Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJ. Ru$y

    félisten

    Sziasztok!

    Az összefoglalóból már kibogarásztam magamnak, hogy a Pioneer MVH-X380BT jó lenne nekem, nagyjából 35e Ft a lélektani határ amit rászánnék, de elég kevés helyen látom. Van ennek ebben az árban, márkán belül vetélytársa? (Mindenképpen Pioneert szeretnék.)
    (Nem vagyok vájt fülű, nem lesz nagy rendszer az autóban, a többi marad gyári, de a fejegységet az audilemezezés miatt szeretném vágni.)

    Valamint tudtok-e abban segíteni, hogy amiket kinéztem azok közül minden jó lesz-e az autómhoz. Első körben egy Audi A4 B7-ről van szó, Concert II gyári fejegységgel és hátsó erősítővel.
    Kellene egy antenna adapter elvileg, egy erősítő adapter, és egy keret. Megvehetem ezeket, jók lesznek az autóhoz, ha igen, akkor az általam linkelt oldalról vagy máshonnan javasolt a beszerzésük? Vidéki vagyok, szóval, ha máshonnan, akkor a legjobb lenne mind a három, egy webáruházból, hogy ne kelljen három szállítási költséget fizetnem.

    Köszönöm a segítséget. :R

    [ Szerkesztve ]

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Új hozzászólás Aktív témák