Hirdetés

2017. július 23., vasárnap

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-04-25 18:42:08

PROHARDVER!

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!
Ha nem megy az értékelés, akkor olvasd el ezt!
Ha nem megy az adatmódosítás, akkor olvasd el ezt!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#5701) baloghnorbi

baloghnorbi
(újonc)

Sziasztok. Egy pár ember értékelését elindítottam több mint egy hete és még mindig nem jött meg a rendszer üzenet.Miért??

(#5702) svensson válasza baloghnorbi (#5701) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Tema osszefoglaloban van egy kis segitseg ezzel kapcsolatban.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5703) BigBlackDog

BigBlackDog
(PH! kedvence)

Sziasztok!

Már nem az első eset, gondoltam jelzem most már itt is. A felhasználónak van két negatív értékelése az összesítés szerint, viszont a részletező csak egyet mutat. Sajnos jó néhány hónapja folyamatosan találok ehhez hasonlókat. Ez csak valami átmeneti probléma lenne esetleg?
Előre is köszönöm a választ!

[ Szerkesztve ]

(#5704) frankweber

frankweber
(őstag)

Udv
Vásároltam egy készüléket itt a hardveren és elindítottam az értékelést, a "kolléga " viszont elutasításra kattintott véletlenül és azóta nem tudom értékelni az üzletet. Ő engem tudott,de én őt nem azóta. Elvileg írt a jelenségről. Ebben,ha tudnátok segíteni az jó lenne.
Köszi előre is

BÉKE-PEACE-SHALOM-SALEM

(#5705) svensson válasza frankweber (#5704) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Téma összefoglalót elolvastátok?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#5706) frankweber válasza svensson (#5705) üzenetére

frankweber
(őstag)

Már megvan. Köszi

BÉKE-PEACE-SHALOM-SALEM

(#5707) VinoRosso

VinoRosso
(PH! addikt)

Sziasztok,

nem tudok privátot küldeni.

Amikor el akarom küldeni azt írja ki hogy a kapott adatok érvénytelenek. Tegnap még csak a fotó feltöltés nem ment ma már ez se :F

(#5708) VinoRosso válasza VinoRosso (#5707) üzenetére

VinoRosso
(PH! addikt)

A probléma továbbra is fennáll, most hogy a túróba érjem el az illetőt ?

mod.: Na annyit sikerült kiderítenem, hogy a hirdetés linkje miatt nem megy el a privát valamiért. Ha azt kiveszem elfogadja.

[ Szerkesztve ]

(#5709) svensson válasza VinoRosso (#5708) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Írj a fórum felől.

(#5710) Lui64

Lui64
(újonc)

Sziasztok!

"Egyszerű" kérdésem lenne : jó pár napja semmilyen formátumú képet nem enged a rendszer feltölteni : sem konvertálás, sem átméretezés után sem. Sütik ellenőrizve, Korábbi kép-feltöltések hónapokra visszamenőleg 3 db... Ha lenne megoldás, azt pü-be kérhetem? Köszönöm.

L.bá' ("Azé' így kissé túl az 50-en, már nem nagyon hiszek a mesékben és arra hamar rájövök, ha hülyének próbálnak nézni...")

(#5711) domperke válasza Lui64 (#5710) üzenetére

domperke
(HARDVERAPRÓD)

Töltsd fel a PH felől nem a HA felől..Ezek alapból 30 naponta archiválódnak is.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#5712) deakpeti

deakpeti
(tag)

Sziasztok!nem tudtam ertekelni tevike felhasznalot,o igen!!segitene valaki hogy ertekelhessem?

Ha mar megtisztellek azzal hogy radirok akkor tisztelj meg azzal hogy viszza irsz!ugyan igy forditva is!koszonom:)

(#5713) Winner_hun válasza deakpeti (#5712) üzenetére

Winner_hun
(Webcaritas)

Téma összefoglalóban ott van.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5714) svensson

svensson
(PH! félisten)

A sikeres értékelés feltétele, hogy egy adott hirdetés eladás, s archiválás után be is kerüljön az archivált hirdetések listájába? Két hirdetésemet nem látom ott, azt a kettőt, amelyik nem lett értékelve.

[ Szerkesztve ]

(#5715) Bicskás

Bicskás
(tag)

Sziasztok, nálam a mobilos google chrome-nál az új hozzászólásokat jelző számláló az összes topiknál lenullázódott a bringás topik kivételével. :(

(#5716) molvany válasza Bicskás (#5715) üzenetére

molvany
(senior tag)

Szintén zenész :K
Hardverapró alatt semmi, minden nulla.
Egyedül a Prohardver oldalról megnyitva látszódnak csak.

Egy ideje Hardverapró felöl képfeltöltés ( privát íráskor ) lehetettlen volt ( csak Prohardver oldalról )
Ma már egy újjabb probléma. Már csak az a kérdés: szaporodnak az ilyen gondok tovább, vagy megszünnek ( valamikor ?? )

[ Szerkesztve ]

molvany felhasználónak 1922 Pozitív értékelése van a HardverApró -n. Továbbá 3 Rétegű Kijelzővédő Fólia gyakorlatilag minden létezö Mobltelefonra,Táblagépre, Navigációra,Fényképezőgépre. Raktárról azonnal. WhatsApp :+491737182060

(#5717) Venyera7 válasza molvany (#5716) üzenetére

Venyera7
(senior tag)

Nálam is fennáll a próbléma.

(#5718) Joccc07

Joccc07
(senior tag)

Üdv!

A minap vásároltam és amint végbement az üzlet rányomtam az eladó értékelésére ez volt vasárnap de ő azóta sem kapott értesítést arról, hogy értékelni szeretném.
Most csak annyit látok, hogy:

Megvásároltad tőle...

Értékelést kezdeményeztél

Ez valami hiba vagy mi?

Nexus 6P; play.google.com/store/apps/details?id=com.JOCGames.BallChallenge

(#5719) svensson válasza Joccc07 (#5718) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Tema osszefoglalo.

(#5720) Joccc07 válasza svensson (#5719) üzenetére

Joccc07
(senior tag)

Itt nekem csak ez van:

Hirdetés jelentése:

Figyelem, itt a hirdetést tudod jelenteni, értékeléshez használd az Értékeld! gombot!

[ Szerkesztve ]

(#5721) svensson válasza Joccc07 (#5720) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Igen, az a jelentes kell neked, ahogy fent is irjak. :)

(#5722) Joccc07 válasza svensson (#5721) üzenetére

Joccc07
(senior tag)

Rendben van.

De nekem nincs olyan gomb, hogy jelentem mint eladót. Csak, hogy hirdetés jelentése.

(#5723) svensson válasza Joccc07 (#5722) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Mert nem a hirdetest kell jelenteni, hanem az eladot. Hirdetest hogy szeretnel eladokent jelenteni? :)

(#5724) Joccc07 válasza svensson (#5723) üzenetére

Joccc07
(senior tag)

Megvan, leesett! :B

Ez nem az én napom!

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#5725) EnDaN

EnDaN
(tag)

Sziasztok!

Van egy hirdetésem, 1.5 éve tettem fel, azóta mindig meghosszabbítom. Most 1.5 hétre jegeltem, amikor vissza akarom tenni aktív státuszba, akkor azt a hibaüzenetet kapom, hogy már 2x ingyen meghosszabbítottam (ez így van), ha aktívvá akarom tenni, akkor fizessek, annak ellenére, hogy az előző 4 hetes hosszabbításom 2016-05-04 20:54-ig érvényes. Jól gondolom, hogy vissza kéne tudjam tenni aktív státuszba? :)

(#5726) Ryu77

Ryu77
(fanatikus tag)

Üdv!
Van egy elég idegesítő probléma ami nagyon régóta megoldatlan.
iOS és Safari:

(#5727) domperke válasza EnDaN (#5725) üzenetére

domperke
(HARDVERAPRÓD)

AKtívba tettem.

(#5728) EnDaN válasza domperke (#5727) üzenetére

EnDaN
(tag)

Köszönöm! :R

(#5729) darvinya

darvinya
(Jómunkásember)

Sziasztok

Még mindig nem lehet képet feltölteni.
Hiába 1Mp/900kB a kép.

Csak alternatív úton megy.

Vernee Mars 4/32 v7.0

(#5730) darvinya válasza darvinya (#5729) üzenetére

darvinya
(Jómunkásember)

Már az alternatív sem működőképes. :(((
Csak Screenshot png konvetálás megy.

[ Szerkesztve ]

Vernee Mars 4/32 v7.0

(#5731) Tomy Yayo válasza Ryu77 (#5726) üzenetére

Tomy Yayo
(senior tag)

Ugyanez hiba WP7-8-8.1-10-en is, IE és Edge egyaránt.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#5732) Space marine

Space marine
(fanatikus tag)

Sziasztok! Asztali környezetben nem enged üzenetet írni az eladónak, képeket nem enged feltölteni. :(

''UJJUNK PERCÉN SZÉPSÉG,ÖKLÜNK BÜTYKÉN HALÁL,SZIVÜNKBEN NINCS KÉTSÉG,VIGASZT HARCBAN TALÁL!

(#5733) adhee

adhee
(újonc)

A hirdetéshez feltöltött képeket össze vissza forgatja randomszerűen. Nem úgy rakja be ahogy Én forgatom mielőtt feltöltöm. Már legalább fél éve ez a hiba!!!!

Írj rám, ha elfelejtettem volna értékelni. Köszönöm

(#5734) dixeinsteins

dixeinsteins
(újonc)

Miután megvettem a konkrét termékeket, a hirdetés archivált státuszba lett rakva. Értékelni akartam ezt a hirdetést, viszont mikor az "értékeld" gombra kattintok, akkor állandóan az "eladó jelentése" oldal fogad.
Mi a teendőm?

"Csatlakozz a sötét oldalhoz...kevesebb a villanyszámla!"

(#5736) domperke válasza dixeinsteins (#5734) üzenetére

domperke
(HARDVERAPRÓD)

Mivel archiv mar csak azon keresztul tudod ertekelni..Ez a kezdetek ota igy van.

(#5737) fricz19

fricz19
(őstag)

Üdv!
15+x hirdetésem van, jegeltem az egyiket, majd vissza akartam rakni aktívra, de a rendszer nem engedi, csak ha megint fizetek.
Ez bug, vagy direkt így működik?

(#5738) domperke válasza fricz19 (#5737) üzenetére

domperke
(HARDVERAPRÓD)

Aktivba tettem.bug..

(#5739) fricz19 válasza domperke (#5738) üzenetére

fricz19
(őstag)

Köszönöm
:R

(#5740) Wlac

Wlac
(Ármester)

Sziasztok!

Nem tudok értékelni egy üzletet. Hiába töltöm ki a lapot, a Küldés gomb inaktív, ellenben a Mégsem működik. Én csinálok valamit rosszul?

(#5741) adhee

adhee
(újonc)

Nem működik a privát üzenteken belüli keresés funkció! Mindig "kommunikációs hiba" felirat jelenik meg. Nem tudom, hogy esetleg befolyásoló tényező-e,hogy kb 500 db levelezésem van a postafiókomban.

Írj rám, ha elfelejtettem volna értékelni. Köszönöm

(#5742) Jamy01 válasza darvinya (#5730) üzenetére

Jamy01
(lelkes újonc)

Nálam sem megy.... :(

Így gyorsabb: O6 2O/8OO8-444! >>> www.digipc.hu <<<

(#5743) #03364352

(törölt tag)

A hirdetéshez miért nem lehet vagy csak tetű lassan és sok idő alatt képet feltölteni? :F :W

(#5744) domperke válasza adhee (#5741) üzenetére

domperke
(HARDVERAPRÓD)

Ph felől keressetek a HA felől jó ideje nem megy.

(#5745) capsule

capsule
(újonc)

Sziasztok,
Jött email, hogy értékelni szeretnének, de az oldalra belépve nem jelent meg az üzenet, csak az emailből jutottam el az értékelő felületre. Megtettem az értékelést, az meg is jelent, viszont az én értékelésem nem látszik (ugyanannyi pontom maradt). Van valami hiba az oldalon? Előkerül majd az értékelésem?
Köszi!

(#5746) szecs0

szecs0
(újonc)

(#5747) Bibby

Bibby
(PH! addikt)

Az miért van, hogy a lapcsalád minden egyes oldala meg tudja jegyezni, hogy desktop nézetben szeretném használni, kivéve a hardverapró? Minden egyes alkalommal kézzel kell átállítani.

Ελευθερια η θανατος

(#5748) Winner_hun válasza szecs0 (#5746) üzenetére

Winner_hun
(Webcaritas)

Csináld a fórum felől.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#5749) domperke válasza capsule (#5745) üzenetére

domperke
(HARDVERAPRÓD)

Téged a másik félnek kell értékelnie..Ha nem teszi meg nem fog látszani.

(#5750) domperke válasza Bibby (#5747) üzenetére

domperke
(HARDVERAPRÓD)

A HA egy külső cég által fejlesztett és üzemeltetett rész amikor átalakult pár éve onnantól nem a mi motorunk szervereink alatt fut. Ez már reméljük nem lesz sokáig így visszafog kerülni a többi laphoz és ezek a kínok megszűnnek legalábbis sokkal könnyebben tudunk javítani majd rajta a saját mestereinkkel.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.