Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • parandroid

    nagyúr

    válasz Vertigo18 #28631 üzenetére

    A Fenix3 egy nagyon szép óra, minap valami 250 eur-ért akciózták vadasújan amazonon, komolyan elgondolkoztam rajta én is, de az FR235-höz képest amit plusz tud, arra igazából nincs szükségem. Másrészt meg nem tudok úgysem vigyázni rá munka közben, és a szívem szakad meg már attól is, hogy az FR235 miket kapott, meg hogy néz ki szegény, egy Fenix első odacsapásakor konkrétan sírva is fakadnék...

    Amúgy velem olyan történt, ami január óta nem, konkrétan vasárnap óta nem voltam futni. Régóta gyűlt már a jobb vádlimban a feszültség, általában futás közben elmúlik, de ha hosszabb pihenés után először ráállok, akkor feszít az egész vádlim, mintha valami szoros cucc lenne körétekerve, és meghúzva. Mivel már a bokámra is kezdett átmenni, úgy döntöttem, kap egy szűk hetet pihenésre, addig kicsit nyújtogatom, meg finoman hengerelem. Biztos nem tett jót neki az sem, hogy a múlt hónap elég durván meg lett húzva, ráadásul sok volt a hosszú, meg a tempó is, a hónap utolsó hete konkrétan 76 km lett, ráadásul szombaton egy laza félmaraton tempó 6km-en, vasárnap pedig egy 33 km-es hosszú, mindez úgy, hogy már eleve nem volt rendben hetek óta. Ma már erősen gondolkozom rajta, hogy kicsit meg kéne járatni, de csak óvatosan, és a hétvégi hosszú sem fog félmaratoni táv fölé menni, az is biztos, és azt is csak maratoni tempón. Remélem rendben lesz, jövő héten kéne futni egy tempósabb félmaratont, lesz egy remek kis verseny ideális tereppel (bringaút végig a Majna-parton, tehát jó felület, és nulla szint), jó lenne, ha összejönne egy évzáró PB. Aztán meg kezdődik a rápihenés a maratonra...

    p

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák