedvezett a dolognak.
    Talán tavaszra rendbe jön a lábam, ez év végére tervezek beállni úgy 90-re, remélhetőleg majd 8-10%-os testzsírral.
    Szóval 29-30 éves koromra leszek talán megint olyan fizikumban mint 14 évesen :C

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák