Hirdetés

2018. június 18., hétfő

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-04-25 18:42:08

PROHARDVER!

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!
Ha nem megy az értékelés, akkor olvasd el ezt!
Ha nem megy az adatmódosítás, akkor olvasd el ezt!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#4851) molvany

molvany
(senior tag)

Az utóbbi idöben kezd kissé kiakasztani, hogy megírok egy privát üzenenet vagy válaszolok és a küldés gombra nyomás után semmi sem történik, de a megírt levél eltünik, vagyis minha nem is írtam volna.
Valaki járt már így ?

[ Szerkesztve ]

molvany felhasználónak 1967 Pozitív értékelése van a HardverApró -n. Továbbá 3 Rétegű Kijelzővédő Fólia gyakorlatilag minden létezö Mobltelefonra,Táblagépre, Navigációra,Fényképezőgépre. Raktárról azonnal. WhatsApp :+491737182060

(#4852) sanyo88 válasza molvany (#4851) üzenetére

sanyo88
(újonc)

Folyamatosan...ennek nem szabad nagy jelentőséget tulajdonítani, mert csak kikészül az ember...

Én néha azt szoktam ha nem felejtem el, hogy másolom a teljes szöveget vágólapra mielőtt megklikkelem az "elküld" gombot...

Playstation Emperor

(#4853) svensson válasza molvany (#4851) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Levelezzetek Prohardver alól, amíg nem lesz jó.

There have been nearly 3000 gods so far but only yours actually exists. The others are silly made up nonsense. But not yours. Your is real. - Ricky Gervais

(#4854) Jamy01 válasza sanyo88 (#4852) üzenetére

Jamy01
(lelkes újonc)

Igen, manapság egyébként is érdemes minden helyen, oldalon elküldött szöveg előtt "menteni"... Nem csak itt fordul elő.... (Huh... majdnem elfelejtettem: Ctrl+Ins....) :) ;)

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444! >>> www.digipc.hu <<<

(#4855) Brada:D

Brada:D
(kvázi-tag)

Hello
Lenne egy olyan kérdésem hogy eladtam egy terméket és a vevő megkezdte az értékelést(le is screenshotolta) viszont én nem kaptam róla privát üzenetet a Hardveraprotol:
Mi lehet ennek az oka eddig nem volt ilyen probléma?

Nem látod a fától az erdőt?!

(#4856) svensson válasza Brada:D (#4855) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Téma összefoglaló

There have been nearly 3000 gods so far but only yours actually exists. The others are silly made up nonsense. But not yours. Your is real. - Ricky Gervais

(#4857) Brada:D válasza svensson (#4856) üzenetére

Brada:D
(kvázi-tag)

Köszönöm :R
Csak az email-re jött és ott is csak a promócióba.
Bocs a felesleges kérdésért,de ilyen még nem volt mindig kaptam privátot

[ Szerkesztve ]

Nem látod a fától az erdőt?!

(#4858) tomab04a

tomab04a
(fanatikus tag)

G3 5.0 droid chrome: belepek kidob belepek kidob belepek kidob. Sutitorles volt. Nemjo. Alkalmazasadat torlese a chromenal. Igy sem jo. Note 4emen ugyanezt produkalta. Iphone 6 pluson megintcsak. Meg mindig visszasirjuk a regi pht....

Nincs ekezet.

(#4859) Jamy01

Jamy01
(lelkes újonc)

Továbbra is jelen van a [fentebb] leírt probléma.... :(

(#4860) molvany

molvany
(senior tag)

Szerintem meg elég sok probléma van már megint. Szégyen szemre anno egy modem sebesség gyorsabb volt mint a mostani sebesség. Kín kivárni amig betölt egy oldalt és ez úgy a Hardveraprón és a Prohardveren is.
Mindkét irányból katasztrófa az oldal megközelítése.
Bocs, de mi van ( vagy mi nincsen ) még ? Ne legyen már ez is olyan mint valamikor a vatera, hogy minél jobban " javították " annál roszabb és roszabb lett. Nem kellene azt az irányt utánozni.

molvany felhasználónak 1967 Pozitív értékelése van a HardverApró -n. Továbbá 3 Rétegű Kijelzővédő Fólia gyakorlatilag minden létezö Mobltelefonra,Táblagépre, Navigációra,Fényképezőgépre. Raktárról azonnal. WhatsApp :+491737182060

(#4861) Gergosz2

Gergosz2
(PH! kedvence)

Sziasztok!

Az elmúlt egy órában elég sok 502 dobált nekem a hardverapró. :(((

[ Szerkesztve ]

Nokia 6030 Hardcore User // I ♥ Panic Restaurant by Taito

(#4862) seniman válasza Gergosz2 (#4861) üzenetére

seniman
(PH! addikt)

Nem vagy vele egyedül.Ha meg nem 502,akkor 20 évvel ezelőtti sebesség. :((( Ilyen akkor szokott lenni,ha valami változtatás van az oldalon,de azt meg éjszakára szokták ütemezni.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#4863) molvany válasza seniman (#4862) üzenetére

molvany
(senior tag)

Min. annyit talán megérdemelnénk, hogy valaki valami mondjon.
Nekem is ezt dobálja: 502 Bad Gateway

(#4864) Bici

Bici
(PH! félisten)

Sziasztok!

Ezzel az üzlettel kapcsolatban van problémám.
Nem kaptam meg azt a privátot, amivel értékelni tudnám a vevőt.
Ezt lehet valahogy pótolni?

Kössz! :R

Keresek ITX-es FM2(+) alaplapot.

(#4865) molvany válasza Bici (#4864) üzenetére

molvany
(senior tag)

Fenn az összefoglalóban a segítség már :K

(#4866) Jamy01

Jamy01
(lelkes újonc)

Nekem is van egy csomó rossz kapum....egész pontosan 502!!! :U

(#4867) sbohdan69

sbohdan69
(újonc)

Ertekelest kezdemenyeztem, az elado ertekelt, de en nem kaptam rendszeruzenetet hogy vissza ertekelhessek. Az utolso 4 adas vetelembol 2-ben is ez volt, ami nyilvanvalo rendszerhibat jelez. Jo lenne ezt vegre kijavitani. Addig is kerek egy rendszeruzenetet, ahol visszaertekelhetek. Errol az adasvetelrol van szo: [link]

Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former. -Albert Einstein The two most common elements in the universe are Hydrogen and stupidity. -Harlan Ellison

(#4868) Bici válasza molvany (#4865) üzenetére

Bici
(PH! félisten)

Tényleg, kössz! :R

Keresek ITX-es FM2(+) alaplapot.

(#4869) Jamy01 válasza sbohdan69 (#4867) üzenetére

Jamy01
(lelkes újonc)

Próbáld így: [link]

(#4870) tothgabo

tothgabo
(újonc)

off megtalaltam hogy smint legyen. köszi

[ Szerkesztve ]

(#4871) molvany válasza tothgabo (#4870) üzenetére

molvany
(senior tag)

Köszönjük ! Már megint ott vagyunk mint tegnap :
Hardverapró : 502 Bad Gateway

(#4872) Yutani válasza molvany (#4871) üzenetére

Yutani
(PH! nagyúr)

Megerősítem! :U

Régi ISA SB és GUS hangkártyákat keresek saját részre, nem kereskedni! Privizz, ha van valamid! ABIT AU10 is érdekel! #tarcsad

(#4873) seniman válasza Yutani (#4872) üzenetére

seniman
(PH! addikt)

Pontosan,502 hegyek,csigalassú reakció és sebesség.

(#4874) Jamy01

Jamy01
(lelkes újonc)

Most egy ilyet kaptam:

"A manóba! :( Valami nem sikerült a művelet végrehajtása közben..."

:Y :F

(#4875) molvany

molvany
(senior tag)

Már megint : 502 Bad Gateway

Meddig ??

[ Szerkesztve ]

(#4876) tomab04a válasza molvany (#4875) üzenetére

tomab04a
(fanatikus tag)

Az meg hagyjan h 502 meg csigalassusag de hogy kidobal..... Idegbasz....idegbajt kapok tole.

Nincs ekezet.

(#4877) gulyasa

gulyasa
(senior tag)

Én múlt héten próbáltam értékelni az egyik hirdetőt - egy sikeres vételt követően -, rákattintottam az értékelés kezdeményezésére, de valami nem működik, mert nem tudok értékelni és az eladó sem kapott azóta sem semmilyen üzenetet.
Az "én oldalamról" csak ennyi látszik napok óta és nem lehet továbblépni az értékeléssel:

(#4878) fancsii

fancsii
(újonc)

Hiba az üzenetküldés során.
A spam hatékony szűrése érdekében nem lehet korlátlanul privát üzenetet küldeni. Túllépted a limitet, kérünk, várj pár órát.

ezt írja ki 12 órája nem tudok még csak válaszolni sem a levelekre :(

(#4879) seniman válasza fancsii (#4878) üzenetére

seniman
(PH! addikt)

A legszebb,hogy ilyenkor téged gondol mindenki bunkónak,hogy még válaszra sem méltatod őket :K

(#4880) svensson válasza fancsii (#4878) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Prohardver alol sem?

(#4881) föccer válasza svensson (#4880) üzenetére

föccer
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Nem fog menni neki. Spam védelem van a privát levelezésekre. A pontos darabszámokra már nem emlékszem, de korlátozva van a 24 óránként kiküldhető összes üzenetek, és az egyforma tartalmú üzenetek száma.

üdv, föccer

(#4882) molvany

molvany
(senior tag)

Most kivételesen 5x próbálkoztam ( hatodszorra sikerült ) megválaszolni egy privát levelet.
5x visszadobta, mintha nem is írtam volna és küldtem volna el.
Nem egy mai probléma, szomorú, hogy állandóan ilyeneket kell ide írni. Már meg sem kérdem, mikor lessz javulás, amikor az értékelési rendszer hibája lassan már az éves évfordulóját ünnepeli.

(#4883) axwel18

axwel18
(senior tag)

Üdv. Történt egy "bug" elvileg értékelték egyik hírdetésem de nem kaptam meg se az emailt se a privát üzit. DieselX kollega vásárotla meg tőlem ezt a ramot. Elviekben rányomott az értékelésre de nekem semmi se jött. Ilyenkor mi a teendő ? Válaszotokat előre is köszönöm.

(#4884) Jamy01 válasza axwel18 (#4883) üzenetére

Jamy01
(lelkes újonc)

Próbáljátok meg így: [link]

Privát ügyben: én is furcsállom, hogy utoljára 5 napja kaptam privit.... :F

(#4885) Gergosz2

Gergosz2
(PH! kedvence)

Sziasztok!

Ha egy archivált hirdetést akarok értékelni akkor miért a "Jelentés" felüket jelenik meg? Erről lenne szó: [link]

(#4886) svensson válasza Gergosz2 (#4885) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Azert mert archivalt hirdetest nem lehet ertekelni.

(#4887) Gergosz2 válasza svensson (#4886) üzenetére

Gergosz2
(PH! kedvence)

Hmm, lehet, hogy én vagyok retardált de akkor miért az Értékelés gomb jelenik meg? :F Csak mert szokott lenni külön link a jelentésre.

[ Szerkesztve ]

(#4888) svensson válasza Gergosz2 (#4887) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Szerintem bug, amugy passz.

(#4889) kisselandras válasza Gergosz2 (#4887) üzenetére

kisselandras
(fanatikus tag)

Sziasztok nálam is ugyan ez a helyzet !
A vevő elvileg reggel értékelt de nálam semmi nem jelent vagy jelentkezett hogy értékelt vagy értékelni szeretne !ötlet ? :R

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#4890) Kube

Kube
(senior tag)

Sziasztok!

Alábbi bugreport nem tudom mennyire nevezhető annak, inkább csak észrevétel:

Adatmódosítás oldalon az "Adataim módosítása" gomb
A spriteból kapott háttér nem vág egybe az inputmezőben adott value értékkel megjelenés szempontjából. Így nálam nehezen olvasható, mert összemosódik a kettő, nincs kontúr.

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#4891) Jamy01 válasza Kube (#4890) üzenetére

Jamy01
(lelkes újonc)

Nálam is. Jeleztem is korábban.... :U

(#4892) Kube

Kube
(senior tag)

Azt hiszem volt már, de nálam is kommunikációs hibát ír, ha megnyitom az oldalt és azonnal a privát üzenetekbe szeretnék navigálni. Azt még nem néztem, hogy direkt URL alól is ezt csinálja, vagy csak a főoldal betöltése közben lévő átnavigálásnál.

(#4893) Kube válasza Kube (#4892) üzenetére

Kube
(senior tag)

Kicsit aktívabban használom az aprót, többször kapok kommunikációs hibát a privát üzeneteknél random.

(#4894) kisselandras

kisselandras
(fanatikus tag)

Hát itt tényleg nagy a gond :D :C :C

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#4895) Janika841130

Janika841130
(újonc)

üdv !

általában telefonról vagyok most is !
De ma valamiert nem látom az üzijeimet sem azt amit én,sem azokat amiket nekem irnak !
Kiváncsi lettem belementem regebbi üzibe is azokat sem látom eggyet sem !

Mi lehet a gond ?

Még nem volt ilyen !

kszönöm

Értem én a viccet, csak nem szeretem !

(#4896) N!tRo

N!tRo
(tag)

Sziasztok!

Hardveraprót mobil nézetben nem nagyon lehet használni. Főleg a be jelentkezés, üzenetek olvasás és írása során tapasztalok olyan hibát, hogy folyton kéri a jelszavam.
Desktop nézetben nincs semmi gond ugyanazon a telefonon.

My Frist Android Logic Game -[ Frame It! ]- keresd az Android Market-en!

(#4897) Kube válasza N!tRo (#4896) üzenetére

Kube
(senior tag)

Ez nálam is előfordul. Gondolom mobil nézetben nem tudod bepipálni (ha jól emlékszem), hogy ne jelentkeztessen ki stb. Ha mobilon belépek a gépről ledob (és fordítva is emlékeim szerint). A privát üzenetek kezelésére most jöttem rá, hogy a csillagra kell tapicskolnom :)

(#4898) neojohn

neojohn
(lelkes újonc)

Sziasztok!

Olyan problémám van,hogy hét eleje óta folyamatosan e-mail értesítőket kapok a gmailes címemre,ha új hozzászólás érkezik a Gianni bazárja hirdetéshez. Ez az oldal már évek óta a kedvenceim között van,de csak most jönnek az e-mailek.Ez azért zavaró,mert itt azért van napi 20-30 hozzászólás. Ha az e-mailben rákattintok,hogy nem szeretnék több értesítést kapni,akkor 404 hiba oldal nem található üzenet jön be.
Azóta a kedvencekből is kivettem,de még mindig ömlenek az e-mailek.

Van ötlete valakinek?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#4899) molvany

molvany
(senior tag)

Már megint egy privát írása. Elküldeném, elszáll az egész. Mintha ott sem lett volna.
Javítva lesz ez valaha is ?? Vagy úgy mint sok más. Jelezgessük, le sem tojnak bennünket 99% - ban és a hibák maradnak. Ez a mgoldás ??

(#4900) kisselandras válasza molvany (#4899) üzenetére

kisselandras
(fanatikus tag)

Látod le tojnak minket ! :C

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.