Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcica

    Topikgazda

    válasz Agony #59650 üzenetére

    Ne se aggodj semmin :N felenk szerencsere reggel meg nem volt akkora szel,egy picit fujt csak egyik kanyarban. Delutan viszont hasonlo volt a tegnapelotti szeleshez,brutaaaalis. Ha olyanban futottad,akkor nem is csoda,hogy nem ment ;)
    Ha a kovetkezo edzesen is megmarad valami ebbol a "nehez" labbol,akkor amit ajanlottam konnyitett hetet tarts. Messze meg a verseny,esszel kell felhozni a format.
    Felenk 10 x 800/400m valtogato volt a munka resz vegul (+bemelegites es kifutas) jott Edvard es Danika is,ugye ok komoly 50km-t tettek mar le az asztalra,6orast is.Edvard 100km-es versenyre keszul,neki ez a nap extra eros tempos lett,szinte mostani sebessegehez 15K nyelgaz tempoja. Vigyaztam is ra,amikor hallottam,hogy a legzese kezd atmenni horgesbe,akkor picit lazitottunk a sebessegen. Kihoztuk 3:55-os atlagra,a,gyorsak is gyorsultak,elejen 3:50 kornyeke,a vegen mar 3:40-3:35 is befigyelt 1-1 gyors kor rejeig. A 800-ak 4:10-4:00 ahogy epp sikerult. Ez volt a gyors fiu csoport (Kovacs Viktor csinalta meg vegig). Kozepes fius csoport 4:30-4:30-4:20-at valtogatott,mivel ott csak a masik Viktor futott egyedul,neki meg most gyorsabb sebesseg nem kell,ez tempocska volt. Tegnap ment 35km-t 5:00-as atlagra,ma meg ezt a tempot,szepen benne van a surejeben.Meg nem dontotte el,hogy egyeniben futja a 6orat,vagy parban.Egyeniben 72km a cel, parban pedig olyan 4:45-4:30 kozotti tempo.Ahol szetesik epp :DDD
    Csajok csak ketten voltak,nekik iparos munka volt 5:30-5:30-5:00.Meg is csinaltak becsuletesen a 27kort.Mi a gyors csoporttal ugy csinaltuk,hogy amikor kesz lett a feladat,akkor az egyel lassabb csoporttal mentunk meg egy szettet,valamint a lanyokkkal masfel szettet.Veluk ugy,hogy minden korben felkaptunk 50-70metert porgosre.

    [ Szerkesztve ]

    There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

Új hozzászólás Aktív témák