Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz patex1983 #9509 üzenetére

    Én azt vallom, hogy az a készülék ami 3,5mm-es jack-et kapott, az nem üt meg egy szintet.
    Így nincs értelme ahhoz összegányolni egy jack-2RCA kábelt, amit utána nem tudsz sehol máshol használni.
    Egy RCA kábel és egy jack-RCA átalakító az, amit én javasolni szoktam.
    6,3mm-es jack-el már szerelnek pár komolyabb darabot is, így azokhoz ritkán szoktam barkácsolni 6,3-as jack-2RCA kábelt.
    Egy normális kábel vastagsága (ha csak a népszerű GAC3at nézem) már önmagában is akkora mint egy jack csatlakozó, és ebből kéne egymás mellé kettő. Nem kis munka és értelme sincs nagyon, így a munkakedvem se túl nagy, akkor meg lassan dolgozom és akkor sokba kerül. ;]
    Persze ha mindenáron ilyesmi az elvárás, akkor lehet például 4 eres vékony kábellel vacakolni... de így se látom értelmét.

    A senn átalakító nem csavaros véletlenül? Mert akkor az egyáltalán nem biztos, hogy jó.

    (#9511) baluka26: ugyan annyi átalakító, cserébe kevesebb helyen használható és több munka. Semmi értelmét nem látom. :N

    (#9514) baluka26: dehogynem, de mi a francért csinálna az ember jack-RCA-t mindenáron? Egy 6,3mm-es jack-RCA kábelt nem túl sok helyen tudsz használni és átalakító meg ugyan úgy kell a végére. Ezzel szemben az RCA kábelt akárhol használhatod nagyjából.

    [ Szerkesztve ]

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák