Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lofagi

    addikt

    Sziasztok,

    szeretnék kérni tőletek egy kis segítséget, mert abszolút béna vagyok ehhez a témához.

    A problémám ott kezdődött,hogy az egyik alkalommal nem akart újraindulni a z906-os 5.1es rendszerem, amit kb 3 éve vettem, így eléggé elkeseredtem.


    Nem tudom,hogy mennyire látszódik a képen, de a jobb alsó sarokban a kiégett két akármi, amit gondolom egy ügyesebb meg tudna csinálni, de most nem is ez a lényeg.

    A lényeg,hogy a hangfalaknak semmi bajuk. Arra gondoltam,hogy vennék egy vevőt: Onkyo TX-SR252 5.1 Channel A/V Receiver - Black személyében és rákötném az 5 hangfalat. Ez eddig még tiszta. Viszont azt nem tudom,hogy a meglévő subwoofert hogyan tudnám összekötni. Nem tudom,hogy annyi,hogy csak levágom és bedugom az erősítőbe annyi elég-e?

    Nem szeretném kidobni a hangfalakat, ha már egyszer vannak. S gondolom,hogy a subwoofer maga se ment tönkre, csak működhet-e ez a megoldás?

    Köszönöm a válaszokat előre is és elnézést, ha nem a megfelelő topicba írtam.

    Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Új hozzászólás Aktív témák