Hirdetés

2017. február 25., szombat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2014-12-12 16:12:06

PROHARDVER!

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#2002) kriptonsoft válasza Parci (#1971) üzenetére

kriptonsoft
(újonc)

Most jók a privát üzenetek :C :R

(#2003) kriptonsoft válasza Parci (#1971) üzenetére

kriptonsoft
(újonc)

most reggel 04:16-kor megint megkaptam a hibaüzenetet aminek a végéről még mindig hiányzik az l mint laci betű..
időkorlát nélküli belépésen voltam, hosszas inktivitás után jelentkezett a hiba, adatlapom elérhető volt, de ezt majd látjátok a logból.. ki-belépés után minden rendben...
de ritkábban fordul elő mint korábban ;)

(#2004) mazsó

mazsó
(fanatikus tag)

Üdvw

Hirdetésfeladáskor nem látom a lap alján a mégse gomb melletti feliratot, csak vaktában kattintok rá mert látom hogy a nyíl "kézre" vált... http://hardverapro.hu/hirdetesfeladas
Utána ha továbbmegyek: ellenőrizzem le hogy minden rendben van-e, de innen már nem tudnék továbblépni ha nem keresném meg a láthatatlan gombot... http://hardverapro.hu/hirdetesfeladas/step_2
Köszönöm!
Mozsolicz Gábor

UI: Bocsánat most láttam csak, hogy már más is felvetette ezt a problémát ( #1985 PDoki )

[ Szerkesztve ]

(#2005) Parci válasza mazsó (#2004) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

milyen böngésző és os? pc vagy mobil?

"In 2015/2016 I sent more products in to Nikon for fixing than all of my previous 30+ years of Nikon use. Only thing is, every one of those products I sent back to Melville to fix were brand new out of box. Every one."

(#2006) Parci válasza béke (#1987) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

megnézzük ma

"In 2015/2016 I sent more products in to Nikon for fixing than all of my previous 30+ years of Nikon use. Only thing is, every one of those products I sent back to Melville to fix were brand new out of box. Every one."

(#2007) mazsó válasza Parci (#2005) üzenetére

mazsó
(fanatikus tag)

laptop,Firefox, win7 prof.
Köszi!!! :R

[ Szerkesztve ]

(#2008) ClaydovE

ClaydovE
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Valami tipp, hogy hova lettek a hirdetéseim? Törölni nem töröltem őket, de ma amikor uppolni szeretettem volna őket, 0 darab hirdetés fogadott, pedig volt vagy 7-8db.... :(

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: ClaydovE

(#2009) béke válasza Parci (#2006) üzenetére

béke
(fanatikus tag)

Köszönöm, elméletileg ez történt. (válasz a kérdésemre) reméljük minden ok.

Csak akkor foglalj le valamit ha komolyan érdekel "10/1" :X

(#2010) Ndruu válasza ClaydovE (#2008) üzenetére

Ndruu
(MODERÁTOR)

A hirdetések automatikusan archiválódnak 4 hét után (~30 nap), hacsak a felhasználó nem hosszabbítja meg őket (Hirdetéseim adminisztrációja - Opciók - Érvényesség - Hosszabbítás, kiemelés).
Egy hirdetést kétszer lehet meghosszabbítani, tehát összesen maximum 12 hétig lehet fent az oldalon. Ha ennyi idő alatt sem kelne el, akkor újra meg lehet hirdetni.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#2011) gban válasza Ndruu (#2010) üzenetére

gban
(Közösségépítő)

Hasonló ügyben vettem észre valamit, csak pont az ellenkezőjét.
Ha a hirdetések végére ugrasz a dupla nyíllal a főoldalon, még mindig vannak 2011-es hirdetések is.
Végre eltűnnek a nem élő hirdetések, ez szuper, már nagyon vártam - nemrég volt vagy 78.000 a mostani 31.000-rel szemben, de valahogy még mindig beragadt jó sok.

Postázást nem vállalok.

(#2012) Parci válasza gban (#2011) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

ha hosszabbították őket, akkor régi is maradhat... még. maximum kétszer lehet hosszabbítani. de amit hosszabbítanak, az nem is régi, hiszen aktív.

(#2013) ClaydovE válasza Ndruu (#2010) üzenetére

ClaydovE
(fanatikus tag)

Értem, köszönöm a válaszodat! :R

Üdvözlettel: ClaydovE

(#2014) gban válasza Parci (#2012) üzenetére

gban
(Közösségépítő)

Pont erről beszélek, hogy régi hirdetések beragadtak, pedig 2011 óta hozzájuk sem nyúltak.
Amit mondasz, az tiszta sor, én ezekről beszélek, a lista legvégén levő aprókról.

Postázást nem vállalok.

(#2015) Parci válasza gban (#2014) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

ok, megnézzük

(#2016) essexboy

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

wolfnet kolléga hsz-e idevaló szvsz.

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#2017) the_blu36

the_blu36
(lelkes újonc)

Hali!

Kilépés gomb nem kattintható, csak a Firebug szerint kékkel jelölt területen (browser cache törölve):

*szerk: Win7 x64, FF24

[ Szerkesztve ]

"Téged a szenvedély vezérel, vagy egy H97 chipset?"

(#2018) Parci válasza the_blu36 (#2017) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

igen, látjuk, javítva lesz (készül, hogy ha nincsenek képek, akkor is működjenek a gombok, mert egy link legyen a helyükön)

(#2019) ravail

ravail
(senior tag)

Elnézést, de most látom, hogy ez a hozzászólásom válasznak sikeredett,de újnak szántam.
Szóval, erre semmi reakció? Ez nem hiba?

(#2020) Parci válasza ravail (#1989) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

és mi volna a jó megoldás? mert szerintem az, hogy levágja a nem látszó végét.

(#2021) föccer válasza Parci (#2020) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

Esetleg egy ilyen?

üdv, föccer

(#2022) ravail válasza Parci (#2020) üzenetére

ravail
(senior tag)

Szia!
Szerintem meg, vagy (1) törje el a sor végén, és jelenítse meg a többi részét a következő sorban esetleg több sorban, ha olyan hosszú a link, vagy (2) mint itt a lapcsalád több felületén is, egy vízszintes gördülősáv beszúrásával tegye lehetővé a teljes link megtekintését.
Így semmiképen sem jó, hisz elveszíti az értelmét az egy sort meghaladó hosszúságú link adása másnak, mivel a végét úgysem olvashatja, s így úgysem tudja használni.
Mellesleg a régi HardverApró PM felületén a fenti (2) működött kifogástalanul. Feltételezem, ha valaki más felületről lép be, és a régi PM felületet használja az most is a (2) szerint látja a beszúrt kép szerint az új HardverAprón látható helyett.

[ Szerkesztve ]

(#2023) Dekko válasza Lasy (#1966) üzenetére

Dekko
(kvázi-tag)

Jelentéseim alatt a kis ikonok feje le van vágva mint régen szinte mindenhol:)
Feladtam egy jelentést és a jelentéseimre klikkelve látom ezt:

Üdv :R

DDR2 2 gigás ramok.

(#2024) mnorbi169

mnorbi169
(újonc)

Sziasztok 1 hétre színessel kiakarnám emelni az egyik hirdetésem és nem engedi sms fizetést. miért? szürke a link ami az smsre vinne, de csak a paypal megy. az meg nincs se bankszámla.

(#2025) Ndruu válasza mnorbi169 (#2024) üzenetére

Ndruu
(MODERÁTOR)

"Egyelőre a bankkártyás és SMS-es fizetések nem élnek, hamarosan ezek is elérhetőek lesznek." - részlet a súgóból

"...amint elfogy a súlyos bugok listája és oda jutunk, hogy "na, akkor nézzük, hogy mi hiányzik", nagyjából első helyen van az sms-es fizetéssel egyetemben."

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#2026) powermause

powermause
(tag)

Üdv!
Egy szerencsés biznisz után nem tudtam értékelni az eladót!Ez tragédia. :B Lenyomtam az értékelés gombot ,kiírta hogy folyamatban van a dolog,de nem kaptam privátot az értékeléshez a PH-fórumtól.(Ami azért érdekes mert két másik értékelés meg sikeresen lefutott!)Nem lehetne ezt valahogy pótolni?Ez az! :)

powermause

(#2027) Dekko válasza Dekko (#2023) üzenetére

Dekko
(kvázi-tag)

Hm úgy néz ki visszaállt a probléma eddig volt hogy a privátoknál teljes arcokat mutatott most megint rossz:)

DDR2 2 gigás ramok.

(#2028) Parci válasza Dekko (#2027) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

nálam jó (win7, ffox21)

(#2029) Dekko válasza Parci (#2028) üzenetére

Dekko
(kvázi-tag)

Bocsánat lemaradt az infó tényleg. Win7 chrome(Version 30.0.1599.69 m)
Üdv

DDR2 2 gigás ramok.

(#2030) the_blu36

the_blu36
(lelkes újonc)

Csak apróság:
Fentről 2., 3. hirdetés overflow. FF24, W7.

"Téged a szenvedély vezérel, vagy egy H97 chipset?"

(#2031) Haverapro

Haverapro
(újonc)

Hello
Nem tom jo helyre írom, de elkelt a cuccom és törölni kéne a hozzászólásomat is.
[link]

Köszönöm!

(#2032) Winner_hun válasza Haverapro (#2031) üzenetére

Winner_hun
(Webcaritas)

Semmit nem kell törölni. Archiváld és annyi.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2033) pont

pont
(újonc)

az új hardverapro-s felületen a régi regemmel nem tudok belépni, de pl a logout-on keresztül igen...

más észrevétel:
a régi adatlapon az aláírásnál található adatok az új adatlapon nem szerepelnek, ezt is csak a régi felületen keresztül érem el.

(#2034) FrozenThrone

FrozenThrone
(fanatikus tag)

Rendszeresen előfordul hogy hardveraprón nem tudom megnyitni a privát üzeneteimet, ugyan is ezt a hibaüzenetet kapom: Kommunikációs hiba. Viszont a ha átlépek prohardverre akkor ott gond nélkül meg tudom nézni.

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#2035) meggyespite

meggyespite
(újonc)

Nem tudom megnézni a privát üzenetemet"kommunikációs hiba"-t ír !

(#2036) FrozenThrone válasza meggyespite (#2035) üzenetére

FrozenThrone
(fanatikus tag)

Úgy látom akkor ez globális most :DDD

(#2037) 1blackdragon válasza Parci (#1971) üzenetére

1blackdragon
(újonc)

Kedves Parci.
Köszönöm a tájékoztatást miszerint "megint tekertünk egyet a szinkronon", de eddig semmi gondom nem volt a privátjaimmal... most VAN:

Privát hiba

...az még elmegy, hogy alacsony a kerítés, de sajnos sok helyen hiányos is.

(#2038) meggyespite

meggyespite
(újonc)

Most már kilépni sem tudok" sikertelen kilépés" jön be!
Egyébként mi az a "prohardver"?

(#2039) FrozenThrone válasza meggyespite (#2038) üzenetére

FrozenThrone
(fanatikus tag)

Khm, ő lenne a prohardver.

Itt el tudod jelenleg is olvasni a privát üzeneteidet, legalább is én eltudom.

[ Szerkesztve ]

(#2040) meggyespite válasza FrozenThrone (#2039) üzenetére

meggyespite
(újonc)

Khm... kösz, nekem is sikerült elolvasnom

(#2041) FrozenThrone válasza meggyespite (#2040) üzenetére

FrozenThrone
(fanatikus tag)

Szívesen, örülök hogy segíthettem, mai jól cselekedet hajnal 1 kor ki is pipálva ;)

(#2042) AT1S

AT1S
(tag)

Sziasztok,

Kis észrevétel:
IE-ben és Chrome-ban is teszteltem, ha lekicsinyítem a böngésző ablakot a képfeltöltésnél a tallózás rész átcsúszik jobb oldalra, rá a szövegre, íme:

[ Szerkesztve ]

ლ(ಠ益ಠ)ლ

(#2043) Parci válasza 1blackdragon (#2037) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

hajjajj :( :(
ránézünk, nyilván :(

(#2044) Lasy

Lasy
(PH! kedvence)

tegnap hozzászóltam jópár hirdetéshez, de ma nem jelenik meg. :Y

[link]
[link]

Privát üzenetre, csak akkor válaszolok, ha tényleg privát. A többi a fórumra megy!

(#2045) Parci válasza Lasy (#2044) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

nem tudom, hogy mi a túrót reszeltek a srácok tegnap, és ma csak délután lesznek, de elnézést kérek mindenkitől ezekért a hibákért, rondák és megengedhetetlenek, mea maxima culpa :(

(#2046) Lasy válasza Parci (#2045) üzenetére

Lasy
(PH! kedvence)

most meg már megy. :Y

pontosítok. ha a hardverapro oldalról nyitom meg nem megy.
de ha innen prohadverről akkor meg tudom nyitni. :F

http://hardverapro.hu/apro/htc_wildfire_s_fekete_vodas
http://hardverapro.hu/apro/eladocserelheto_htc_desire_x_telefon

http://hardverapro.hu/apro/htc_wildfis_fekete_vodas/
http://hardverapro.hu/apro/eladocserelheto_htc_desix_telefon/

mint látható valamiért levágta és átírta a linket...

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre, csak akkor válaszolok, ha tényleg privát. A többi a fórumra megy!

(#2047) Parci válasza Lasy (#2046) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

ezek az itt szóltam hozzá listádban lévő linkek, ugye?

(#2048) Lasy válasza Parci (#2047) üzenetére

Lasy
(PH! kedvence)

igen pontosan

(#2049) proradeon

proradeon
(őstag)

Üdv!

A jelentések rész elég érdekesen néz ki. A szóban forgó jelentést úgy küldtem be, hogy első sorban volt, hogy "Tripla hirdetés." és 1-1 új bekezdésben a két link. Ehhez képest itt eléggé hülyén néz ki, ráadásul a soremelés helyett egy 'n' betűt illeszt be.

Chrome 30.0.1599.69m + Win7

:R

NEM "Kingstone" hanem "Kingston" | NEM "Blue-Ray" hanem "Blu-Ray" | NEM "TeRRaByte" hanem "TeraByte"

(#2050) ravail

ravail
(senior tag)

proradeon jelzésében is eltűnik a link vége ami túlnyúlik az aktív ablakon, mint az én jelzésemben. Dolgoztok ennek a megoldásán?

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.