Hirdetés

Hirdetés

  • Edifier R1600T III 2.0 Aktív hangfal

    lo Tegnap érkezz meg az új hangfal rendszer. Egyrészt azért esett rá a vásárlás, mert ajánlott, másrészt van hozzá...

  • Érkezik a Redmi Watch 5 Lite

    ma Szeptember 25-én Indiában lesz az aktivitáskövető premierje, és lehet, hogy marad is azon a piacon.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mulholland

    tag

    Sziasztok, ebben a topic-ban új vagyok. De leírnám egy tapasztalatomat. Vásároltam egy Anthem MRX500-as erősítőt. A házimozi egy egész szűk 6 m2 es szobába van kialakítva, ami nem túl nagy. és bútorok is vannak benne rendesen ezért egyrészt csak polc hangsugárzók jöhettek szóba amelyek Monitor Audio Gold szériából kerültek ki, a mélynyomó egy Velodyne CHT10-es, másrészt a bútorok elhelyezkedése miatt nem lehetett ideálisan lerakni a hangsugárzókat. Ezért bár nem szólt rosszul a rendszer, de nem adott olyan térérzetet természetes módon amit egy nagyobb szoba és nagyobb tér eredményezhetne. Az erősítő 7.1 et is tud. Ezért próbából, (mivel találtam 2 elfekvő régi még a hifitoronyhoz adott satelitnek minősülő hangfalat) szóval ezeket beállítottam Dolby pro logic IIz szerinti magassági hangsugárzóknak és csodák csodájára az történt, hogy nem zavarosabb lett a hangtér, Hanem gyönyörűen kitisztult, megjött a valódi térérzet, Most ha beteszek egy koncert Blu-ray-t akkor végre olyan a hang érzet, mintha a teremben lennék. A filmek hangja pedig sok esetben teljesen kitisztult és olyan hangokat és neszeket is hallok amit azelőtt nem igazán. Szóval nem tudom, hogy csak ennek a konfigurációnak köszönhető e ezen a téren, vagy másoknál is sikeres lehet ha éppen nem tudja rendesen lerakni a hangfalait. Szóval az a tapasztalatom, hogy nem ördögtől való a 7.1 kis szobában sem :)

    [ Szerkesztve ]

    ARCAM AVR20, LG C8 oled TV, Monitor Audio GS 10+polk LSIM703 szett, Monolith 12THX sub

Új hozzászólás Aktív témák