Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz StLui #131414 üzenetére

    Jó,hogy mondod,a női hiszti menet közben milyen nehézségi faktornak számít? Strávában van olyan,hogy wife tantrum? :DDD ...legalább 1,2-es szorzót alkalmaznék. :U

    (#131423) deny330...az a korlát egy dolog,én amit sosem értettem az,hogy honnan a bátorság úgy keresztezni az aszfaltot többször is,ezerrel,mikor ott járnak autók és kerékpárosok is. :F Én 1x jöttem ott lefele az aszfalton és úgy átrepültek előttem vagy 40km/h-val többen is egymás után,hogy napokig azon agyaltam mi lett volna ha pár másodperccel hamarabb érek oda. :F

    (#131425) IMIIKE1998...azt tőle kellene megkérdezni,ha engem kérdezel,átlagon aluli a humorérzéke.

    (#131416) StLui...nem semmi helyeken éli ki kapuzárási pánikját,irigylésre méltóak lehetőségei. :K Ugyanakkor az a párkány nekem már kissé neccesnek tűnik,bár lehet csak a videón látszik olyan keskenynek. :F A kötél nélküli sziklamászót juttatja eszembe,mert ott látszólag nincs hely tévedésnek. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák