Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    Akadt egy gondom, összeraktam filmnézéshez egy hangrendszert, leegyszerüsítve 3 különálló erősítő a 2*2 nagy, valamint ceneter és mély hangfalak számára, amit egy Cambridge soundworks (Creative valami leányvállalata) Dolby digitalt tudó dekóder hajt meg, az pedig SPDIF bemeneten kapja a hangot, ez működik tökéletessen, AC3Filter szépen tudja használni spdif kimenetet, öröm, boldogság. A dekóder viszont nem tud mit kezdeni a DTS hangzással, azt nem ismeri, valamint mivel önálló erősítőnek tervezték, ezért a 6 hangcsatornát 3 TDA IC hajt meg, ami khm. nem egy profi megoldás. (persze filmnek ez annyira nem számít, zenére analóg módon direktbe használom a két nagyobb erősítőmet)

    Mivel dekódert nem találtam azóta, és nem kívánok ilyen hiperszuper házimozi erősítőt sem venni (volt, de nem hozta a megfelelő minőséget zenében, persze IC-s volt szegény), ezért gondolkodtam, hogy kellene rendelni valamit, már sokan mondták, hogy Texas Insturmentstől lehet rendelni mintát, és ingyért meghozzák. Bereggeltem, és így elsőre valami ilyesmit találtam, de nekem valami egyszerűbb dolog is elég lenne, ami csak mint dekóder működik.
    Aztán persze meg kellene oldani a vonal szintü kimenetet.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák