Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • attilav2

    őstag

    Frissítettem 23.05.0-ról 23.05.2-re, eszemben volt hogy előtte bontani kellene a pppoe-t, de aztán megfeledkeztem róla, reboot után jónéhány percig nem tudott kapcsolódni. Azthiszem itt volt róla szó hogy frissítéskor valamiért nem bontódik szabályosan a pppoe kapcsolat, és mivel a xiaomi ax3200 sokkal gyorsabban lefrissül mint az ac57u, ezért a frissítés megtörténte után még beragadva marad egy ideig a pppoe session a szolgáltatónál azthiszem. Érdekes hogy a xiaomi ax3200 adatlapján még a 23.0.5.0 van linkelve, de a főoldalon már írják hogy november 15 óta elérhető a 23.05.2, erre nem figyeltem az openwrt-sítéskor és ezért nem egyből a 23.05.2 került fel.

    Kéne majd valamilyen passzív hűtésű, 2.5"-ssd-t fogadni képes olcsó, openwrt-síthető nas(ajánljatok ilyet ha tudtok, kínából rendelős is érdekel), mert a xiaomi-n ugyebár nincs usb. De lehet hogy az ac57u-t fogom be torrentnek, kikapcsolt wifivel és kikapcsolt dhcp-vel.
    Vagy ha a himedia q30-ra lehetne openwrt-t tenni, az is jó lenne, de azthiszem teljesen zárt, bilibe lóg a kezem :DDD

    [ Szerkesztve ]

    -||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Új hozzászólás Aktív témák