Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    Köszi mindenkinek! Remélem holnap már hazahozhatom őket a korházból...

    Dani_kp: nagyon jó lett. Én is tettem volna rá legalább egy kis 5-6 centis oldalfalat, de ilyen felhasználásra tökéletes. Meg legalább apa is edzésben marad. Nálunk most a foci a "minden". Vagy 20 éve nem fociztam (apa röplabdás, de ez senkit sem érdekel... :DDD ), most mégis esténként napi 1-1,5 óra "edzés" van előírva a fiúk által. Legalább kicsit lemegy a TV-néző izom... :B

    MÁS: ezt tegnap lőttem a kórházba menet. Láttam már sok ilyet a neten, de azért jót nevettem...

    MÁS 2: szerintem még nem dobtam be ide a kompresszorom csináld magad levegőszűrő felfogatását. Még újkorában, lényegében az első héten sikeresen kitörtem a gyári szűrő menetes csonkját, amikor elhaladva mellett belerúgtam. Íme a megoldásom. Egyetlen egy darab olyan menetes közdarabom volt, ami stimmelt a kompresszor belső menetébe. Nem tudom milyen fajta menet lehet ez (még lusta voltam ellenőrizni menet-fésűvel...), de az biztos, hogy "csak úgy" a legtöbb kéznél lévő, polcról leemelt cuccom nem stimmelt bele. Nyomtattam is megfelelő közdarabot, de sajnos mivel csak PLA-m volt anno otthon, az gyorsan eldeformálódott...

Új hozzászólás Aktív témák