Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz koxx #27288 üzenetére

    abból a szempontból, hogy erősen szív, igen, jó.

    Senkinek nem tartanak pisztolyt a fejéhez, hogy mielét vegyen

    fogalmazzuk úgy, hogy erős presszionálás folyik, és a tények nem objektív és nem teljes kibontása a témában

    én is 20ezres pzs nélküli electroluxot vettem 2 éve és csak most cseréltem C2-re

    az ugye megvan, hogy a porszívó piac nem bináris...

    Azt gondoltam, hogy az EL milyen fasza és jó, hát nem az.

    ha ez megnyugtat, próbáltam, használtam magas kategóriás (direkt nem csúcsot írtam, mert abba bele lehetne kötni) porszívót és pontosan fel tudom mérni a különbséget, illetve azt, hogy a tízezres hiperes sajátmárkás és a százezres elit közötti differenciából nekem pontosan mire és milyen áron van szükségem.

    úgy könnyű okosnak lenni, hogy biztos ami biztos alapon rálocsolok rengeteg pénzt valamire és akkor biztos jót kapok a pénzemért, sok pénzből nem teljesítmény okosnak lenni, meg jót venni. gógyi ahhoz kell amikor pontosan belövöd és beárazod hogy mire mit miért és mennyiért, és úgy hozod ki a költségminimumból a haszonmaximumot. extrapolálva ezt az összes kis és nagygépedre, autódra, lakásodra, karrieredre. ehhez ész is kell meg információ. simán megtehetném hogy beszaladok a boltba most és megveszem a c2-t vagy akármelyik másikat, nem jelentene problémát. csak én ezeket szeretem minél nagyobb hozzáadott értékkel megoldani, és nekem nem ott van a maximum.

    másnak lehet ott van, tiszta sor, megemelem a kalapom, ezt már sokadszor írom le mert nem szeretném a topik eszesebb felét akaratlanul megbántani, de amit feszegettem az sokszor nettó szemellenzős sznobizmus az illető olvtársak részéről és nem optimalizálás.

    [ Szerkesztve ]

  • #94529552

    törölt tag

    válasz koxx #27288 üzenetére

    Azt gondoltam, hogy az EL milyen fasza és jó, hát nem az.

    Minden gyártónak lehetnek jó és gyengébb modelljei, és nem az van, hogy az EL rossz porszívókat gyárt, hanem az a konkrét példánya volt neked rossz, mint nekem is, vagyis a tartályosok. Nem az egész brand.

    Miért nem vitted vissza a porzsák nélküli porszívót, mint én is? :N Már az első nap eldöntöttem, hogy megy vissza az EL9910, ha jól tudom a típusát, de ez már 30 ezer Ft volt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák