Hirdetés

2017. február 21., kedd

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2014-12-12 16:12:06

PROHARDVER!

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#5151) svensson válasza gyulaszu (#5150) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Meg nekem is légyszi. :DDD

Samsung Galaxy A3 1 év Samsung garanciával eladó: https://goo.gl/Z8IDgP

(#5152) #03364352 válasza gyulaszu (#5150) üzenetére

(törölt tag)

Nekem is ez a problémám,már jeleztem is és nem most,de azon kívül hogy megállapították,hogy ez nem olyan nagy gond és ne zavarjon,azon kívül semmi nem történt.Néma csend és hallgatás.Olvassátok csak vissza,hányszor is jeleztem!Van olyan üzenet,amire hetek alatt sem jött válasz.Ennyit erről.

[ Szerkesztve ]

(#5153) eszterencs

eszterencs
(HÁZIGAZDA)

Egy olvasó küldte, idézem:

A hardveraprón már nem egyszer előfordult, az, hogy privát üzenet megválaszolásakor, miután rányomok az üzenet küldésére, az ablak (pontosabban a válaszmező) eltűnik az üzenettel együtt, és a válasz nem jelenik meg, hiába frissítek rá vagy bármi, másodjára vagy harmadjára megírva/elküldve már elküldődik az üzenet.
A mai illetve a tegnapi napon többször is tapasztaltam ezt a hibát.
Ubuntu és Win 7 alatt is jelentkezett ez a probléma, mindkettőnél a legfrissebb Firefox-ot használom.

(#5154) pzolika9512 válasza eszterencs (#5153) üzenetére

pzolika9512
(senior tag)

ez nálam is párszor jelentkezett, de nem tulajdonítottam neki különösebb figyelmet, megírtam még egyszer és elküldte :R

win7, és win 8.1 alatt is fent áll a helyzet, legfrissebb chrome alatt

|| Én, ha valakinek ígérek valamit, meg is tartom. Ha pénzt ígérek, azt is megtartom. Megtartom magamnak. A pénzt. ||

(#5155) purevalue

purevalue
(újonc)

Sziasztok!
Megvettem egy terméket, és az eladót tudtam értékelni, de az eladó engem nem. Az mondta, hogy egy levél jött, a szokásos kettő helyett. Mi ilyenkor a teendő?
Köszi a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#5156) Faterkam válasza purevalue (#5155) üzenetére

Faterkam
(őstag)

Majd valaki mindjárt beírja, hogy az összefoglalót olvasd el a lap tetején! ;)

"Semmiféle megbánás nem teheti jóvá az elmulasztott lehetőségeket." C. D. http://tinyurl.hu/xOGy/

(#5157) purevalue válasza Faterkam (#5156) üzenetére

purevalue
(újonc)

Köszi :)

(#5158) ADAM1337

ADAM1337
(PH! kedvence)

Van egy felhasználó akit jelenteni szeretnék, viszont folyton hibára fut(Nincs ilyen felhasználó) a bugreport szövegesen is értékelném.
A felhasználó nevében "ö" betű is van és gyanítom, hogy emiatt van.
Adatlapját megnyitva látom, mi a rendes rendszerben a neve, ugye ékezetes nélküli, azt bemásolva is erre a hibára fut.

~180 pozitív után kellemetlen de jelenteni akarom, kár hogy megbíztam benne.

nick: cars1dA

(#5159) SZATA

SZATA
(senior tag)

Az androidos tabletek szekcióban miért nem lehet (normálisan) olyan kulcsszavakra keresni, mint pl. LG, vagy G Pad? Listáz minden féle irreleváns hirdetést.

(#5160) Sasos válasza SZATA (#5159) üzenetére

Sasos
(senior tag)

Lehet, csak válaszd a keresés fület, majd a további feltételek lenyitása után pipáld meg a pontosan keressen opciót. (Itt a jegelt hirdetések is kiszürhetőek egyúttal)

(#5161) -=Libria=-

-=Libria=-
(PH! kedvence)

Hello. 2 dolog is lenne. Adasvetelnel a vevo nem tud ertekelni, inaktiv a funkcio nala.
Ezt megkerulendo, a Jelentes funkciot hasznalva szeretnem kezdemenyezni a hardveraprodi segitseget. A jelentes urlap kitoltese utan az Elkuld gombra kattintva egy full ures hofeher weblapra navigal a rendszer es ennyi. A cime a sima hardverapro.hu/jelentes, de semmilyen visszajelzes nincs hogy rendben elkuldte-e illetve a kimeno jelentesek kozott sem latszik a fiokomban utana.
Android, windows 10, legujabb google chrome alol csinalja ezt.

(#5162) SZATA válasza Sasos (#5160) üzenetére

SZATA
(senior tag)

Köszi, ez valamit segített, de még mindig erősen bugos.

Az LG kifejezésre egy találatot ad, pedig kellene lenni legalább ötnek. Ha kiveszem, hogy csak a címben keressen, akkor egyer sem. A "G Pad"-ra több eredményt ad, ha bepipálom hogy csak pontosan, és csak a címben keressen, mint ha csak az első van bejelölve.

(#5163) Makkatya

Makkatya
(újonc)

Ha valaki nem ír szöveges értékelést, akkor miért nem kapjuk meg a pontokat a sikeres üzlet után?

Szem beszél, kutya ugat!

(#5164) centaurium

centaurium
(senior tag)

Sziasztok. Van egy fura bug a rendszerben. Kb 2 hete írtam egy jelentést egy felhasználóról, jött rá válasz, de nem jelenik meg sehol, még a jelentés se tűnik fel a jelentéseknél, és a választ se tudom elolvasni, pedig ott van a jelzés, hogy jött 1 válasz. Tudtok megoldást?

Üdv

нανє α ηι¢є ∂αу

(#5165) lionshamlet

lionshamlet
(fanatikus tag)

Hello,
pár napja használhatatlan az oldal (hardverapro), telefonról-
Android 4.1.2

Hibajelenség:
Nem tudok belépni, folyamatosan visszadob a bejelentkezéshez, mikor már elvileg sikeresen bejelentkezett.
Ha nagy nehezen mégis beléptet, mentett hirdetések, stb nem jelennek meg.
Ha a privát üzentekre mennék, újfent kiléptet-

Egyszóval, használhatatlan.

A hiba az én készülékemben van vagy...?

(#5166) Jim Tonic

Jim Tonic
(PH! nagyúr)

Semmi, megtaláltam. :)

[ Szerkesztve ]

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#5167) 5teve válasza centaurium (#5164) üzenetére

5teve
(őstag)

üdv a klubban. :) [link]

tel: 7o-373-oo29 *** Viberen is! ------------ eredeti bontatlan ceruza / AA akkuk eladók, keresd a hirdetéseim közt

(#5168) erik88

erik88
(fanatikus tag)

Sziasztok. Lenne egy problémám az oldallal. Hiába állítom be, hogy küldjön emailt ha írnak privátot de nem teszi meg nekem! Gmailos vagyok ha ez számít?

Akármilyen szar az élet a Földön, minden évben ingyen kapsz egy napkörüli utat.

(#5169) centaurium válasza 5teve (#5167) üzenetére

centaurium
(senior tag)

akkor ezek szerint kb semmi se fog történni a hibával kapcsolatban? :F

нανє α ηι¢є ∂αу

(#5170) #03364352 válasza centaurium (#5169) üzenetére

(törölt tag)

Valószínűleg nem. Olvass vissza, hányan és hány féle problémát jeleztünk már. Ezeknek minimum a 99%-a magasról le van tojva. Ne is erőlködj mert felesleges. :(
Itt csak egy dolog létezik, hogy elolvastatják veled az összefoglalót...... jaa és még egy, hogy bőszen hallgatnak. :(((

[ Szerkesztve ]

(#5171) svensson válasza #03364352 (#5170) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Ha már a felhasználók 99%-a nem képes magától elolvasni...

(#5172) molvany válasza svensson (#5171) üzenetére

molvany
(senior tag)

A felhasználók 99% - a szívesen elolvasná a gondjára a megoldást. csak sajnos nem találja ( még olvasással sem ). :F
Vannak problémák, amik hosszú hónapok ( ha többet írtam volna, lehet akkor sem lett volna túlzott ) jelen vannak és hiába bárrmilyen " olvasási kisérlet ", megoldás nem található. :N

molvany felhasználónak 1897 Pozitív értékelése van a HardverApró -n. Továbbá 3 Rétegű Kijelzővédő Fólia gyakorlatilag minden létezö Mobltelefonra,Táblagépre, Navigációra,Fényképezőgépre. Raktárról azonnal. WhatsApp :+491737182060

(#5173) svensson válasza molvany (#5172) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Én csak a téma összefoglalóra gondoltam a rengeteg "nem megy az értékelés" hozzászólás kapcsán.

(#5174) #03364352 válasza svensson (#5173) üzenetére

(törölt tag)

És amennyiben tényleg rengeteg a "nem megy az értékelés" című üzenet, akkor nem kellene tenni inkább valamit azért hogy megjavuljon?Mert jelenleg csak a kifogáskeresés és a magyarázkodás megy.Az összefoglaló olvastatását és a nagy csendet nem is említve.Egyébként számtalan más probléma is van az értékelésen kívül, amire sem az erre "kiképzett" személyek, sem az összefoglaló nem ad megoldást.De persze Magyarországon élő magyarok vagyunk........no comment.
:F

(#5175) GICA666

GICA666
(kvázi-tag)

Sziasztok. Be szerettem volna lépni,a hardveraproba,mert feltettem v.mit eladás céljából. NAGY FEHÉR KÉPERNYŐ.Mit tudok tenni? Esetleg v.ki segítene? Tegnap még tök jól ment minden.

(#5176) pegasos

pegasos
(újonc)

Sziasztok!
Kiemeltem a hirdetést 2 napra. (Kezdete: 2015.08.05.) Gondoltam ma még meghosszabbítom három nappal. Tehát így 9-edikén kellett volna lejárnia. Most pedig nem ez történt. Hanem az első kezdeti dátumtól számolta a három napot. Segítségeteket kérném. Köszönöm!

(#5177) scarabaeus

scarabaeus
(őstag)

Gondolom, ide tartozik, mivel a prohardveren, itcafen stb-n közösek az adatlapok, míg a hardveraprón külön adatlap van. A hardveraprós rangot is külön számol? Vagy ez itt egy bug (böngésző, oprendszer stb. függetlenül)

prohardver - hardverapró

Quoth the Raven "Nevermore."

(#5178) Sasos válasza scarabaeus (#5177) üzenetére

Sasos
(senior tag)

Szia!

A HA és a lapcsalád többi szervere közötti szinkronizáció (hiánya) okozza a problémát. Így leszinkronizálhatod manuálisan is, vagy vársz míg helyrejön magáról. Ez sajnos egy régi, ismert hiba.

(#5179) scarabaeus válasza Sasos (#5178) üzenetére

scarabaeus
(őstag)

S lőn! Kösz!
Nem is a rang miatt, csak úgy láttam, itt valami nem kerek, de ezek szerint ismert a dolog.

Quoth the Raven "Nevermore."

(#5180) radam

radam
(lelkes újonc)

Sziasztok!

Adva van az alábbi hirdetés: http://hardverapro.hu/apro/sony_z3_compactgyari_fuggetlenfehergarancias

Én vásároltam meg a telefont, és szeretném értékelni a hirdetőt. Viszont nem jelenik meg az Értékelem gomb.

Win7-et használok, próbáltam Firefox-szal (39.0), illetve Operával (11.00) is. Kipróbáltam két gépen is, ugyanazzal az eredménnyel.

Kérem a segítségeteket!

(#5181) Sasos válasza radam (#5180) üzenetére

Sasos
(senior tag)

Jelentésen keresztül próbáljátok meg az értékelést, ha máshogy nem megy...

(#5182) Mayweather

Mayweather
(kvázi-tag)

Hát nagyon szépen köszönöm a Hardverapró site-nak, hogy egyoldalú döntéssel, ki fognak tiltani egy olyan vásárló miatt, aki azt sem tudta hogy kell beszerelni az asztali számítógépébe, egy videókártyát. (és ez enyhe kifejezés)
Továbbá... Erősen valószínűsíthető hogy a vevő ilyen "nagy tudással" kárt okozott az általam eladott videókártyában.
Majd persze követelte tőlem vissza a vételárat "a hibás a kártya" címen.
A moderátor (domperke) csak az ő oldalárol vizsgálta meg a helyzetet. Én hiába írtam le az én szemszögemből az eseményt, a kitiltott mégis én leszek. Pedig ugyan annyi az esélye annak, hogy a vevő okozta a kárt, mint az, hogy esetleg én adtam el neki hibásan.
A döntés mégis az, hogy csak én lehetek a ludas!
Igaz vállaltam 3 nap próbaragit, de rendeltetés szerű használat mellett, és nem arra hogy a hozzánemértésből eredő esetleges károkért én feleljek, és majd vásároljam vissza a "hibás" (1 DVI kimenet men működik) terméket!
Ezt figyelmen kívül hagyta mindenki, és persze én csak is úgy adhattam el a vevőnek a terméket, hogy az már alapból hibás volt. Hát naná... Valakit muszáj hibáztatni ugye... És az a valaki ki más is lehetne? Hát az eladó ugyebár...
Unfair!!
És erre csak azt tudom mondani hogy: NO COMMENT!
Részemről ennyi...

Mindenkinek szép napot!

(#5183) svensson válasza Mayweather (#5182) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Konkrét moderációval kapcsolatos kérdések-válaszok

Vagy esetleg keresd meg Kalandort priviben.

(#5184) domperke válasza Mayweather (#5182) üzenetére

domperke
(HARDVERAPRÓD)

Csak hogy válaszoljak az egyoldalú irásodra: Főleg hogy ez a topik nem az a topik.

Eladtál egy terméket 3 nap próbagaranciával. A 0.napon a termék meghalt. Innentől a próbagarancia elveszett a másik fél tette tönkre stb stb stb.

Mint írtam a kitiltás a legvégső megoldás volna,van lehetőség rendezni a helyzetet.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5185) MrHusky

MrHusky
(újonc)

Üdv!
Tegnap hajnali 1 óra fele kifizettem Paypallal 2 nap kiemelést a hirdetésemre, viszont a hirdetésem nincs kiemelve, sőt el is tűnt a listáról!
Ilyenkor mi a teendő?
Előre is köszönöm!

(#5186) szirtee válasza lionshamlet (#5165) üzenetére

szirtee
(újonc)

Nálam is ez megy. 5.0 androidnál...

[ Szerkesztve ]

Blood Type : THC+

(#5187) McSpy

McSpy
(őstag)

Hello
Hírdetés érvényességével kapcsolatban ki az illetékes?

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#5188) domperke válasza MrHusky (#5185) üzenetére

domperke
(HARDVERAPRÓD)

Szia ha jól làttam màr kiemelt a hirdetésed.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5189) MrHusky válasza domperke (#5188) üzenetére

MrHusky
(újonc)

Szia! Már én is látom, köszönöm!

(#5190) Mayweather válasza domperke (#5184) üzenetére

Mayweather
(kvázi-tag)

Azon vagyok most is hogy rendezzük.

(#5191) Dr.Kollar

Dr.Kollar
(újonc)

Hello!
Próbáltam utána keresni, de nem találtam még megoldást vagy tanácsot, (amik fentebb vannak azokat kipróbáltam).
A Probléma az hogy feltettem a win10-et, és Chrome bongészőn keresztül minden oldalt megtudok nyitni csak a HARDVERAPRÓ-t nem. Persze Internet Explorerrel megy, csak hát azt nem igazán szeretem (nem akarom csúnyán lefikázni). Érdekesen a Prohardver meg megy...
Valaki esetleg ugyanezzel a problémával?
e-mail-em: barnalak2@hotmail.com ha nem venném észre az értesítést.

(#5192) nem_tom

nem_tom
(senior tag)

Üdv! Remélem jó helyen járok, volna egy kis problémám. Megvettek tőlem egy terméket, ezzel nem is volt gond. Értékeltek is, ez is rendben van. Viszont a vevőt nem tudom értékelni. Sőt, azt sem értem Ő hogyan tudott értékelni, ugyanis nem kaptam megerősítő üzenetet arról, hogy "xy megvásárolta tőlem az xy terméket". Tehát valahogy értékelt engem anélkül, hogy én megerősítettem volna az eladás tényét, és a megerősítő üzenet nélkül nem tudom viszont értékelni. Ilyenkor mi van? :)

Az említett hirdetés. A vevő.

[ Szerkesztve ]

YouTube csatornáim > Tánc: http://www.youtube.com/user/RamPaGe93HST Gameplay és egyéb: https://www.youtube.com/user/kenyergameplay

(#5193) nem_tom válasza nem_tom (#5192) üzenetére

nem_tom
(senior tag)

Ezen hozzászólás alapján megtettem amit ilyenkor meg kell tenni, úgyhogy a hsz tárgytalan, elnézést kérek! :R

YouTube csatornáim > Tánc: http://www.youtube.com/user/RamPaGe93HST Gameplay és egyéb: https://www.youtube.com/user/kenyergameplay

(#5194) svensson válasza nem_tom (#5193) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Végre valaki, aki feltalálja magát. :)

(#5195) seniman válasza svensson (#5194) üzenetére

seniman
(őstag)

Nagyon szívügyed ez a téma látom :)) Szerencsére csak egyszer volt gondom az értékelési rendszerrel :B

"Ha meg akarod ismerni egy ember valódi jellemét,adj neki hatalmat........."-Abraham Lincoln

(#5196) nem_tom válasza seniman (#5195) üzenetére

nem_tom
(senior tag)

Nekem 3x az elmúlt 2 napban. ittavilágvégeapéháösszeomlikmindenkifussonamerrelát. :D

(#5197) Szabiee

Szabiee
(tag)

Sziasztok!

Nemrég frissítettem win 10-re a gépem és azóta a hardverapró kuka - azaz nem jön be 4 böngészőnél sem (Chrome, Mozilla, Opera, Edge). Egyedül a Tor alapú Tor browsernél működik, de ott meg IP ban miatt nem tudok belépni. Mobiltelefonon tökéletesen fut a hardverapró, tehát el kezdtem keresni a probléma gyökerét (sajnos nem találtam meg).

Kísérleteztem, kikapcsoltam a vírus és netvédelmet teljesen (Avast van fenn), de ugyanaz maradt a probléma.
Kikapcsoltam a windows tűzfalat, de szintén nem változott semmi.

Úgy gondolom "láma" felhasználóként, hogy szerintem a hiba nem az én készülékemben van, hanem a hardverapró win 10-es optimalizálásában. De javítsatok ki ha tévedek...

Egyébként a többi lapcsalád tökéletesen bejön.

Valakinek volt már ilyen gondja?

A képen az 5 különböző böngésző van, az utolsó a működőképes a Tor browser, a többivel nem jön be...

Kérlek segítsetek, köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 4 Pro | Dell Inspiron 5737 - I7 4500U, 8GB DDR3-1600, 17,3" FHD IPS, mobile Radeon 8870m + Intel HD 4400, 1TB HDD + 2TB Toshiba Canvio 2,5"

(#5198) Szabiee válasza Szabiee (#5197) üzenetére

Szabiee
(tag)

Annyi még, hogy mobilon ugyanazt a wifi hálózatot használom mint a laptopnál. Azon fut, a laptopon meg nem... :(

Xiaomi Redmi Note 4 Pro | Dell Inspiron 5737 - I7 4500U, 8GB DDR3-1600, 17,3" FHD IPS, mobile Radeon 8870m + Intel HD 4400, 1TB HDD + 2TB Toshiba Canvio 2,5"

(#5199) Dr.Kollar válasza Szabiee (#5198) üzenetére

Dr.Kollar
(újonc)

Nekem csak chrome-on nem hajlandó betölteni. Edge az betölti szerencsére.

(#5200) Szabiee

Szabiee
(tag)

Most az Edge beengedett. Csináltatok valamit? :)

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.