Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norby007

    tag

    válasz #65675776 #40842 üzenetére

    Köszönöm mindenkinek.

    És hogyan tudom kivezetni az alaplapi tűkről rca csatira? Nincs ilyen kábel, csatoló sehol sem, legalábbis én nem találtam ilyet a neten.
    Az RCA jobb-bal-al át fog menni az 5.1-es hang? a házimozin csak két rca cati van (piros fehér, jobb-bal) ??

    joccadoki: csak a kivezetés nincs a hátlapon, mivel az opcionális, de mivel a lapon van 3 pines kivezetés godnolom megvannak a hozzá szükséges alkatrészek...

    Hyoora: alapllapi hangkártyám van, aminek van 6 db 3.5-es jack kivezetése, de per pill abba van dugva a géphez tartozó 5.1-es hangszórók, de a házimozihoz tartozó hangfalak jobb hangzást adnának és csak próbálni szeretném, mert a tv-vel összekötve a pc-ről nézem a filmeket és sajnos a tv optikai kimente nem ad ki 5.1-es hangot csak sztereót. Azért szerettem volna összekötni a házimozival a gépet, de úgy godnolom nem fogja ez sem megoldani a problémámat, ami tulképpen az, hogy amikor 3d bd50 iso filmet nézek a gépről akkor a hang késik a képhez képest, ezért akartam a hangot a tv-ből kinyerni, de sajnos kiderült, hogy abból csak akkor jön 5.1 az optikán ha a saját média lejátszóját használom, viszont az nem játszik bd iso file-okat és a gépről egyszerűbb is a filmek kezelése

    hát tulajdonképpen ez a problémám.
    csak ki akartam próbálni, hogy az alaplapról kivezetett 5.1-es hang milyen a házimozin keresztül de eddig nem sikerült minimális kiadású megoldást találni. Egy van hdmi-ből lehetne optikára kinyerni hangot, de azok a kütyük 15-20 ezer pénzbe kerülnek, amit semmiképpen nem akarok kiadni egy próbáért.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák