Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlacKSouL

    addikt

    válasz Tufa_ #100431 üzenetére

    Nekem a Velomann azt csinálta, hogy amikor a jeladóban merült az elem, akkor nem mért mágnes jelet. Látták egymást, csak nem adott forgásjelet. Hasolnóképp amikor kilazult az elemtartója és lötyögött ebnne az elem. Amikor meg az órában merült, akkor az onnantól használhatatlan volt, összevissza irkált ki mindent, csipogott, villogott, stb. Elemcsere után mindkét egység tökéletesen működik, a kerék-kormány távolság háromszorosáról még simán látják egymást.
    Nekem inkább a Velomann érintőképernyőjével van baj, szarul van benne a fényérzékelő, és néha magától váltogat, ahogy naplementénél oldalról lapos szögben belevilágít a fény. Ugyanezzel a lendülettel azt érzékeli mintha érintve tartanám, és 3 másodperccel később törli a mért utat, időt, sebességeket, kalóriát, csak az odometer marad meg. Pedig törléshez elvileg hátul kellene megnyomni egy süllyesztett gombot, amiből már le is vágtam, de hiába. Ez kb. minden 10 km-nél hosszabb tekerésnél előfordul, ordítok is vele mint a sakál, de drága volt hogy földhöz b.sszam. És én akartam ilyet. De ki gondolta

    Aláírás (nem kötelező megadni)

Új hozzászólás Aktív témák