Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lajos10

    csendes tag

    Szép Napot Mindenkinek!
    Kérem aki tud segítsen! Pár napja a van még csak vezeték nélküli netem. Netgear routerről veszem a jelet.
    A problémám a következő : Szeretnék csatlakozni az asztali gépemmel a routerhez, de amikor kiválasztom és szeretnék csatlakozni csak megy a várakozás. Majd a kisérlet megáll és nem történik semmi. Többszöri próbálkozásra is így járok, de majd amikor kiválasztok a találati listából egy másik hálózatot és arra akarok csatlakozni azonnal visszajelez nekem a gép,hogy a Netgear nevű saját hálózatot keresi inkább és ekkor rögtön csatlakozik rá, és eddig a a nulla állapotról a jel erősségmérőn is látom,hogy maximumra ugrik és máris kapcsolódva van a gép és arouter! Ami a vicc,hogy amikor mégis saját magam rendszeréhez kapcsolódik inkább,mint a tetszőlegesen kiválasztott másik jelhez valójában a kapcsolódási időt jelző számláló szerint már több perce kapcsolatban vagyok a routerrel, de a net a kijelzet időhöz képest eddig nem ment.Automatikusra van állítva a kapcsolódás , a kedvencek között nincs megadva más hálózat. Bosszantó,hogy néha pedig autómatikusan indul az egész és mire a gép úgymond feláll a használatra bekapcsolás után a kapcsolat is megy a routerrel. De ez ritkán van. Az esetek 90 százalékában csatlakoznom kell, kiválasztás saját,nem találja, másik hálózat, csatlakozás és máris a sajátot kezdi indítani. Nagyon kezdő vagyok a témában a gyerkőc miatt van internet és gép is. Ezért ha valaki tudna segíteni,kérem privátra írjon és vegye figyelembe,hogy egy kortól kicsit lemaradt apukáról van szó, ezért mehet a szájbarágós pontról-pontra ezt csináld segítség!
    Előre is megköszönöm: Tóth Lajos
    Címem: toth.lajos10@freemail.hu

Új hozzászólás Aktív témák