Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ArthurShelby

    addikt

    válasz bepken #74137 üzenetére

    "pártatlanul mondom"
    Neked is több profilod van, ezért nem lehetsz pártatlan, igaz elvileg csak farmolgatsz.

    "amit legelek írt már a végén, az csak kötekedés és/vagy trollkodás volt"
    Lehet, hogy túl sokszor ismételtem önmagam, és voltak felesleges körök, hogy ugyanazt magyaráztam el többféleképpen, de tisztába is akartam tenni a vádakat (pl nem neveztem csalónak).

    "aztán keresett egy másik nevet a topikból, aki valaha is írt bármi olyat, ami az övétől eltérő véleményt tükröz"
    Követem a topikot, azért tudtam, mi lemusz véleménye. A tiéddel sem 100%-ban értek egyet, de nem olyan markáns a különbség mint lemusz-é és az enyém között, ráadásul nagyobb hangadó itt mint te. Viszont te hoztad fel újra a témát.

    Összegezve:
    Azt gondolom, hogy ez a játék sokkal jobb/egyszerűbb lenne, ha nem lennének csalók és ügyeskedők kis/alt/smurf fiókokkal, mert az utóbbi szerintem minimum szürkezóna etikailag. És azt is gondolom, hogy ezt a mentalitást kéne tükröznie a topiknak (tudom, hogy ezzel nem tudjuk megváltoztatni a játékot).

    [ Szerkesztve ]

    A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

Új hozzászólás Aktív témák