Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klepto

    addikt

    válasz spista222 #5810 üzenetére

    Valami van, de még nem tudom, hogy mi :U
    Folyamatban van egy Microsoft technikai támogatás, de a telefon végén ülő IT-s srác azt mondta, hogy szerinte ez hardver gond lesz; bár még nem tudta kizárni teljesen a szoftveres részt sem...
    A hibajelenség az, hogy időnként lefagy a gép; főleg akkor, ha egyszerre 2 eszköznek is mennie kéne; pl. egy szoftver telepítés DVD-ről totál kiakasztja a gépet :W
    A DVD vadi új, én annak a hibájára gondoltam első körben, majd mivel a jelenség továbbra is fenn állt, ezért hívtam a Help Desk-et.
    A srác szerint erősen SATA vezérlő gyanús az eset, mivel a DVD új, és a HDD Sentinel is hibátlannak mutatja mind a rendszer, mind az adattároló vinyómat.
    Szóval félek, hogy csere lesz a dolog, de attól is tartok, hogy mivel a hiba csak speciális eseteknél jelentkezik, nem fogja a bolt, vagy a nagyker garanciába elfogadni, és mehet a lap a kukába, hiába a még picivel több, mint 2 év garancia :W
    Ezért is kérdeztem, ha a lap "nem hibás", de mindenképp cserélni akarom, jelenthet-e előnyt az új H77-es chip, és ha igen, nem lőnék-e nagyon mellé az általam legolcsóbbnak látott Asrock alaplappal? :F

    [ Szerkesztve ]

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák