Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Lusu #38796 üzenetére

    Igen, közben asztalos topikban is mondták, elvetettem.

    A sziló az túl multianyag, nem? Mondjuk erősen ragaszt az biztos, csak nem fog "kikeményedni".
    Nyilván, 1-2mm-es hézagokhoz jó lehet, de szerintem nekem lesz, h sajnos többet kell pótolni...

    Passz, nem ismerem a bitumenes zsindelyragasztót, de ha a tetőn sok sok évig bírja, akkor masszív anyag lehet. Felírom, köszi.

    Shokkolo

    Bizony, van vele munka, de a gyári(as) feeling-ből nem engedek. Írtózom a bucsus hifitől, mindent el fogok rejteni, csak a mélyláda lesz ugyebár látható a csomagtér oldalában.

    A másik kemény meló a Pro ZT2 magasak installálása lesz tükörháromszögekbe. De, legalább látom, h már valaki megoldotta.

    Meglátjuk, van fotóm mindenről, elképelhető h összefoglalom.

    HeroGod

    SikaFlex márkát ismerem, szélvédőragasztójukat sokat használtam már, mondjuk tényleg, lehet a végén az lesz. Piszkosul erős és valójában ki is keményedik.

    tboy93

    Hát még én. Biztosan meg fogom oldani, csak sajnos ritkán van időm bszakaodni vele, általában hétvégékre szoktam időztíteni. Nem fogom elkapkodni.

    footy

    Értem, de annyi erővel MDF-ből is vághatok "csíkokat" és beletolhatom a vastagon kifaragasztózott hézagba, viszont az nagy és aprólékos meló. Pont az a célom h valamilyen "híg", erős, kövé dermedő anyaggal ki tudjam pótolni a hézagokat egy kis spaklival.

    Peti66

    Köszi neked is, felírom.
    Elvgére az autókarosszéria is folyamatosan rázkódik, ha oda jó, biztosan elegendő lenne ide is.
    Talán még azzal lehetne némileg "pozícionálni", h a problémásabb, nagyobb résekbe félig hajtok be 1-2 facsavart, ami még komolyabb kötési "pontokat" jelentene.

    Végezetül akkor az alternatívák:

    - SikaFlex ragasztó
    - Zöld, üvegszálas gitt
    - Műgyanta
    - Bitumenes zsindelyragasztó

    Köszönet mindenkinek.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák