Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz meko1 #108466 üzenetére

    Srácok légyszi ne veszekedjetek egy ilyen hülyeség miatt, félreértések megtörténnek, ennyi.

    Csak hogy valami érdemi dolgot is hozzátegyünk még a témához:
    (#108465) vadászcsiga: Dehogynem... Baráti körben feljött témának a Galaxy áruházból letölthető Gömbpanoráma ami a telefon -esetemben S7- gyári kameraszoftverébe épül be. Namármost ez a Gömbpanoráma sok helyen megtörik, persze tudjuk, hogy ilyen képösszerakó algoritmus soha nem fog olyan jó összképet adni, mint egy 360-as kamera (pl Gear 360). Feljött témának, hogy a Google Camera jobb képet csinál és ezt szerettük volna tesztelni.

    Egy másik ismerősömnek pedig Galaxy K Zoom-ja van 4.4-es droiddal. Neki is szüksége lenne az appra mert megtetszett neki, hogy én az S7-tel 240 fps-sel felvett videót milyen szépen be tudom lassítani. Az ő gyári kameraszoftvere nem tud ilyet, a Google Camera viszont elméletileg tud. Ma adtam neki hozzá linket, így még tesztelés alatt van a dolog.

    Szóval nálunk ezek voltak a szempontok, ezért nem lehet szerintem azt mondani rá, hogy felesleges.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák