Hirdetés

2018. június 18., hétfő

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-04-25 18:42:08

PROHARDVER!

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!
Ha nem megy az értékelés, akkor olvasd el ezt!
Ha nem megy az adatmódosítás, akkor olvasd el ezt!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#5197) Szabiee

Szabiee
(tag)

Sziasztok!

Nemrég frissítettem win 10-re a gépem és azóta a hardverapró kuka - azaz nem jön be 4 böngészőnél sem (Chrome, Mozilla, Opera, Edge). Egyedül a Tor alapú Tor browsernél működik, de ott meg IP ban miatt nem tudok belépni. Mobiltelefonon tökéletesen fut a hardverapró, tehát el kezdtem keresni a probléma gyökerét (sajnos nem találtam meg).

Kísérleteztem, kikapcsoltam a vírus és netvédelmet teljesen (Avast van fenn), de ugyanaz maradt a probléma.
Kikapcsoltam a windows tűzfalat, de szintén nem változott semmi.

Úgy gondolom "láma" felhasználóként, hogy szerintem a hiba nem az én készülékemben van, hanem a hardverapró win 10-es optimalizálásában. De javítsatok ki ha tévedek...

Egyébként a többi lapcsalád tökéletesen bejön.

Valakinek volt már ilyen gondja?

A képen az 5 különböző böngésző van, az utolsó a működőképes a Tor browser, a többivel nem jön be...

Kérlek segítsetek, köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 4 Pro | Dell Inspiron 5737 - I7 4500U, 8GB DDR3-1600, 17,3" FHD IPS, mobile Radeon 8870m + Intel HD 4400, 250GB Samsung Evo SSD + 1TB Seagate HDD

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.