Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz Huma #36737 üzenetére

    Szóval most úgy hasonlítgatod a két filmet, a két film karaktereit meg egyediségét egymáshoz, hogy az egyiket nem is láttad végig?
    Már ne is haragudj, de ennek a vitának így semmi értelme nem lenne. :)
    És azt ne mondd nekem, hogy az Avatar Jake Sully karaktere nem idealizált, mert kifutok a világból.
    Nem vagyok híve a Hollywood Hírügynökségnek de Gergő Avatar kritikájával tökéletesen egyetértek: azért nem kapott Oscart és azért nem fog egyetlen Avatar sem Oscart kapni, mert olyan egyszerű, mint egy faék, túl sok mindenbe kap bele, és végül nem szól semmiről. Túlságosan széles közönséget akar átfogni. Nézd meg az Oscar nyertes filmeket: mindegyik szélsőséges történetet prezentál, szélsőséges viszonyokat mutat be, viszont azt maximális részletességgel teszi. Az Avatar nem mert egyszerűen elgondolkodtatni, inkább a nagyon hosszú történetet végigvezette a nézőt és levonta a saját konklúzióját.
    Azt meg hidd el nekem, hogy katona pszichológiával, katonai attitűdökkel foglalkozó témában nem sok filmet fogsz találni, ami jobb lenne, mint a Hurt Locker. Olyat meg végképp nem, ami aktuális konfliktusokkal foglalkozna.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák