Hirdetés
-
50 - 1
18570 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
Új hozzászólás Aktív témák
-
syIex
nagyúr
-
Mike
veterán
Játékmechanikát, Red Dead-be.
Ahogy néztem videókat a lövölde rész kb. ugyanaz, ami nem is baj, a fegyverpárbaj a gta-ban is jó.
Lehetsz valamiféle kereskedő is, ahol supplyt (állati tetemeket) kell vinni az emberednek, aki szépen feldolgozza azt. Az eladásnál meg választhatsz, lehet közelebbi vagy távolabbi pontra vinni a szajrét. Hmm, eléggé ismerős.De mégsem ugyanaz
-
szTotyy
őstag
Játékmechanikát, Red Dead-be.
Ahogy néztem videókat a lövölde rész kb. ugyanaz, ami nem is baj, a fegyverpárbaj a gta-ban is jó.
Lehetsz valamiféle kereskedő is, ahol supplyt (állati tetemeket) kell vinni az emberednek, aki szépen feldolgozza azt. Az eladásnál meg választhatsz, lehet közelebbi vagy távolabbi pontra vinni a szajrét. Hmm, eléggé ismerős. -
Mike
veterán
Ott van oldalt,ott villog hogy a ragyásra döngölt radiátor 2 topicban 4 új hsz van.

Várjuk meg míg kijön a PC-s paciszimulátor,akkor meg látjuk milyen lesz,de szerintem simán ugyan az mint a GTA Online,átrakják azt ide oszt csókolom.Csak más néven,ebben nem repülő autók lesznek hanem repülő csillámpónik.Mit raknak, hova?
-
szTotyy
őstag
Ott van oldalt,ott villog hogy a ragyásra döngölt radiátor 2 topicban 4 új hsz van.

Várjuk meg míg kijön a PC-s paciszimulátor,akkor meg látjuk milyen lesz,de szerintem simán ugyan az mint a GTA Online,átrakják azt ide oszt csókolom.Csak más néven,ebben nem repülő autók lesznek hanem repülő csillámpónik.Nem arra gondoltam, azt látom!
E-mail értesítésre gondoltam, még a végén lemaradok valami fontos infóról! 
-
Plata
titán
Nyomtam én a héten sokat a gta-t, csak napközben, nem este
.Szóval a fontos kérdések:
-mintha korábban valaki írta volna: tényleg nem lehet barátra/crew társra joinolni?
Ezt az opciót csak belerakják késöbb!
-ha valaki ehhez is tud majd "üres session csináló progit", kéretik azonnal megosztani!
Túl szép lenne, ha a GTA-s itt is működne!
-és hova a bánatba lett itt a PH-n az a gomb, amivel értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik a topikba?
Ott van oldalt,ott villog hogy a ragyásra döngölt radiátor 2 topicban 4 új hsz van.

Várjuk meg míg kijön a PC-s paciszimulátor,akkor meg látjuk milyen lesz,de szerintem simán ugyan az mint a GTA Online,átrakják azt ide oszt csókolom.Csak más néven,ebben nem repülő autók lesznek hanem repülő csillámpónik. -
szTotyy
őstag
Nyomtam én a héten sokat a gta-t, csak napközben, nem este
.Szóval a fontos kérdések:
-mintha korábban valaki írta volna: tényleg nem lehet barátra/crew társra joinolni?
Ezt az opciót csak belerakják késöbb!
-ha valaki ehhez is tud majd "üres session csináló progit", kéretik azonnal megosztani!
Túl szép lenne, ha a GTA-s itt is működne!
-és hova a bánatba lett itt a PH-n az a gomb, amivel értesítést kérek, ha új hozzászólás érkezik a topikba?
-
Mike
veterán
-
Kiskokó
veterán
Akkkó nem szóltam.
SZÓtyi, mivan már még mindig dolgozol?
Dzsi Ti éj ?Mike : Mi van veled? öregszel?
Tiszta negatív meg mindent leszóló vagy mostanában !
Ki bántott?
![;]](//cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)
-
Mike
veterán
Jó lenne vmi más név, mondjuk RDR2 vagy elé, mögé hogy PC, mert így nem tudom, melyik, melyik
már nem mintha akarnék annyira ideírni, mivel NEM fogom megvenni PC-re, ahogy egyesek is elhajtottak
-
Mike
veterán
Jó estét!

Nem tudom hogy van pontosan ez a crew-val. Mármint, hogy külön kell csinálni minden R* játékhoz, vagy ez játékokon átívelő dolog. Csak mert ugyebár a Social Clubon sincs játékokra külön szedve.
Ja meg a RDR2-höz az egyik választottam a Max Payne volt (szar választás volt, rossz játék
). Na és amikor ott kipróbáltam volna az online részét (az égvilágon senki nem játszik vele), az öltözékek közt volt pár olyan amin rajta volt a kis GTA-s PH crew logo-ja. 
Szóval hogy is van/lesz ez pontosan?

(#38) Mike : akkor a válasz meg is van, kösziSocial Club
ps-en ugyanúgy a Phhu crewban vagyok benne, rdr2-ben, gta5-ben is kiírja
igaz kb semmire nem jó ps-en -
szTotyy
őstag
Jó estét!

Nem tudom hogy van pontosan ez a crew-val. Mármint, hogy külön kell csinálni minden R* játékhoz, vagy ez játékokon átívelő dolog. Csak mert ugyebár a Social Clubon sincs játékokra külön szedve.
Ja meg a RDR2-höz az egyik választottam a Max Payne volt (szar választás volt, rossz játék
). Na és amikor ott kipróbáltam volna az online részét (az égvilágon senki nem játszik vele), az öltözékek közt volt pár olyan amin rajta volt a kis GTA-s PH crew logo-ja. 
Szóval hogy is van/lesz ez pontosan?

(#38) Mike : akkor a válasz meg is van, köszi -
Mike
veterán
-
Kiskokó
veterán
Üdv itt is!
Ezennel szeretném előterjeszteni az RDR PHHU crew létrehozását!
-
Patrick
addikt
No előrendeltem én is a Special Edition-t.
L.A. Noire és Max Payne 3 került mellé. Várós már a game nagyon. 
-
Plata
titán
-
gyimger
őstag
Ha dísznek kell, vegyél konzolost. Az én GTA V példányom is dísznek van, mert Steamen vettem, de kellett a térkép.
-
syIex
nagyúr
-
Plata
titán
Várok,mert szeretném ki rakni a polcra GTA V doboza mellé.
Nincs is már dvd olvasó a gépemben.
Igazából abban reménykedem hogy a Red Dead dobozosan is legalább olyan klassz lesz mint a GTA. -
syIex
nagyúr
Talán várj még kicsit aztán, ha 22.-e után sem lesz dobozos akkor sajnos nem igazán lesz elréhető az a változat.
Az új SW játék is lesz "dobozos" változatban hiába csak netről tölthető le és "No Disc Inclouded"
-
syIex
nagyúr
Ultimate előrendelve. Megvan PS-en is, de ez megéri az árát.

Én is ugyan így vagyok vele.
Szintén megvan PS-en is, de ha valami akkor ez az ami megérdemli a teljes ár kifizetését!
-
Plata
titán
-
gyimger
őstag
Akkor végül mégis létrejött a téma. Talán jobb is, mint a feszült légkör amott.
-
Léc
tag
A Standard árában kapod meg a Special Editiont. Olcsóbbat ne várj, inkább zsebeld be a standard árában a Specielt.
Köszi. Be is zsebeltem gyorsan a specialt, most már csak várni kell megjelenésig

-
ForRedGlory
félisten
-
Léc
tag
Most nézem hogy a PC-s verziónál csak ultimate meg special edition van? Valami olcsóbb Standard edition nem lesz?
-
negyven2
nagyúr
Xbox One X-en én egy 1TB-os Toshiba Canvio Basic-et is használok, immár közel 3 éve. Nekem ezen van fent a RDR2 sok más játék mellett (kb. 130GB még szabad rajta).
Ha elindítom a játékot akkor lehet választani, hogy Story vagy Online. Bármelyiket is választom kb. 1:25-1:30 körüli a töltési idő (3-3 teszt alapján). Ezt úgy kell érteni, hogy akkortól mertem az időt mikor lenyomtam a gombot, hogy induljon a Stoty/Online és addig mértem, amikor meg tudtam mozdulni az adott karakterrel.
-
ForRedGlory
félisten
Ultimate előrendelve. Megvan PS-en is, de ez megéri az árát.

-
CMD 87
tag
-
syIex
nagyúr
-
CMD 87
tag
Nem tudja valaki ,hogy az online mennyit tölt ? GTAV is azért nem tetszik,mert nagyrészt loading szimulátor

-
syIex
nagyúr
Special Edition tartalma:
-Egy extra bankrablós küldetés és egy rejtekhely (Story Mode)
-Dappled Black Thoroughbred (foltos hátú telivér) versenyló és Nuevo Paraiso nyereg (Story Mode)
-Talizmán és Medál Gameplay Bónuszok (Story Mode)
-Gameplay Boostok, Pénz Bónuszok és Árkedvezmények (Story Mode)
-Bónusz öltözék: The Nuevo Paraiso Gunslinger Outfit (Story Mode)
-Ingyen hozzáférés néhány fegyverhez (Story Mode): Volcanic Pistol, Pump Action Shotgun, Lancaster Varmint RifleUltimate Edition tartalma (tartalmazza a Special Edition tartalmát is)
-Két bónusz öltözék az online multiplyer-ben:
-Blackrose Bounty Hunter Outfit, Copperhead Enforcer Outfit (Online)
-Ingyen hozzáférés néhány fegyverhez (Online): Volcanic Pistol, Pump Action Shotgun, Lancaster Varmint Rifle
-Black Chestnut Thoroughbred (gesztenye színű telivér versenyló) a multiplayer-ben (Online)
-Ingyen Survival Camp Theme a multiplayer-ben (Online)
-Gyorsabb szint lépés a multiplayer-ben a 25. szintig (Online) -
syIex
nagyúr
Igazából rosszul van fogalmazva a Launcher-ben, ugyanis nem frissítés, hanem lényegében a játék Special Edition-jét kapod meg a Standard kiadás áráéért (19 990 Ft), az Ultimate-et pedig a Special áráért (24 999 Ft). Ez az akció október 23-ig él. 24-töl valószínűleg meg így fog kinézni az árazás. Standard Edition 19 990 Ft, Special Edition 24 499 és az Ultimate kiadás pedig 28 999 Ft lesz.
Szerintem vedd fel a kapcsolatot a Rockstar Support-al, hogy vonják vissza az elörendelésed
Igen ez a leglogikusabb dolog és hamar el is intézik utána pedig tudsz váltani az Ultimatre...

-
negyven2
nagyúr
Igazából rosszul van fogalmazva a Launcher-ben, ugyanis nem frissítés, hanem lényegében a játék Special Edition-jét kapod meg a Standard kiadás áráéért (19 990 Ft), az Ultimate-et pedig a Special áráért (24 999 Ft). Ez az akció október 23-ig él. 24-töl valószínűleg meg így fog kinézni az árazás. Standard Edition 19 990 Ft, Special Edition 24 499 és az Ultimate kiadás pedig 28 999 Ft lesz.
Szerintem vedd fel a kapcsolatot a Rockstar Support-al, hogy vonják vissza az elörendelésed
-
syIex
nagyúr
Utána olvasok majd, ha gépnél leszek, de biztosan nem olyan bonyolult csak jól el van dugva...

-
Max_218
tag
pontosan hol kellene vagy mit választanom a frissitésért? mert launcherben ha rányomok hogy pre-order akkor át van húzva a kurzor hogy nem lehet,mivel már előrendeltem,viszont még egyszer teljes árért sem venném újra

-
syIex
nagyúr
Szerintem megéri. Tudsz egyébként frissíteni rá simán.

Én is azt fogom venni, mármint az Ultimate-t mivel jobban megéri!
-
syIex
nagyúr
-
Max_218
tag
Ha október 9-és 22. között rendeljük a Rockstar Games Launcher-el (ezen időszak között digitálisan kizárólag itt él az előrendelési lehetőség), akkor ezek közül a játékok közül választhatunk kettőt ingyen:
Grand Theft Auto III
Grand Theft Auto: Vice City
Grand Theft Auto: San Andreas
Bully: Scholarship Edition
L.A. Noire: The Complete Edition
Max Payne 3: The Complete EditionEzen felül minden Rockstar Games Launcher-es előrendeléshez járnak:
Outlaw Survival Kit for Story Mode
War Horse for Story Mode
Treasure Map for Story Mode
Cash Bonus for Story Mode
50 Gold Bars for Red Dead Online
Ingyen frissítési lehetőség az újonnan érkező Premium kiadásra
20$-al olcsóbban vehetjük meg a játék Special és Ultimate kiadásátSziasztok!
Megvettem tegnap a special edition, véletlen duplán választottam a La.noire-t mert steamen is megvan..

A kérdésem az,hogy nem-e tudok frissiteni inkább ultimate kiadásra? vagy annyira nem éri meg azt a 5ezer különbséget?
lletve a premium kiadás az mit takar? -
oriic
HÁZIGAZDA
-
Anulu79
addikt
-
syIex
nagyúr
-
Anulu79
addikt
Arról tud valaki, hogy dobozosan mikortól lesz előrendelhető a játék?
PC esetében dobozos verzióra nem kell számítani. Kijelentették, hogy nem lesz ilyen változat.
-
syIex
nagyúr
Arról tud valaki, hogy dobozosan mikortól lesz előrendelhető a játék?
Sajnos arról egyenlőre nincsen hír mivel a R* Launcher priorizálása van jelenleg nagyon ezért valószínűleg csak 22.-e után lesz rá lehetőség szóval annak is szerintem 2 hetet adnak!

-
yossarian14
tag
Arról tud valaki, hogy dobozosan mikortól lesz előrendelhető a játék?
-
syIex
nagyúr
-
Fred23
nagyúr
Hivatalos gépigény;
Minimum gépigény:
Windows 7 - Service Pack 1(6.1.7601)
Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300
8 GB RAM
Nvidia GeForce GTX 770 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
150 GB tárhelyAjánlott gépigény:
Windows 10 - April 2018 (v1803)
Intel Core i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X
12 GB RAM
Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 4GB
150 GB tárhelyNagyon baráti a gépigény.
Most akkor külön lesz a pc-s topik? Mondjuk nem baj.
-
syIex
nagyúr
Hivatalos gépigény;
Minimum gépigény:
Windows 7 - Service Pack 1(6.1.7601)
Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300
8 GB RAM
Nvidia GeForce GTX 770 2GB / AMD Radeon R9 280 3GB
150 GB tárhelyAjánlott gépigény:
Windows 10 - April 2018 (v1803)
Intel Core i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X
12 GB RAM
Nvidia GeForce GTX 1060 6GB / AMD Radeon RX 480 4GB
150 GB tárhely -
syIex
nagyúr
Ha október 9-és 22. között rendeljük a Rockstar Games Launcher-el (ezen időszak között digitálisan kizárólag itt él az előrendelési lehetőség), akkor ezek közül a játékok közül választhatunk kettőt ingyen:
Grand Theft Auto III
Grand Theft Auto: Vice City
Grand Theft Auto: San Andreas
Bully: Scholarship Edition
L.A. Noire: The Complete Edition
Max Payne 3: The Complete EditionEzen felül minden Rockstar Games Launcher-es előrendeléshez járnak:
Outlaw Survival Kit for Story Mode
War Horse for Story Mode
Treasure Map for Story Mode
Cash Bonus for Story Mode
50 Gold Bars for Red Dead Online
Ingyen frissítési lehetőség az újonnan érkező Premium kiadásra
20$-al olcsóbban vehetjük meg a játék Special és Ultimate kiadását -
syIex
nagyúr
Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
18570 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- Autós topik
- OLED TV topic
- Star Trek Online -=MMORPG=-
- Bluetooth hangszórók
- Samsung Galaxy S26 Ultra - fontossági sorrend
- Melyik tápegységet vegyem?
- Lightyear - befektetési app
- Technológiai szuverenitásban látja a jövőt az EU
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- További aktív témák...
- Synology DiskStation DS1019+ NAS // + 5x 4TB HGST Deskstar SATA3 lemez
- OHH! Dell Precision 7560 Tervező Vágó Laptop -70% 15,6" i7-11850H 32/512 NVIDIA T1200 4GB FHD
- Acemagic Tank 03 PC - Intel Core i7-12700H, 16Gb DDR5, RTX 3060M 12Gb, 1Tb M2, WiFi 6 - Windows 11
- Lenovo ThinkPad X13 G2 13.3" -75% AMD Ryzen 5 Pro 5650U Hexa-core 16GB 512GB SSD FHD
- Asus ROG Strix B250I Gaming Mini-ITX alaplap (Wi-Fi, Bluetooth) - Igény esetén félkonfigként
- Xiaomi Redmi 13T Pro 512GB,Újszerű,Dobozaval,12 hónap garanciával
- GYÖNYÖRŰ iPhone 15 128GB Black - 2 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS5467
- REFURBISHED - DELL Universal Dock D6000 (452-BCYH) (DisplayLink)
- Keresünk Galaxy S21/S21+/S21 Ultra/S21 FE
- 27% - Minisforum UM690L Slim Ryzen 9 6900HX / 32GB DDR5 / 1TB SSD / 680M MiniPC
Állásajánlatok
Cég: aiMotive Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest


E-mail értesítésre gondoltam, még a végén lemaradok valami fontos infóról! 
.
Ezt az opciót csak belerakják késöbb!
![;]](http://cdn.rios.hu/dl/s/v1.gif)

). Na és amikor ott kipróbáltam volna az online részét (az égvilágon senki nem játszik vele), az öltözékek közt volt pár olyan amin rajta volt a kis GTA-s PH crew logo-ja. 





