Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PiciPeti

    őstag

    válasz V8engines #69964 üzenetére

    Építettem már 50-60 rendszert, beszéltem már sok-sok olyan emberrel, akik több 100-at... Nem én találtam ki, sajnos nincs részesedésem egyik gyártónál sem. Ez a tapasztalat, és ezzel lehet az esetek 90%-ában a legnagyobb javulást elérni a mélytartományban.

    Nem muszáj ezt elhinni, csak akkor ne legyen panaszkodás... Mert az hogy valaki megkérdezi miért szar, megírjuk, erre az a válasz, hogy nem az a baj... Mindezt gyakorlatilag 0 tapasztalattal. Nem tudom komolyan venni az ilyen embert, sajnálom...

    Kb 6 éve van kiszigetelve az ajtóm, van benne legalább 10kg a panellal együtt. Pont ugyanúgy csukódik az ajtó mint új korában, és így fog 5 év múlva is. ;) Nem fog meglógni, még egy 3 ajtós autó ajtaja se, ettől félni fölösleges...

    Utoljára mikor szereltél az ajtódban? Mert nekem még 1x se kellett 10 év alatt. De volt már olyan, ahol kellett, kivágod a szerelőnyílást, majd egy picit nagyobb darabbal visszaragasztod. De ha jó minőségű, alukasírozott a bitulap, akkor 2-3x visszabontható, és újraragasztható, ha ügyes az ember. :K Nem űrtechnika...

    Aki pedig hitetlen, olvasson utána az akusztikai rövidzár fogalmának, nézze meg az ajtaját, és gondolkodjon picit. Nem kell mindent elhinni, sőt, az a legjobb ha mindenki kijárja magának, Csak ez éppen drága, és hosszadalmas út általában. :K

Új hozzászólás Aktív témák