Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lajmund

    senior tag

    válasz attiati #187191 üzenetére

    Régebben felvetettem hogy nàluk a legjobb a fehérje de kaptam itt a hupikék törpikék izek kedvelőitől az ívet. Én az izolâtumot veszem tőlük újra miota elfogyott az ostrovit ami sokkal jobban habzott érzésre is kicsit gyengébb de ez ugye semmit nem jelent de izre biztos szarabb de àr értékben jobbnak bizonyult. De nem olyan jó mint ez. Minden hoki csiricsàré reklàmozott szart ver szerintem. Itt nem fizeted meg a sok ratyi matyi marketingest, infulenszert meg a tököm tudja Pistàt. Tiszta jó minőségű anyag sallang mentesen. Itt 11 màrkásba meg lenne 22 ugyanez a minőség csillogó villogo csomagolàsba puncsos csillàmponi ízzel. Aki szokott böjtölni az biztos tudja milyen amikor utána jó minőségű táplálékot esz és szinte egyből vèrré vàllik. Érzed egyszerűen hogy valami jobb a szerevezetednek vagy rosszabb. Nem tudom jobban definiálni de ez egyszerűen jobb érzésre mint az ostrovites vagy a többi. Most hogy 110 vagy 100% lehet belekötni de maga a cucc nagyon jó.

    Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

Új hozzászólás Aktív témák