Hirdetés

Aktív témák

  • Octopus21

    aktív tag

    Valami kezd alakulni az akksival. Ma 450 képet lőttem és megint dolgozott rendesen, viszont most egy rublika sem ment le. Lehet hogy tényleg csak fel kellett frissíteni az akkut.
    Amúgy mindig meg kell várni, hogy teljesen lemerüljön és csak utánna tölteni, vagy ezekre rá lehet tölteni?

    Amúgy nagyon nem bántam meg a vásárlást, mert a különbség az nagyon nagy a kompaktokhoz képest. Valami hihetetlen, hogy milyen a képek minősége. Ma cipeltem egész nap a nyakamban meg a kezemben, de nap végére meg is szoktam. Meg szerintem direkt ez a szépsége, hogy nagyobb mint egy kompakt:) Próbálkoztam sokféle képet csinálni ugyanazokból a beállításokból, sok portré képet csináltam barátnőmről, szóval gyakorlok ezerrel:) Sikerült elkapnom egykét "szerintem" nagyon jó képet, majd feltöltöm és meg is mutatom azokat, hátha tudtok adni egykét jótanácsot így elsőre.

    UI: barátnőmnek is megtetszett a gép, meg a fotózás, pedig ő nem szokott, de most a kezébe adtam, meg elmondtam neki egykét dolgot és mondta, hogy ez tetszik neki:) Csinált is pár jó képet:) Nehogy karácsonyra D3100-at kérjen tőlem:):):)

    Üdv.

Aktív témák