Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szegim

    csendes tag

    Vettem egy X555-s laptopot. Panaszom nincs rá, de a kérdésem a következő lenne:

    Miért indul újra többször azzal, hogy "A számítógép hibát észlelt, ezért újraindul. Összegyűjtjük a szükséges adatokat az újraindításhoz." Nem pontosan idéztem, de a lényeg ez. És odaírja, hogy "manually initiated crash". Ennek mi lehet az oka? Win 10-et használok ugye, nem frissítve volt, hanem kapásból ezt tettem az új laptopra. Erre van valami megoldás? Sokszor a nagy munka közepedte lép ki és eléggé idegesítő tud lenni. De volt egy-két nap, amikor nem csinálta, pedig ugyanazokat a dolgokat csináltam a laptopon, mint mindig...játék, netezés, zene hallgatás, stb. Olvastam, hogy lehet, hogy nem a legfrissebb driverek vannak feltéve...mindegyik a legfrissebb és a Win 10-zel kompatibilis. Találtam a neten egy ilyen megoldásos cuccot, ezt , de ez sem nagyon használ. Van ugye az Advanced SystemCare. Azzal tisztítgattam a rendszert. Amikor a "disk scan"-ra mentem, ott 1 hibát talált, nem tudta kijavítani, és akkor is ugyanezzel a hiba üzenettel állt le. Vagy volt olyan, hogy csak szimplán egy kép megnyitásakor. Win 8.1 kellene rá? 7-est akartam rátenni, csak azt nem támogatta...

Új hozzászólás Aktív témák