Hi​r​de​t​é​s​

2017. december 13., szerda

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-04-25 18:42:08

PROHARDVER!

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!
Ha nem megy az értékelés, akkor olvasd el ezt!
Ha nem megy az adatmódosítás, akkor olvasd el ezt!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#2002) kriptonsoft válasza Parci (#1971) üzenetére

kriptonsoft
(újonc)

Most jók a privát üzenetek :C :R

(#2003) kriptonsoft válasza Parci (#1971) üzenetére

kriptonsoft
(újonc)

most reggel 04:16-kor megint megkaptam a hibaüzenetet aminek a végéről még mindig hiányzik az l mint laci betű..
időkorlát nélküli belépésen voltam, hosszas inktivitás után jelentkezett a hiba, adatlapom elérhető volt, de ezt majd látjátok a logból.. ki-belépés után minden rendben...
de ritkábban fordul elő mint korábban ;)

(#2004) mazsó

mazsó
(fanatikus tag)

Üdvw

Hirdetésfeladáskor nem látom a lap alján a mégse gomb melletti feliratot, csak vaktában kattintok rá mert látom hogy a nyíl "kézre" vált... http://hardverapro.hu/hirdetesfeladas
Utána ha továbbmegyek: ellenőrizzem le hogy minden rendben van-e, de innen már nem tudnék továbblépni ha nem keresném meg a láthatatlan gombot... http://hardverapro.hu/hirdetesfeladas/step_2
Köszönöm!
Mozsolicz Gábor

UI: Bocsánat most láttam csak, hogy már más is felvetette ezt a problémát ( #1985 PDoki )

[ Szerkesztve ]

(#2005) Parci válasza mazsó (#2004) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

milyen böngésző és os? pc vagy mobil?

"Egy dologban válogatós nagyon és az a hálózati kábel. Energikus, jó felbontású és dinamikájú kábellel igazi zenei élményt varázsol stílustól függetlenül."

(#2006) Parci válasza béke (#1987) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

megnézzük ma

"Egy dologban válogatós nagyon és az a hálózati kábel. Energikus, jó felbontású és dinamikájú kábellel igazi zenei élményt varázsol stílustól függetlenül."

(#2007) mazsó válasza Parci (#2005) üzenetére

mazsó
(fanatikus tag)

laptop,Firefox, win7 prof.
Köszi!!! :R

[ Szerkesztve ]

(#2008) ClaydovE

ClaydovE
(fanatikus tag)

Sziasztok!

Valami tipp, hogy hova lettek a hirdetéseim? Törölni nem töröltem őket, de ma amikor uppolni szeretettem volna őket, 0 darab hirdetés fogadott, pedig volt vagy 7-8db.... :(

[ Szerkesztve ]

Üdvözlettel: ClaydovE

(#2009) béke válasza Parci (#2006) üzenetére

béke
(fanatikus tag)

Köszönöm, elméletileg ez történt. (válasz a kérdésemre) reméljük minden ok.

Alá írás :)

(#2010) Ndruu válasza ClaydovE (#2008) üzenetére

Ndruu
(MODERÁTOR)

A hirdetések automatikusan archiválódnak 4 hét után (~30 nap), hacsak a felhasználó nem hosszabbítja meg őket (Hirdetéseim adminisztrációja - Opciók - Érvényesség - Hosszabbítás, kiemelés).
Egy hirdetést kétszer lehet meghosszabbítani, tehát összesen maximum 12 hétig lehet fent az oldalon. Ha ennyi idő alatt sem kelne el, akkor újra meg lehet hirdetni.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#2011) gban válasza Ndruu (#2010) üzenetére

gban
(Közösségépítő)

Hasonló ügyben vettem észre valamit, csak pont az ellenkezőjét.
Ha a hirdetések végére ugrasz a dupla nyíllal a főoldalon, még mindig vannak 2011-es hirdetések is.
Végre eltűnnek a nem élő hirdetések, ez szuper, már nagyon vártam - nemrég volt vagy 78.000 a mostani 31.000-rel szemben, de valahogy még mindig beragadt jó sok.

Postázást nem vállalok.

(#2012) Parci válasza gban (#2011) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

ha hosszabbították őket, akkor régi is maradhat... még. maximum kétszer lehet hosszabbítani. de amit hosszabbítanak, az nem is régi, hiszen aktív.

(#2013) ClaydovE válasza Ndruu (#2010) üzenetére

ClaydovE
(fanatikus tag)

Értem, köszönöm a válaszodat! :R

Üdvözlettel: ClaydovE

(#2014) gban válasza Parci (#2012) üzenetére

gban
(Közösségépítő)

Pont erről beszélek, hogy régi hirdetések beragadtak, pedig 2011 óta hozzájuk sem nyúltak.
Amit mondasz, az tiszta sor, én ezekről beszélek, a lista legvégén levő aprókról.

Postázást nem vállalok.

(#2015) Parci válasza gban (#2014) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

ok, megnézzük

(#2016) essexboy

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

wolfnet kolléga hsz-e idevaló szvsz.

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#2017) the_blu36

the_blu36
(lelkes újonc)

Hali!

Kilépés gomb nem kattintható, csak a Firebug szerint kékkel jelölt területen (browser cache törölve):

*szerk: Win7 x64, FF24

[ Szerkesztve ]

"Téged a szenvedély vezérel, vagy egy H97 chipset?"

(#2018) Parci válasza the_blu36 (#2017) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

igen, látjuk, javítva lesz (készül, hogy ha nincsenek képek, akkor is működjenek a gombok, mert egy link legyen a helyükön)

(#2019) ravail

ravail
(senior tag)

Elnézést, de most látom, hogy ez a hozzászólásom válasznak sikeredett,de újnak szántam.
Szóval, erre semmi reakció? Ez nem hiba?

(#2020) Parci válasza ravail (#1989) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

és mi volna a jó megoldás? mert szerintem az, hogy levágja a nem látszó végét.

(#2021) föccer válasza Parci (#2020) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)

Esetleg egy ilyen?

üdv, föccer

(#2022) ravail válasza Parci (#2020) üzenetére

ravail
(senior tag)

Szia!
Szerintem meg, vagy (1) törje el a sor végén, és jelenítse meg a többi részét a következő sorban esetleg több sorban, ha olyan hosszú a link, vagy (2) mint itt a lapcsalád több felületén is, egy vízszintes gördülősáv beszúrásával tegye lehetővé a teljes link megtekintését.
Így semmiképen sem jó, hisz elveszíti az értelmét az egy sort meghaladó hosszúságú link adása másnak, mivel a végét úgysem olvashatja, s így úgysem tudja használni.
Mellesleg a régi HardverApró PM felületén a fenti (2) működött kifogástalanul. Feltételezem, ha valaki más felületről lép be, és a régi PM felületet használja az most is a (2) szerint látja a beszúrt kép szerint az új HardverAprón látható helyett.

[ Szerkesztve ]

(#2023) Dekko válasza Lasy (#1966) üzenetére

Dekko
(kvázi-tag)

Jelentéseim alatt a kis ikonok feje le van vágva mint régen szinte mindenhol:)
Feladtam egy jelentést és a jelentéseimre klikkelve látom ezt:

Üdv :R

További szép napot kívánok!

(#2024) mnorbi169

mnorbi169
(újonc)

Sziasztok 1 hétre színessel kiakarnám emelni az egyik hirdetésem és nem engedi sms fizetést. miért? szürke a link ami az smsre vinne, de csak a paypal megy. az meg nincs se bankszámla.

(#2025) Ndruu válasza mnorbi169 (#2024) üzenetére

Ndruu
(MODERÁTOR)

"Egyelőre a bankkártyás és SMS-es fizetések nem élnek, hamarosan ezek is elérhetőek lesznek." - részlet a súgóból

"...amint elfogy a súlyos bugok listája és oda jutunk, hogy "na, akkor nézzük, hogy mi hiányzik", nagyjából első helyen van az sms-es fizetéssel egyetemben."

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#2026) powermause

powermause
(tag)

Üdv!
Egy szerencsés biznisz után nem tudtam értékelni az eladót!Ez tragédia. :B Lenyomtam az értékelés gombot ,kiírta hogy folyamatban van a dolog,de nem kaptam privátot az értékeléshez a PH-fórumtól.(Ami azért érdekes mert két másik értékelés meg sikeresen lefutott!)Nem lehetne ezt valahogy pótolni?Ez az! :)

powermause

(#2027) Dekko válasza Dekko (#2023) üzenetére

Dekko
(kvázi-tag)

Hm úgy néz ki visszaállt a probléma eddig volt hogy a privátoknál teljes arcokat mutatott most megint rossz:)

(#2028) Parci válasza Dekko (#2027) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

nálam jó (win7, ffox21)

(#2029) Dekko válasza Parci (#2028) üzenetére

Dekko
(kvázi-tag)

Bocsánat lemaradt az infó tényleg. Win7 chrome(Version 30.0.1599.69 m)
Üdv

(#2030) the_blu36

the_blu36
(lelkes újonc)

Csak apróság:
Fentről 2., 3. hirdetés overflow. FF24, W7.

"Téged a szenvedély vezérel, vagy egy H97 chipset?"

(#2031) Haverapro

Haverapro
(újonc)

Hello
Nem tom jo helyre írom, de elkelt a cuccom és törölni kéne a hozzászólásomat is.
[link]

Köszönöm!

(#2032) Winner_hun válasza Haverapro (#2031) üzenetére

Winner_hun
(Webcaritas)

Semmit nem kell törölni. Archiváld és annyi.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#2033) pont

pont
(újonc)

az új hardverapro-s felületen a régi regemmel nem tudok belépni, de pl a logout-on keresztül igen...

más észrevétel:
a régi adatlapon az aláírásnál található adatok az új adatlapon nem szerepelnek, ezt is csak a régi felületen keresztül érem el.

(#2034) FrozenThrone

FrozenThrone
(fanatikus tag)

Rendszeresen előfordul hogy hardveraprón nem tudom megnyitni a privát üzeneteimet, ugyan is ezt a hibaüzenetet kapom: Kommunikációs hiba. Viszont a ha átlépek prohardverre akkor ott gond nélkül meg tudom nézni.

"Abban az egyetlen percben benne volt életem minden boldog pillanata."

(#2035) meggyespite

meggyespite
(újonc)

Nem tudom megnézni a privát üzenetemet"kommunikációs hiba"-t ír !

(#2036) FrozenThrone válasza meggyespite (#2035) üzenetére

FrozenThrone
(fanatikus tag)

Úgy látom akkor ez globális most :DDD

(#2037) 1blackdragon válasza Parci (#1971) üzenetére

1blackdragon
(újonc)

Kedves Parci.
Köszönöm a tájékoztatást miszerint "megint tekertünk egyet a szinkronon", de eddig semmi gondom nem volt a privátjaimmal... most VAN:

Privát hiba

...az még elmegy, hogy alacsony a kerítés, de sajnos sok helyen hiányos is.

(#2038) meggyespite

meggyespite
(újonc)

Most már kilépni sem tudok" sikertelen kilépés" jön be!
Egyébként mi az a "prohardver"?

(#2039) FrozenThrone válasza meggyespite (#2038) üzenetére

FrozenThrone
(fanatikus tag)

Khm, ő lenne a prohardver.

Itt el tudod jelenleg is olvasni a privát üzeneteidet, legalább is én eltudom.

[ Szerkesztve ]

(#2040) meggyespite válasza FrozenThrone (#2039) üzenetére

meggyespite
(újonc)

Khm... kösz, nekem is sikerült elolvasnom

(#2041) FrozenThrone válasza meggyespite (#2040) üzenetére

FrozenThrone
(fanatikus tag)

Szívesen, örülök hogy segíthettem, mai jól cselekedet hajnal 1 kor ki is pipálva ;)

(#2042) AT1S

AT1S
(tag)

Sziasztok,

Kis észrevétel:
IE-ben és Chrome-ban is teszteltem, ha lekicsinyítem a böngésző ablakot a képfeltöltésnél a tallózás rész átcsúszik jobb oldalra, rá a szövegre, íme:

[ Szerkesztve ]

ლ(ಠ益ಠ)ლ

(#2043) Parci válasza 1blackdragon (#2037) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

hajjajj :( :(
ránézünk, nyilván :(

(#2044) Lasy

Lasy
(PH! kedvence)

tegnap hozzászóltam jópár hirdetéshez, de ma nem jelenik meg. :Y

[link]
[link]

Privát üzenetre, csak akkor válaszolok, ha tényleg privát. A többi a fórumra megy!

(#2045) Parci válasza Lasy (#2044) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

nem tudom, hogy mi a túrót reszeltek a srácok tegnap, és ma csak délután lesznek, de elnézést kérek mindenkitől ezekért a hibákért, rondák és megengedhetetlenek, mea maxima culpa :(

(#2046) Lasy válasza Parci (#2045) üzenetére

Lasy
(PH! kedvence)

most meg már megy. :Y

pontosítok. ha a hardverapro oldalról nyitom meg nem megy.
de ha innen prohadverről akkor meg tudom nyitni. :F

http://hardverapro.hu/apro/htc_wildfire_s_fekete_vodas
http://hardverapro.hu/apro/eladocserelheto_htc_desire_x_telefon

http://hardverapro.hu/apro/htc_wildfis_fekete_vodas/
http://hardverapro.hu/apro/eladocserelheto_htc_desix_telefon/

mint látható valamiért levágta és átírta a linket...

[ Szerkesztve ]

Privát üzenetre, csak akkor válaszolok, ha tényleg privát. A többi a fórumra megy!

(#2047) Parci válasza Lasy (#2046) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)

ezek az itt szóltam hozzá listádban lévő linkek, ugye?

(#2048) Lasy válasza Parci (#2047) üzenetére

Lasy
(PH! kedvence)

igen pontosan

(#2049) proradeon

proradeon
(őstag)

Üdv!

A jelentések rész elég érdekesen néz ki. A szóban forgó jelentést úgy küldtem be, hogy első sorban volt, hogy "Tripla hirdetés." és 1-1 új bekezdésben a két link. Ehhez képest itt eléggé hülyén néz ki, ráadásul a soremelés helyett egy 'n' betűt illeszt be.

Chrome 30.0.1599.69m + Win7

:R

NEM "Kingstone" hanem "Kingston" | NEM "Blue-Ray" hanem "Blu-Ray" | NEM "TeRRaByte" hanem "TeraByte"

(#2050) ravail

ravail
(senior tag)

proradeon jelzésében is eltűnik a link vége ami túlnyúlik az aktív ablakon, mint az én jelzésemben. Dolgoztok ennek a megoldásán?

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.