Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • callmeakos

    veterán

    Black Panther

    Először is: ‘Black Panther’ Becomes Highest Grossing Superhero Film At Domestic Box Office - Ez megmagyarázza hogy a retekbe volt telt házas vetítés több mint egy hónappal a premier után :D

    Na de.
    Azzal kell kezdenem hogy elismerem, hogy örülök ha néha tévedek. Volt egy sanda gyanúm hogy bukni fog a film, mert olyan gyalázatosak voltak a film előzetesei hogy egyáltalán semennyire se fogott meg és azt mertem mondani hogy ez lesz az MCU első nagy ballépése. Erre meg kiderül hogy az egyik legnagyobb. Hiába, nem vagyok én Badár jósnő :DDD Aztán persze a premier előtt 1-2 héttel beindult a szekér, és hirtelen akkora lett a hype, amivel én se számoltam, de sokáig fel se ültem rá. Lehet ezért tartott ennyi ideig eljutnom a moziba :DDD

    De a filmről. A Polgárháború volt az utolsó, amikor a moziból kijőve köpni nyelni nem tudtam a látottakon. Annyira össze volt ez rakva hogy szerintem ez tanítani való. Persze vannak idegesítő kis hibái, de azokat nagyítóval kell csak keresni, mert a nagy egész kiváló. Az alapkonfliktus, a karakterek, a látvány, a zene(!!!!) a főgonosz mindegyik nagyon rendben volt. Killmonger az ékes példa hogy egy több száz milliós képregényfilmbe is lehet épkézláb, ügyesen kidolgozott főgonoszt alkotni a Jokeren kívül. Ahogy írtam a karakterek is tetszettek, habár Shuri az elején túl sok volt, a végére azért visszavett és meg is kedveltem. A zene pedig. Nem csak a hozzá írt filmzene, hanem a betétdalos album a'la Kendrick Lamar is nagyon fasza lett. Szegény oriicot ma azzal nyaggattam hogy egy nyilvánvalóan nem a filmben lévő zene benne e van a filmben, mert olyan szinten ráfüggtem az utóbbi pár napban, hogy csak ez megy. :D Egyébként ez az.

    Mindent egybe véve még nem tudom hogy a fejemben lévő toplistán hol kap helyet a film, de szinte tuti hogy TOP5. A film legvégén lévő Black Panther returns in Avengers: Infinity War felirat tudatta velem végleg, hogy ez az egész hajcihőnek a végjátéka kezdődik el 1 hónap múlva. Hype is real :DDD

    9/10

    #értékelés

    [ Módosította: Viszlát ]

    All→M8

Új hozzászólás Aktív témák