Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • icm

    tag

    válasz zolnagy #114847 üzenetére

    A pulsor fejrésze ér bele a vízbetöltő tölcsérbe. Ha el is forgatom báermelyik irányban nem vagyok előrébb mivel koncentrikus a tengelyre a fejrész. Egyébként nem lett volna rossz ötlet.
    Nincs manométerem. OPV az fix a rugó függvényében, nem is foglalkoztam ennél többet evvel.
    Könyököt be fogok kötni szerintem. Sok gondolkodás után arra jutottam, hogy vízszintesen is - tehát a 90 fokos könyököt beszerelve is működnie kell - csak az a lényeg, hogy ami a belépő oldal ott kapja meg a vizet. Ezt mondom azért mert tegnap próbálkoztam avval, hogy nyerek helyet avval, ha azt a réz csatlakozót áthelyezem: így az eredeti belépő oldal lesz a kilépő oldal és az eredeti kilépő oldali csatlakozó az a belépő. Így elfért, nem volt gond csak hatása nem volt. Ebből következtettem kicsit tévesen arra, hogy a fejrésznek felfelé kell állnia, de átgondolva inkább azt mondom, hogy a fejrészen lehet valami ami tompítja a rezgést és annak kell irányban lennie a belépő vízzel. Hosszúra sikeredett a következtetésem...

    "Simplicity is the ultimate sophistication." Leonardo da Vinci

Új hozzászólás Aktív témák