Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • geckowize

    őstag

    Mit mondanátok az Acer Aspire 5935G-744G50N notiról?

    A GF GT 130M-nek utánanéztem, egy kicsivel erősebb, mint a 9600M GT, de ebben a notiban DDR2-es a vram. :W
    Nem tudom, hogy ez mit jelenthet, de a ddr2 vrammal szerelt vga-k a gddr3as társukkal szembeni teljesítménycsökkenéséből nem nehéz következtetnem arra, hogy inkább felejtsem el és vegyem meg azt a dv6-ot..

    Sajnos nem találok olyan notit amelyben az olyan hibákat kiküszöbölték, ami a Pavilion dv6-1130eh-ban jelen van, gondolok itt a (relatíve) gyenge procira, 3 giga ramra, hdd melegedés, zaj, rövid üzemidő, sérülékeny fedél.
    Viszont a grafikus teljesítményhez ragaszkodom, így a HD 4650-nel szerelt notik között nézelődtem, de
    a toshiba nagy&nehéz&drága,
    van egy acer 6930g, annak ddr2es vramja van
    és van ez a két pavilion, a dv6-1130eh és a dv7-2090eh, az utóbbi meg azért esik ki, mert 17,3"-os.

    Aztán néztem ezt az 5935G-t, meg a vga-ját, ami a 9600mgtnél kicsivel erősebb és ezért gondolkoztam el rajta, mert procija jobb kicsivel, ddr3 ramok vannak benne (és nem 3, hanem 4 gb), 500 gigás hdd és csak kevéssel drágább a dv6nál. Csak hát ugye a vga, amiről nem tudtam kellő hasznos infót szerezni, az lehet még itt a (számomra) gyenge pont.
    Tehát a lényeg: dv6-1130eh vagy aspire 5935g-744g50n? Vagy ha jó procit is akarok akkor dv5-1190eh?

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák