Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Toobee

    veterán

    válasz 6030D #129710 üzenetére

    Nekem a 11 sebességgel állandóan elszáll. 160-170 között mászok (HHH alja - teteje 164 AVG, ez például a tegnapi, itt meg a teljes kör). Ez számomra egy laza tekerés volt, nem pusztultam bele, ráadásul vasárnap, hétfő kint, kedd bent, szerda megint kint után gyakorlatilag a 4. nap megszakítás nélkül. Viszont szeretnék fejlődni, de nekem ennél több időm nincs, munka után ~2 órába bele kell, hogy férjek.

    Minden kínai, tudja a fene, hogy mennyire pontos (Xiaomi Amazfit Verge és Stratos van használatban). Szoftverfrissítés előtt néha írt 200 feletti értékeket is, mikor a csuklómon mértem, most a korábban itt ajánlott Magene MHR10-zel mérem. Síkon is magas, mert ott meg egyekerekezni szoktam. Ha csak simán tekerek, a lehetőségeimhez mérten sokat, azzal nem tudok ezen javítani? Annyit szoktam még csinálni, hogy kedden elmegyek zsírégető spinningre, az a mondjuk pont erre való, de az bruttó 55 perc szokott lenni (a keddit lenyomtam 121 AVG-vel, a maximum pedig 150 volt), kevésnek találom. Csak kéne egy szabadgörgő otthonra.

    https://barbieripnk.hu/

Új hozzászólás Aktív témák