Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • msgt.fubar

    aktív tag

    Sziasztok,

    az Otthon Melege Program kapcsán hűtő vásárlás előtt állunk, és az alábbi, megfizethető árú A++ alsó fagyasztós kombinált típusokat néztem ki kis családom számára:

    • BOSCH KGV 36 UL 30 S
    • LIEBHERR CU 3311
    • LG GBB329SWJZ
    • WHIRLPOOL BSNF 8152
    • SAMSUNG RB29FERNCSA EF

    A típusok felszereltségével alapvetően tisztában vagyok, leginkább a gyártó megbízhatósága és a magyarországi szervízháttér minősége érdekelne. A fenti gyártókkal milyen tapasztalataitok vannak?

    A Bosch például hiába német gyártó, származási országnak Törökországot jelölték meg. Aztán csudajókat olvasni a Liebherr-ről, ameddig bele nem futottam az alábbi irományba.

    A Whirlpool-ról ebben a topikban visszakeresve is hideget-meleget olvasni ("Whirlpool a király"-tól kezdve a "soha többet Whirlpool"-ig terjed a skála).

    Ti melyik gyártótól vennétek? A hangzatos funkciók alapvetően nem érdekelnek, jó ha vannak, de inkább egy időtálló gépet szeretnénk, ami nem megy tönkre 3 éven belül.

    A jelenlegi Lehel-Zanussi gép tökéletesen működik bármilyen hiba nélkül 1998 óta folyamatosan. Még arra is gondoltunk, hogy kár lecserélni egy modern vacakra, ami tönkremegy hamar... Minden véleményt és hozzászólást megköszönök.

    gottagofast

  • msgt.fubar

    aktív tag

    válasz K Norbi #28821 üzenetére

    Eredetileg listán volt, de miután elmentünk megnézni őket élőben lekerültek. Elég gyenge anyagfelhasználást tapasztaltunk a kihúzható fiókoknál.

    A mostaniban két fiók van a fenti hűtőrészben egymás mellett, vastag műanyagból. Amit láttunk az egyetlen nagy fiók volt sokkal vékonyabb műanyagból és üresen is nyeklett-nyaklott. Tuti eltörne egy idő után.

    @Zeki: Az LG kivételével mindegyikre 2 év van, az LG pedig 1 évet ad. A Bosch ráadásul 2+3 év, gondolom regisztrálva.

    [ Szerkesztve ]

    gottagofast

Új hozzászólás Aktív témák