Hirdetés

2017. február 25., szombat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2014-12-12 16:12:06

PROHARDVER!

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#6251) Sopi

Sopi
(senior tag)

Sziasztok!

Most először fizettem elő bármilyen szolgáltatásra, konkrétan egy mentett keresésre, hogy kapjak értesítést, ha adott típusú terméket tesznek fel eladásra.

1 db vásárlást intéztem PayPal-al keresztül (200 Ft) és úgy néz ki aktiválta is a rendszer, de ettől függetlenül a fizetés teljesülése után hibaüzenetet kaptam.
"Invalid Settings key: REMOTE_URL_PW"

Gondoltam jelzem, mert ugyan számomra nem okozott gondot, ha valóban működni fog a szolgáltatás, de okozhat kellemetlen pillanatokat a vásárlók számára :).

Üdv,
Sopi

(#6252) Kalandor válasza Sopi (#6251) üzenetére

Kalandor
(HÁZIGAZDA)

Javítva.

(#6253) Sopi válasza Kalandor (#6252) üzenetére

Sopi
(senior tag)

Remek, remek :R !

(#6254) kraftxld válasza föccer (#6243) üzenetére

kraftxld
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Ahogy a művelt, és híres Sándort idézzem: Mikó'?

MCSE+M/S, MCITP, VCP6-DCV - ''Soha ne becsüld le az autópályán száguldó DAT kazettákkal megrakott teherautó sávszélességét''

(#6255) Zirowe

Zirowe
(PH! nagyúr)

Sziasztok, meglévő aktív "sport, hobbi eszköz" kategóriában lévő aprómban szeretnék módosítani a szövegen, de ha megnyitom, akkor a kiválasztott kategória alatt ott van a "lego" szöveges mezőben linkként, ha nem módosítok semmit, akkor se enged menteni, mert azt mondja nincs a kategóriában legalsó szint kiválasztva.
Új apró megnyitásánál azonos kategóriában ugyanezt a hibát dobja.
A "lego"-ra kattintva pedig átvált egyéb --> lego kategóriára.

Próbáltam androidos tableten chrome-al és win7-es gépen firefox-al, ugyanaz a probléma.

Screenshotok:

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#6256) Petium001

Petium001
(újonc)

Sziasztok!

Mivel nem találtam más felhasználó telefonszámát, és a sajátomat sem az adatlapon, gondoltam beillesztem a bemutatkozás rovatba, és ezt írja ki a mentésre kattintva, pedig benne van az emil cím:

Üdv:

Petium

(#6257) milangfx válasza Petium001 (#6256) üzenetére

milangfx
(őstag)

Szia! Próbáld meg a prohardver oldaláról frissíteni az adatlapod.

(#6258) totyika93 válasza milangfx (#6257) üzenetére

totyika93
(kvázi-tag)

Nekem is a fenti probléma áll fent, de a prohardver oldalán sem enged frissíteni!

[ Szerkesztve ]

(#6259) default.

default.
(senior tag)

Sziasztok!
Remélem jó helyre írom.

A Jelentéseim link mellett zárójelben egy ''1"-est látok, már hónapok óta, konkrétan egy régebbi adásvétel miatt jelentettem egy felhasználót anno, de már megoldódott a dolog.
Ezt a bizonyos "1"-est el lehet valahogy tüntetni?
Az összes jelentésem "Feldolgozott" státuszban van egyébként.

Köszönöm szépen!

(#6260) Denyel

Denyel
(fanatikus tag)

Van egy kis bibi.
"Kattints ide, ha a terméket valóban eladtad neki!"
Erre ezt a üzenetet kapom: "Egy hirdetéssel kapcsolatban csak egyszer értékelheted a felhasználót."
Szóval nem tudok neki engedélyt adni,hogy megvette tőlem a terméket.(ez a személy sosem vásárolt eddig tőlem,most szeretne értékelni)

Múltkor meg nem adtam engedélyt mégis tudott értékelni,semmi pm üzenet nem jött erről.(más emberke)

(#6261) essexboy válasza Denyel (#6260) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Szia!

A válasz, de legközelebb kérlek olvasd el a téma összefoglalót!

Üdv,

essexboy

(#6262) essexboy válasza default. (#6259) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Szia!

Ez azért van, mert nem nézted meg a jelentést. Kérlek kattints a "Részletek" gombra mindegyik jelentésednél, és ez megoldja a problémát.

Üdv,

essexboy

(#6263) essexboy válasza totyika93 (#6258) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Kérlek próbáld meg egy gmail-es címmel, ha úgy sem megy, akkor kérlek keresd Kalandor-t e-mailben.

essexboy

(#6264) totyika93 válasza essexboy (#6263) üzenetére

totyika93
(kvázi-tag)

Sajnos g-mail-es címem nincs!

(#6265) default. válasza essexboy (#6262) üzenetére

default.
(senior tag)

Szia!

Ezt már többször megtettem, azt gyanítom, hogy az egyik jelentésnél valami miatt nem zárult le a folyamat.
De hangsúlyozom, a Részletek fül alatt mindegyik jelentés státusza Feldolgozott.

[ Szerkesztve ]

(#6266) Petium001 válasza milangfx (#6257) üzenetére

Petium001
(újonc)

Köszi: ) azt sem tudom hol kell belépni, örülök,ha a hardveraprón eligazodom:D De azért megoldottam:D

[ Szerkesztve ]

Petium

(#6267) essexboy válasza default. (#6265) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Van hogy amikor megnyitod nem érzékeli, ezért írtam, hogy mégegyszer próbáld meg. :P Most újra leokéztam az összes jelentésedet, próbáld meg megint megnézni őket, és jelentsd hogy mi a helyzet.

essexboy

(#6268) default. válasza essexboy (#6267) üzenetére

default.
(senior tag)

Nyitogatom, frissítgetem, semmi nem változik :(

(#6270) TommyNagz

TommyNagz
(senior tag)

Saját archivált hirdetést jelentettem moderátornak linkelve a webes felületen keresztül, hogy töröljék végleg. A jelentéseim alatt látszik a (1) de ha rámegyek, nem látom a hirdetésemet. Gondolom azért, mert saját hirdetést mószeroltam be. Jelentettem másodszor is, és a megjegyzésbe beírtam, hogy a mod. írjon rám egy privátot, de ez nem történt meg, most már (2) értesítés van, amivel nem tudok mit kezdeni, mert nem látszik.

"Motor a szív, benzin a vér..." - PC32 master race

(#6271) utazó

utazó
(újonc)

Üdv. Szeretném megkérdezni, honnan tudhatom meg ,hogy a PÜ -t megkapta-e az elado?

Már többnek is küldtem,de választ egyiktől sem kaptam.

Köszönöm

(#6272) default. válasza utazó (#6271) üzenetére

default.
(senior tag)

Szia. Egyrészt ez nem ide való kérdés, ez csak bug report topik.
Másrészt tudtommal még nincs ilyen opció a PH-n, annyit tehetsz, hogy megnézed az adott felhasználó adatlapján (a nevére kattintva) az utolsó bejelentkezés időpontját, és ebből következtetsz.
Üdv!

(#6273) essexboy válasza utazó (#6271) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Szia!

Nézd meg mikor lépett be / volt aktív utoljára az adatlapján, és ha az későbbi idő mint amit az utolsó privátod mutat, akkor valószínűleg olvasta.

Üdv,

essexboy

(#6274) milangfx válasza utazó (#6271) üzenetére

milangfx
(őstag)

Megpróbálhatod szerkeszteni az üzenetet. Ilyenkor ha már olvasta, akkor kapsz erről egy hibaüzit, hogy emiatt nem tudod szerkeszteni.
Bár ez szerintem csak szerkesztési időn belül működik.

(#6275) madmike

madmike
(őstag)

Sziasztok!
Egyéb / Sport, hobbieszközök kategóriába nem lehet feltölteni hirdetést,mert kiírja, hogy válaszd ki a legalsó kategóriaszintet. Nincs ez alatti kategória, illetve Ő odarakja a LEGO-t amire, ha rámész akkor az Egyéb / LEGO-ba rakja. Próbáltam mobilról és PC-ről is, többféle böngészőből. Megnézé valaki?

szerk: közben látom, ez egy visszatérő probléma. Na mindegy, remélem megcsináljátok, mert az eladó bringámat senki se fogja megtalálni a LEGO-ban :DDD

[ Szerkesztve ]

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#6276) ETOM válasza madmike (#6275) üzenetére

ETOM
(PH! addikt)

Pár hozzászólással feljebb már ketten is jeleztünk. Jó ideje ilyen sajnos.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.