Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sanyi_386

    csendes tag

    Üdv ismét!

    Gondoltam megosztom, hogy eddig hol tartok :)

    Mivel nagyon belépő szinten vagyok, így nem viszem túlzásba az erősítő keresést, így maradtam 2-nél, Denon X1500H és Onkyo 656. Nagyjából egy árban vannak, kb ugyanazt tudják, de talán a Denon szimpatikusabb.

    Hangfal téren nehezebb a döntés.. abból indulok ki, hogy nagyrészt filmezni fogunk, így az online teszteknél a Jazz és komolyzene alkalmasságot nem veszem figyelembe.
    Amikre eddig gondoltam (+-300e körül vannak):
    JBL Arena 180 5.1
    Hallottam, szerintem szép a hangja, bár azt ajánlották érdemes lenne egy 2. sub-ot venni...

    Polk T50 5.1
    Ezt sokan dicsérték itt, még nem hallottam milyen,

    Jamo 809 HCS 5.1.2
    ennél nagyon szimpatikus, hogy van atmos-hangszóró is a rendszerben, ezt a hétvégén hallgatom meg,

    Taga Harmony 616 5.1
    Hallottam, szerintem ez sem rossz, mondjuk a JBL jobban tetszett, viszont árban barátságosabb

    Boston Acoustics CS260 MK2 5.1
    Ezt nem rég ajánlotta egy ismerős, még nem hallottam, van valakinek tapasztalata milyen?

    Na, összességében itt tartok, ha most kellene választanom akkor a Denon+JBL180 mellett voksolnék. Ha hozzáadom a hátsó 2 állványt meg a kábeleket, gyakorlatilag 500e körül lesz a vége, azért durva, hogy itt kezdődik a belépő szint :Y

Új hozzászólás Aktív témák