Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BÁ Nutrition

    addikt

    válasz wertigo1984 #20451 üzenetére

    én nem vagyok fekvenyomó, de több tanulmányt őőő akarom mondani módszert is hallottam, olvastam :)
    van aki heti 3-4x is edz mellre, van aki 2x
    de ezek egyike sem testépítő modell, szal még annyi közöm sincs hozzá mint ahhoz :)
    régebben mikor 2x edzettem mellre mindig fájt a vállam, heti 1nél semmi baja
    akkor se ha minden alkalommal csúcsot nyomok

    amennyire tudom fekvenyomóknál is csak heti max 1x mennek fel nagy súlyra fekve, többi mell edzés inkább egyéb gyakorlatokat erőltetnek, pl tolódzkodás, döntött pados nyomások, én ha rendesen leedzek nem is tudok nyomni 5 napig, szal nem tudom hogy csinálják :)

    viszont az 1 ismétléses maxot elég jól ki lehet tolni ha csak mondjuk 2-3 ismétléseket nyomsz
    cserébe az állóképességed lecsökken, szal utánna visszaállni 8-10 ismétlésre nem kellemes
    régen csináltam olyat hogy 50be bemelegítettem picit, majd 10-15 kilónként nyomtam 2 ismétléseket, minimális pihivel, így is kb megvan ugyanaz az ismétlésszám mint 4*8al csak jobban hozzászoksz hogy nem kell sokat nyomni, ill nem fáradsz el mire felérsz nagy súlyra. meg az izom is vhogy rááll az egészre
    volt olyan hogy egy súlyba tudtam max 1et nyomni, de 10 kilóval többe is belenyomtam 1et :)
    emlékszek itt a fórumon volt olyan sráci aki 80ba nyomott 8at 90be egyet sem
    nem tudom hogy csinálta, de ez volt :)

    youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

Új hozzászólás Aktív témák