Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • leeroy869

    csendes tag

    Sziasztok! Vettem használtan egy MSI 560gtx ti twin frozr ii kártyát, ami két gépben se akart működni. Mivel mindkettőben 500-as tápegység volt, ezért arra jutottunk, hogy a táp a kevés neki(12V ágon 30A kell neki). Na meg azért is, mert ismerősnél fsp 550 táppal szépen muzsikált. Így vettem egy 650W-os chieftec-et, ám ezzel se megy a videokártya. Így arra gondolok, hogy alaplap, proci, vagy ram miatt van a gond, vagy nem tudom:) Ezekkel tesztelve:
    - Egy hosszú 2 rövidet csipog ezzel: Gigabyte ma770t-ud3 + phenom x4 945 + 650W chieftec/FSP 550W

    - Integrált kártya indul, mint ha be se lenne dugva az msi videokártya: Asrock b150m pro4s + i7 6700 + 650W chieftec

    - és ezzel gyönyörűen megy: Gigabyte ga-p35-ds3 + valami intel proci + 550W FSP
    Jelenleg ebben a masinában teszteli haverom, hogy megy e rendesen, nincs e vele komolyabb gond.

    Elég tanácstalan vagyok, mit tudok kezdeni ezzel, hogy működjön? A Gigabyte ma770t-ud3 deszkában kéne működésre bírni. Ebben a lapban ment egy 5770 ati régen, 750ti is működik benne. Plusz még tegnap este kipróbáltunk egy csomó régebbi kártyát és mindegyikkel ment pöccre. Minden tippet/tanácsot örömmel fogadok! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák