Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonio

    senior tag

    válasz Quetz #20659 üzenetére

    Köszönöm,

    Erősítőt lehet felülbírálom az előzőleg javasolt mondjuk Denon AVR-X1400H amiben több a kraft és a tudása is talán több mint mondjuk Marantz NR1607, viszont árban ez nem tükröződik, mondjuk nem tudom tartósság minőség terén van e nagy különbség.

    Sub-láda, igen gondoltam hogy oda több kakaó kell és a full légtérre kell tervezni. (Zárt ban gondolkodom)
    most dolgozom és az otthoni gépemen vannak megnyitva/lementve a lehetséges opciók, egy láma kérdés

    ha teszem azt mondjuk frontok Canton-chrono-507.2 DC lesznek ami papír szerint 25 Hz től dolgozik (amin elcsodálkoztam), akkor e mellé értelem szerűen 25Hz vagy ez alá menő Sub dukál?

    Sub témában még nem mélyedtem el, így elsőre laikusként azt gondolom hogy ha egy csak pl 40Hz től dolgozó szub átveszi a 40-100 akárhány Hz ig a munkát a fronttól, de ha 40Hz től kisebb jel meg visszamenne a frontra ami elméletileg tudná kezelni (aminek így semmi értelme nem lenne)?.

    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Új hozzászólás Aktív témák