Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • leviske

    veterán

    válasz gbors #1393 üzenetére

    Én spec. Abu cikkéből következtettem. :DDD Nem mondom, hogy DX10-re képtelen, de már a legtöbb "DX10"-es játékból kitűnik, hogy nem erre fognak a későbbiekben fejlődni. :)
    Nézd meg a crysis-t...jelenleg a legrealisztikusabb játék, de nem lehet alá gépet tenni, ami tudná futtatni.
    Tudtommal a DX10-nek pont az volna a célja, hogy gyengébb gépeken is tudjon az ember normális beállításokon játszani. A crysis meg egy 600k-s gépen se tud rendesen futni. :)

    (#1394) janos666: én spec olyat nem írtam, hogy elhagyja a VGA piacot. Azt addig nem is tudom elképzelni, míg a Larrabee és Fusion féle mefoldások ki nem szorítják a piacról a vga-kat...az pedig még jó pár év mulva fog csak bekövetkezni.

    Egyszerűen túl látványosan keres magának új utakat. A GT200 pl nem egy kimondottan desktop gpu, de valószinűleg ez lesz az egyik irány, ami felé elindul... a másik pedig pl: a GoForce irányzat, mivel az a piac jelenleg még nem kihasznált. :)

    De ezeket csak én gondolom így, mint ahogy majd minden hsz-ban írom is. Nem alapozok tényekre, egyszerűen a kisebb-nagyobb jelekből gondolom ezeket. :)

Aktív témák