Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • filipo

    csendes tag

    Az elmúlt esős napokat -pont ilyenkor kellett szabadságra mennem-azzal töltöttem,hogy időjárás előrejelző programokat teszteltem,rengeteget.Volt olyan-YoWindow - ami nagyon ötletesnek tűnt de ugyan ilyen pontatlannak is,amit nagyon sajnáltam.Rá kellett jönnöm,hogy a radar az a nagy mennyiségű esőt jelzi,a többit nem(ez is hasznos persze).Aprorpó radar.Itthon csak a Magyar radar megbízható,ne is próbálkozzatok "világradarral".Amit teszteltem az az órára lebontott előrejelzés.Voltak gyönyörűek és rondák is de pontosságban gyenge volt mind amit nem is értek.Tehát a végeredmény!!!Yahoo időjárás app lett az egyik győztes.Mert órai előrejelzése a legpontosabb és van külön 90 perces is amit sehol nem láttam ami szintén nagy százalékban eltalálta még a szitáló esőt is.Nem mellesleg egy képernyőn van mindez és nem kell keresgélni.A másik győztes az Időkép.A felhő és a radarkép a nyitó oldalon telitalálat,főleg úgy ,hogy aki unatkozik még észlelést is küldhet.(a reklám és a legfrissebb hír csúfitja a képet.)Azt,hogy 7 napnál több előrejelzést vállal meg nevetséges.
    tehát a győztes:Időkép +Yahoo időjárás. :C

Új hozzászólás Aktív témák