Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • ferrumkate

    csendes tag

    Sziasztok kedves fórumozók!

    Elég sokat olvasgattam már fórumokat, talán kicsit sokat is, ezért elbizonytalanodtam. Leírom nektek a kálváriámat és várom, hogy ti mit tennétek a helyemben.
    Alternatívát keresek a most visszaküldött gépem helyett, ami egy Dell XPS 1530 volt de már másnap elromlott. Tudtok-e hasonló tudású és árú laptopot javasolni helyette, olyat ami minőségi? Vagy ne szegje kedvem a kudarc és rendeljek egy másik Dell-t?
    Most itt Londonban 628 fontért ilyet lehet kapni:

    Intel® Core™ 2 Duo Processor T7250 (2.00 GHz, 800 MHz FSB, 2 MB L2-cache)
    Genuine Windows Vista® Home Premium - English
    Base Warranty - 1 Year XPS Premium Hardware Support (incl. Gaming and On-Site Support)
    2.0 mega pixel Camera & Tuxedo Black for CCFL Display
    15.4" Widescreen™ WXGA (1280x800) TFT Display (220nits) with TrueLife™
    Biometric Fingerprint Reader with BLACK accent
    2048MB 667MHz Dual Channel DDR2 SDRAM [2x1024]
    250GB (5400RPM) SATA Hard Drive
    NVIDIA® GeForce™ Go 8600M GT with 256MB dedicated graphic memory
    Fixed 8x DVD+/-RW Slim Slot Load drive, including SW
    Primary 6-cell Lithium-Ion Battery (56 WHr)

    Ami még vonzó a Dell-ben, hogy interneten ugyan nem, de telefonon 20,5 font felárért lehet rendelni magyar billentyűzettel, ezt múlt héten kérdeztem meg az ügyfélszolgálattól.

    Leírom nektek a kálváriámat, elolvasása nem kötelező a hosszúsága miatt :U
    Szóval hosszasan nézelődtem a laptopok piacán és ki is választottam egy gyönyörű Dell XPS 1530-as gépet, melyet meg is vettem itt Londonban közvetlenül a cégtől interneten keresztül 600 font körüli összegért, melyet otthon azért jóval többért adnak. Csodaszép volt a masina, csak másnap már nem volt hajlandó semmi pénzért bekapcsolni. Rögtön hívtam a Technical Support-ot és kiderült, hogy nem javítható, de cserélhető. Nem fogadtam el a cserét, hiszen ezért a pénzért ma jobb gépet veszek, mint egy hónappal ezelőtt.
    Szóval ti mit tennétek?
    Nagyon várom a válaszokat, és tényleg bocs a hosszúságért.

Aktív témák