Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz MaxxDamage #38154 üzenetére

    Pár kép a dologról... (első kép csak egy általános blue screen , de a videóba látható a tényleges blue screen esete...) 0x000008e és Win32k.sys -el állt ki tegnap a blue screen Win7 -ből (rendszer használat alatt) aztán a további folytatás a videókon látható... csak teljes SSD formázás és ujratelepítés erre a megoldás ? (mem diag test ügye most phase 8-ig elvittem és hagytam is, mert jónak bizonyult a 2 1GB -os modullal) ezen beáll. alatt: [link] (1GB-ECC-266MHz RAM 2x1GB a kék foglalatba téve)

    Még ha el is indulna a rendszer az "OC Failed" képernyő után az F1 -el BIOS-ba belépve, majd ESC és Enter (Discard Exit) -el való kilépéssel az instant kékhalál majd restart és nincs kép jellemzi... meg ha belépek BIOS és áll. bármit vagy csak körbenézek és kilépek... az automata restartnál sincs kép ! :( (reset gomb és úgy van kép...) /kékhalál elött a rendszer javítás kivitelezhetetlen (nincs visszaállítási pont), RAM Diag teszt phase 8 -ig lefutott azt kiléptem.. akkor mi itt a gond valójában?) :F

    (videó) [link] , [link] (1x van instant blue screen után BIOS és Logo kép, másszor nincs...) :U

    L

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák