Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jolti

    senior tag

    válasz jolti #106291 üzenetére

    Sziasztok!
    Végül is egy MACH1 240 trekking felni lett a vége. Ha jól emlékszem jókat olvastam róla. Ismeri valaki közületek ezt a felnit? Elég erős?
    A másik kérdésem az lenne, hogy vettem egy Ilyen jagwire fékbowden szettet, ( mert mindenhol csak jókat olvastam róla, meg ti is ajánlottátok ) és a bicómon a váz alatt kb. egy méteres szakaszon csupaszon fut a bowden és hogy én is tegyem így fel, vagy vigyem végig a bowden házában majd?
    Mert, hogy olyan speckó teflonos belülről a háza, a bowden meg köszörült. Melyik a jobb megoldás?
    Azért akarom lecserélni, mert a réginél olyan érzésem lett, mintha olyan nehezen, vagy lassan térne vissza a fékkar a helyére fékezés után. De csak a hátsónál van így. Pedig jó két éves az az egész bringa, kicsit korainak tartom. De akkor legyen rendes.
    A múltkor kicseréltem a középső agyat, meg a láncot. Egy Shimano BB Un-55-re. Az nagyon fasza lett! Remélem ezt már nem eszi meg olyan hamar az idő, mint az előzőt. A lánc is nagyon jónak tűnik. Sokkal csendesebb, mint az előző Shimano volt. Ez meg Kmc X8.

Új hozzászólás Aktív témák