Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SzaboZE

    addikt

    válasz Yany #38124 üzenetére

    A wifi pont az a téma, ami örök homály lesz. Nekem is van több gépem többféle (általában intel kártyákkal) és mind működik többnyire rendesen. De pl tegnap valamelyik szomszéd szépen ráköltözött a routerem által használt csatornára és olyan szépen laggolt a net a gépeimen, ahogy kell. Ráadásul a sok wifi hálózat miatt csak választhatok rossz és kevésbé rossz csatorna között... Most éppen a sokak által szídott 6230-as wifi kártyával megy a net 40Mbitet mértem (kábelen 80/25) Úgy hogy mint írtam, szinte minden csatornán már van valaki. Az intel elcseszte a drivereket is többször, ez is volt téma, de nem tudom ezért hogy tudna helyt állni pl a dell, azon kívül, hogy cserélgeti a kártyát (nem csak a dellnél probléma ez). Ők fogtak egy minden szabványt teljesítő eszközt és beépítették a gépükbe. Magam részéről megpróbálnék egy broadcom kártyát, ha ennyire rossz a helyzet.

    [ Szerkesztve ]

    Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

Új hozzászólás Aktív témák