Hirdetés

2017. szeptember 25., hétfő

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-04-25 18:42:08

PROHARDVER!

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!
Ha nem megy az értékelés, akkor olvasd el ezt!
Ha nem megy az adatmódosítás, akkor olvasd el ezt!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#6601) lordfrédi

lordfrédi
(újonc)

Üdv! a számítógépházaknál nincs Corsair márka, vagy csak nem találtam. :))

Minden bumeráng, ha fölfelé dobod.

(#6602) svensson válasza lordfrédi (#6601) üzenetére

svensson
(PH! félisten)
LOGOUT blog (1)

Sok kategóriában nincs sok márka. :)

MSI GTX 980 Gaming 4G 1+ év garival és MSI GTX 1060 Gaming X 3G 2+ év garival eladó: https://hardverapro.hu/tag/svensson

(#6603) kenwood válasza svensson (#6602) üzenetére

kenwood
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Szerintem ugy lenne jo, hogy lehetne uj markat megadni,de elsore bekerulne a hirdetes marka nelkuliek koze.
Az ujonan letrehozott markak pedig az adminoknak lejonnek egy listan,amin a relevansat engedelyezik, az elirasokat,egytermekes cegeket pedig kukazzak.

[ Szerkesztve ]

(#6604) peter858

peter858
(újonc)

Sziasztok!

Olyan problémám van,hogy egy adott témáról hirdetőről e-mail értesítést kértem.De már nincs rá szükségem és le szeretnék iratkozni.Na itt kezdődnek a gondok,kapom az e-mail-t benne a szokásos szöveggel és a kattintható linkekkel.Hiába kattintok rá a liknre hogy nem szeretném a továbbiakban értesítést kapni,nem történik semmi,sőt hibaüzenetet kapok hogy 404-az oldal nem található.....

Köszi a segítséget!!

Üdv Péter!

(#6605) so_ha

so_ha
(tag)

Sziasztok!

Régi regisztráltként már sokszor módosítottam az "adatlapom", de most "A belépési e-mail cím kitöltése kötelező" hibaüzenettel ezt nem tudom megtenni, többszöri kísérlet után sem. Az ilyenkor szükséges "jelszó", és annak megerősítése is ki van töltve az e-mail cím mellett. Ha szükséges, akkor képernyőmentést privátban tudok küldeni. Oprendszer: Win10Pro v1703; Böngésző: IE v11.540.15063; MS Edge

Segítséget előre is köszi!
Üdv so_ha

(#6606) Ilabayla

Ilabayla
(újonc)

Segítsetek mert törölték a hídetésemet màsodszor és azt írják hogy a hirdetés felfüggesztve. És most már nem tudok hirdetést sem feladni. Mi lehet a gond? Semmi szabálytalant nem csináltam. Kérlek segítsetek.

(#6607) lordfrédi válasza kenwood (#6603) üzenetére

lordfrédi
(újonc)

Ez egy határozottan épkézláb megoldás lenne, úgyis annyi új márka van, hogy az adminok ha akarnának sem tudnának lépést tartani velük, bár a Corsairt nem nevezném egy új, ismeretlen márkának :D

Minden bumeráng, ha fölfelé dobod.

(#6608) BaligaMarti2

BaligaMarti2
(újonc)

Üdv mindenkinek! Egy moderátort szeretnék megkérni, hogy a másik e-mailos kitiltásomat oldják fel! Igazából nem tudom mit tettem a kitiltás kiérdemléséért! Ezért szeretném még egyszer megkérni egy moderátort, hogy oldja fel a kitiltást!

A kitiltott e-mail/felhasználónév : baligamartin01@gmail.com / BaligaMartin

[kép]

[ Szerkesztve ]

(#6609) TheLázs

TheLázs
(újonc)
LOGOUT blog

Üdvözlök mindenkit, Windows10/Google chrome alatt a hirdetésfeladás oldal szétesik, mi ilyenkor a teendő azon felül, hogy szólok?

(#6610) HUNStorming válasza TheLázs (#6609) üzenetére

HUNStorming
(újonc)

Ugyan ez a probléma Win10 alatt Chrome és Edge böngészővel is szétesik a hirdetés feladási felület, egyszerűen képtelenség feladni bármit is.

Nexus 9, S7 edge

(#6611) CK2222

CK2222
(újonc)

ProHardver oldalára be tudok lépni, de a hardverapro oldalra nem enged bejelentkezni.
HardverPro oldalán regisztrálva ezt az üzenetet kapom: HIBA A REGISZTRÁCIÓ SORÁN
Kommunikációs hiba.

Az emailt ezzel szembe kiküldte és sikerült regisztrálnom, de a hardverapró oldalra továbbra sem enged belépni. (Jelszót is váltottam)

(#6612) Intruder2k5 válasza CK2222 (#6611) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Próbáld meg belépéskor bepipálni mind a három checkbox-ot.

Szakmai kérdésekkel privátban ne keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#6613) Orionk

Orionk
(senior tag)

Sziasztok!

Hogyan lehet a Hardverapró-ról törölni egy hirdetésem? köszönöm

(#6614) Scorp2011 válasza Orionk (#6613) üzenetére

Scorp2011
(senior tag)

Archiváld le.

VADONATÚJ, előrepasztázott gyári INTEL hűtők 999 Ft/db áron eladóak!!! [1150-1151-1155-1156]

(#6615) peter858 válasza peter858 (#6604) üzenetére

peter858
(újonc)

Valaki????????

Üdv Péter!

(#6616) essexboy válasza peter858 (#6615) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Szia!

Írd át a hardverapro.hu-t az URL-ben prohardver.hu-ra, és működni fog.

Üdv,

essexboy

(#6617) Spet

Spet
(őstag)
LOGOUT blog

Hirdetésem adminisztrációjának számlálója beragadt. Hiába hosszabbítottam meg a hirdetést, ugyanúgy ott a figyelmeztető szám a zárójelben.

Once upon a time... don't ask me when and why...

(#6618) peter858 válasza essexboy (#6616) üzenetére

peter858
(újonc)

Szia!

Nagyon köszönöm,hálásan köszönöm,jó lett!! :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R :R

[ Szerkesztve ]

Üdv Péter!

(#6619) Pherencz

Pherencz
(újonc)

Sziasztok!

Egy csalót kellene jelentenem, de a jelentés nem megy át.

(#6620) Dió

Dió
(fanatikus tag)

Tegnap emelt díjas sms-el fizettem hírdetés hosszabbításokat, az sms elment, de nem teljesült, nem lett hosszabbítva, és nem érkezett visszaigazolás sem, de a mobilszolgáltató visszaigazolta, hogy elküldték és levonták az árát. Hurrá.
A problémát a küldést követő 20 percen belül jeleztem "Jelentéseim/Jelentem/Hírdetés jelentése" résznél pontosan leírva a küldési részleteket (időpont, szöveg stb.), de azóta sem kaptam semmilyen visszajelzést, annyit sem, hogy foglalkozunk az üggyel. Mert hát minek.

Ezért most ide is írok.

Mivel a hosszabbított hírdetések ma lejárnak, nekem lenne megtiszteltetés, ha fizető szolgáltatás igénybevétele estén valaki(k) picit jobban rámozdulnának az ügyre és megszületne az esemény boldog befejezése.

Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

......:::::::::: - minden relatív - ::::::::::......

(#6621) Luser2000

Luser2000
(őstag)

Eladtam egy terméket. A Vevő igazolta, hogy megvásárolta tőlem. Szeretnék értékelést leadni, de hibaüzenetet kapok, ezt:

Hogyan tovább?

Samsung Note8 Dual (SM-N950F), Lenovo Yoga Book (Android), iMac 21,5

(#6622) Tibusz71

Tibusz71
(újonc)

Sziasztok,

Remélem jó helyre irok:

Segitséget kérnék, nem tudok belépni a felhasználófiokomba,mert a jelszót elfelejtettem és ha potlást kérek az email cimemere vagy azt irja hogy kommunikácios hiba vagy azt hogy nem engedélyezet vagy valami ilyesmi.

Muszály volt regisztrálnom most ujra hogy egyáltalán irni tudjak nektek.

Szeretném megkapi a megoldást hogy a régi felhasználofiokomba beléphessek.

Köszönöm a segitségeteket előre is.

kazat@freemail.hu

Tibor

[ Szerkesztve ]

(#6623) Intruder2k5 válasza Tibusz71 (#6622) üzenetére

Intruder2k5
(MODERÁTOR)

Szia!

Ez ügyben írj a kalandor kukac prohardver pont hu email címre, Ő tud segíteni.

Szakmai kérdésekkel privátban ne keress, annak a fórumon a helye! Köszönöm!

(#6624) s-men

s-men
(fanatikus tag)

Sziasztok!
Lenne egy problémám.
Nem tudok adatot módosítani.
Mindent kitöltök ahogy kell és ez lesz:

Valaki tudna segíteni?
Köszi!

Üdv : Dani

(#6625) föccer

föccer
(PH! nagyúr)

Szépestét!

Az imént találkoztam egy ilyennel:

holott:

Érzésem szerint nem kellene a HA-n sem megjelennie a reklámnak.

üdv, föccer

(#6626) mghltm

mghltm
(PH! addikt)

nem bug, de nem tudom hova kellene irni: kertem 3 uj kategoriat ( iphone 8 / 8 plus / x ), de az uj hirdetesek nem a mobil reszen jelennek meg, hanem a hardver resznel.

still 4 sale http://hardverapro.hu/tag/mghltm || http://www.youtube.com/watch?v=85VErvTqgWc

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.