Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ImI87

    őstag

    válasz KillHates #16923 üzenetére

    Hello!

    Megpróbálom egy kicsit rendbe tenni a Galaxy féle 88GT-ket.

    Elég érdekes ez a Galaxy gyártó. Ugye folyamatosan vita volt a GT-n lévő ramokról meg hűtésről meg stb..... Össze-vissza vannak a specifikációk, képek, leírások. Na ezek szerint úgy áll a helyzet, hogy 6 féle GT volt/van forgalomban:

    1: a sima ref [link]

    2: a Coolermasteres hűtéses (régebbi) [link]

    3: a HDMI verzió (amit itthon még sehol se találtam) ezen van Vmod jumper meg "elvileg" dual bios, amit szintén jumprrel lehet váltogatni

    4. amcsiban van ilyen dual slot hűtéses ami még vr-zone-on volt [link]

    Na most jön az érdekesség: csomó fórumon írták h ilyen ram meg olyan ram, és frankón ma vagy tegnap tettek fel a Galaxy honlapra két új verzót: (kedden még néztem és nem volt egyik sem)

    5: egy 1GB-os szintén Coolermaster hűtéssel [link]

    6: egy 0.8 ns-os verziós [link] na ezeken vannak a kúrva jó samsung ramok

    Majdnem ilyen az enyém is, csak nincs rajta HDMI, mint a képen.
    Meg ez annyival jobb, mint a régebbi, hogy már tesznek a fetekre is egy nagy hosszú borát. És tényleg Samsung ramok, rendes 3 fázisú táp, kék nyák. Fasza a hűtés is, idle 37 fok most, és nem is hallatszik, hogy megy. Ja és ezeken is van a Vmod jumper. Az egyetlen negatívum, hogy 2 vezeték meg csak a hűtőjéhez, amit így nem lehet szabályozni. Igazából mindegy, mert tényleg halk és jól hűz. Elég vastag a heatpipe, sokkal dúrvább mint a procihűtőkön.

    Az a baj, hogy elég össze-vissza vannak az infók a nagyvilágban. Pl az új verzióknál a képen van HDMI port, erre alatta meg az van hogy 2 DVI.....
    Kinti fórumokon is beszélik, hogy bizonyos verziók csak kínába mennek, meg csak amcsiba. Pl a dual slotos válozatból van sárgás színű is.

    Na szerintem így vannak most a különböző változatok, de persze nerm biztos h az összeset megtaláltam.

    Ja még annyi, hogy a speckó darabok is ref órajeleken mennek, de ezen gyorsan és nayon könnyen lehet segíteni :DDD

    Megyek is, ezt fogom most próbálni, hogy mit bír a cucc.

    ImI87

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák