Hirdetés

2018. május 26., szombat

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-04-25 18:42:08

PROHARDVER!

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!
Ha nem megy az értékelés, akkor olvasd el ezt!
Ha nem megy az adatmódosítás, akkor olvasd el ezt!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#4901) molvany válasza kisselandras (#4900) üzenetére

molvany
(senior tag)

Kösz, de igazad van :R

molvany felhasználónak 1967 Pozitív értékelése van a HardverApró -n. Továbbá 3 Rétegű Kijelzővédő Fólia gyakorlatilag minden létezö Mobltelefonra,Táblagépre, Navigációra,Fényképezőgépre. Raktárról azonnal. WhatsApp :+491737182060

(#4902) Ndruu válasza neojohn (#4898) üzenetére

Ndruu
(MODERÁTOR)

Add hozzá a kedvencekhez, majd miután a jobb oldali Kedvenceim listában megjelent, a neve mellől szedd le pipát (kis levél ikon, pipával).

Harrrr!!!!

(#4903) Yutani

Yutani
(PH! nagyúr)

Az előbb megint elkezdte: 502 Bad Gateway nginx

Régi ISA SB és GUS hangkártyákat keresek saját részre, nem kereskedni! Privizz, ha van valamid! ABIT AU10 is érdekel! #holdraszallunk #tarcsad #lambo

(#4904) molvany válasza Yutani (#4903) üzenetére

molvany
(senior tag)

Szintén zenész : 502 Bad Gateway
Jön valami jó is már :F

A Hardvearapróra be sem lehet lépni :(

[ Szerkesztve ]

molvany felhasználónak 1967 Pozitív értékelése van a HardverApró -n. Továbbá 3 Rétegű Kijelzővédő Fólia gyakorlatilag minden létezö Mobltelefonra,Táblagépre, Navigációra,Fényképezőgépre. Raktárról azonnal. WhatsApp :+491737182060

(#4905) freestailo válasza Yutani (#4903) üzenetére

freestailo
(őstag)

Igen nekem is ezt dobja de csak ha a hirdetésekre próbálok menni, más működik nálam.

(#4906) molvany válasza freestailo (#4905) üzenetére

molvany
(senior tag)

Igen, a Prohardver megközelítésböl. Ami már Hardverapró , az ismét felejtös :Y

(#4907) Rolci

Rolci
(tag)

:F :F Ez meddig szokott menni?

(#4908) Kube

Kube
(senior tag)

502 - bugnak számít? már egy jó néhány perce nem érem el az oldalt ;]

No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

(#4909) molvany válasza Rolci (#4907) üzenetére

molvany
(senior tag)

Kettöt meg könnyebbet. :F
Valamikor régebben ha valami gubanc volt, jelentkezett valaki aki illetékes volt esetleg a témában.
Mostanában már .......................... felejtös. Valahogy olyan érzés van ( ha mégsem, tessék illetékes részröl cáfolni ), hogy már senkit sem igazán érdekel a felhasználó jelzése, kérdése, megjegyzése.

[ Szerkesztve ]

(#4910) Kube válasza molvany (#4909) üzenetére

Kube
(senior tag)

Azért én nem hinném, hogy letojnának minket. A hardverapró alapból is külön fut most (gondolom én), ott kicsit más a rendszer. Az átállásnál is sok mindent javítottak. Meglehet nézni a PH-t, semmi gond nincs vele már jó rég óta, gyors mint a villám, feature is jön bőven mindig. Gondolom a jövőben, ez a hardverapró is meglesz rendesen csinálva. Én már annak is örülök, hogy működik. És csiszoltak annyit a kinézeten, hogy lehessen használni :) Szerintem erre a dologra még jobban ráfognak menni, csak egyszerűen sok más dolog lehet a háttérben ami most elsőbbséget élvez. Mondjuk ettől független ez az 502 elég csúnya probléma.

[ Szerkesztve ]

(#4911) molvany válasza Kube (#4910) üzenetére

molvany
(senior tag)

Bocs, de mióta is újult meg a Hardverapró ? Nem most :N
Azóta fúrják, faragják. Egy " müködéshez " sajnos még nagyon messze van.
Ha pedig visszaolvasgatsz, láthatod hogy sajnos de való, elég régen " letojnak bennünket " ahogy nem régen az egyik fórumtárs is megjegyezte.

(#4912) Kube válasza molvany (#4911) üzenetére

Kube
(senior tag)

Igazad van aláírom. Azért ez tényleg nem egy mostani történet. Én arra tudok gondolni, hogy magával a rendszerrel nem foglalkoznak már foltozás téren, inkább majd csinálnak egy újat vagy valami hasonló. Ez az új hardveraprós dolog is nagyon régóta húzódott már. Sajnos a beüzemelés nekünk nem tett túl jót. Mondjuk a feature-ök és néhány dolog jó benne, nekem tetszik, de ebben igazad van, hogy mehetne rendesen ennyi idő után már.

(#4913) freestailo

freestailo
(őstag)

bazz és még mindig 502....

ez a leállás már hírértékű :D

[ Szerkesztve ]

(#4914) Kube válasza freestailo (#4913) üzenetére

Kube
(senior tag)

valaki újraindíthatná már

(#4915) molvany válasza Kube (#4912) üzenetére

molvany
(senior tag)

Pontosan :K
Egy korrekt müködés és egy korrekt tájékoztatás. Nem hinném, hogy ez egy olyan kérés ( elvárás ) lenne, ami nem teljesíthetö.

(#4916) Kube válasza molvany (#4915) üzenetére

Kube
(senior tag)

Főleg, ha eddig ez mindig így volt (gondolok itt a PH-ra, változtatásokra, közlésre). Az alap dolgoknak már rég kellene mennie normálisan. Én amióta az új hardverapró van, csak most kezdtem újra aktív lenni és sorban jöttek elő a hibák.

[ Szerkesztve ]

(#4917) seniman válasza kisselandras (#4900) üzenetére

seniman
(PH! addikt)

Forza 502.hu :W Még jó hogy épp nem hirdetek semmit :O

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#4918) molvany válasza seniman (#4917) üzenetére

molvany
(senior tag)

Kivételesen én meg hirdetek és fizetett kiemelésem is van kettö is !
Ami azt jelenti, anyagi kár ér. Csak remélni merem, kompenzálva lesz ez a kimaradás ( jelen pillanatban kb. 2 óra hosszánál jár a kimaradás !) :W

(#4919) minek?:S válasza molvany (#4918) üzenetére

minek?:S
(őstag)

Hát nálam már működik :C

Powered by LG G6

(#4920) r.winters

r.winters
(újonc)

Már működik! :C

Keresek: tökéletesen működőképes 1,2 MB és 360 kb floppy meghajtót

(#4921) molvany válasza minek?:S (#4919) üzenetére

molvany
(senior tag)

Jelen pillanatban nálam is beindult. Csak kíváncsi leszek, ki fogja a 2 óra kiesést kompenzálni a fizetös kiemelt hirdetéseimre :F

(#4922) demmer123

demmer123
(őstag)

Az miért van hogy a jegelt hirdetésemet aki megvette akarná értékelni és én nem kapok vissza igazolást?
Mi a teendő ilyenkor?

(#4923) kisselandras válasza demmer123 (#4922) üzenetére

kisselandras
(fanatikus tag)

Ilyenkor az a teendő törlőd a régit csinálsz másikat ! nekem is úgy sikerült a vevővel

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#4924) sanyo88

sanyo88
(újonc)

Üdv.

Jelen esetben az lenne a problémám, hogy ki szeretném emelni háttérszínnel az egyik hirdetésemet, el is küldtem az adott SMS-t, mert a bankkártyámon nem maradt elegendő keret...az SMS megérkezett, ám már visszajelzést nem kaptam, ahogy szoktam, hogy: "sikeres fizetés"...ill. természetesen nincs kiemelve azóta sem a cikkem....

Mi a teendő ilyenkor? Érdekes, mert 15p -el azelőtt egy másik hirdetésemet sikeresen kiemeltem, bankkártyás fizetéssel...

Köszönöm előre is!

Üdv.

Playstation Emperor

(#4925) sanyo88

sanyo88
(újonc)

Tovabba egy harmadik hirdetesem hosszabbitasra "szorulna", igy viszont tanacstalan vagyok, hogy hogyan tovabb...
Kernem szepen a mielöbbi közbenjarasotokat!
Köszönettel es tisztelettel!

Playstation Emperor

(#4926) molvany

molvany
(senior tag)

Privát levelet kaptam, rákattintottam a felhasználó nevére és ez jött ( jön ):

Hiba!
Az általad keresett oldal nem található.
A HardverApró kezdőoldalát ide kattintva érheted el.

(#4927) sanyo88

sanyo88
(újonc)

Az adatlapomon talalhato telefonszamrol küldtem 23:33kor az SMSt ami celba is ert...jelentest is kaptam...ha kell az ominozus kodot is megadom...
Köszönöm

Üdv.

Playstation Emperor

(#4928) Kube válasza sanyo88 (#4927) üzenetére

Kube
(senior tag)

Érdemes lenne egy házigazdát levadásznod, nem tudom ezt a topicot mennyire nézik.

[ Szerkesztve ]

(#4929) Gabo0905

Gabo0905
(fanatikus tag)

Sziasztok! tud valaki arra megoldást, hogy a privát üzeneteimbe szeretnék szűrni, de nem tudok mert mindig kommunikációs hibára hivatkozik. Fontos lenne, mert egy régi kollégát szeretnék felkeresni, de sajnos nem tudom...

(#4930) kutyuska

kutyuska
(fanatikus tag)

Sziasztok,

Ezt a hirdetést szerettem volna értékelni:
[link]
Az eladó azonban nem kap értesítést arról, hogy értékelést kezdeményeztem.

Köszi

" Babra munka, de megéri! "

(#4931) svensson válasza kutyuska (#4930) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Tema osszefoglalo

ezotérikus malacológia

(#4932) molvany válasza Kube (#4928) üzenetére

molvany
(senior tag)

Az utóbbi idök tapasztalata szerint már senki sem foglalkozik ezzel a témával és a beírásokkal ( érdemben ).
Vannak néha " okosabb " fórumtársak, akik amennyire tudnak megpróbálnak segíteni, de onnan, ahonnan kellene, már régen semmi.

(#4933) Lauda válasza molvany (#4932) üzenetére

Lauda
(PH! félisten)
LOGOUT blog

[link]

A háttérben fut egy nagyobb lélegzetvételű optimalizációs. Elvileg 1-2 nap és végez. Addig még néha lehetnek kisebb, nagyobb lassulások, ne adj isten idő túllepésék (bár elvileg az utóbbinak nem szabadna előfordulnia.
Az esetlegesen okozott kellemetlenségekért ezúton is elnézést kérünk.
üdv,

...az emberek el akarják hinni az olcsó és színes, szagos, cukormázas, ragacsos hazugságokat...(Puzsér Róbert)

(#4934) TnR OFFICIAL

TnR OFFICIAL
(újonc)

mobilon az uzeneteknel ha megszeretnem nezni kinek mit irtam nem ad be semmit. ures kep uzenetek nelkul

Felelősségem teljes tudatában kijelentem, hogy az oldalon közölt adatok a valóságnak megfelelnek. ! Aki jogtalan haszonszerzés végett mást tévedésbe ejt, vagy tévedésben tart, és ezzel kárt okoz, csalást követ el "

(#4935) sanyo88

sanyo88
(újonc)

Irtam 2 aprodnak is de egy valaszra se meltattak! Hallatlan ami itt folyik...csak azt nem ertem h akkor 1altalan minek vannak szabalyok vagy moderatorok? Vagy ez csak 1 oldalu? Csak nekünk vannak kötelezettsegeink? Kerem szepen egy adminisztrator jelentkezeset! Vagy az emelt dijas SMS ügyf.szolgalati elerhetösegeit!
Köszönöm!

Üdv.

[ Szerkesztve ]

Playstation Emperor

(#4936) Kube válasza sanyo88 (#4935) üzenetére

Kube
(senior tag)

Pedig illene kommunikálniuk, már csak azért is mert van aki most már bizony pénzt is öl a hirdetésekbe... szóval most aztán pláne rajta kéne lenni a problémán.

(#4937) sanyo88 válasza Kube (#4936) üzenetére

sanyo88
(újonc)

Köszönöm szepen es a tanacsot is...hat ugy tünik eselytelen...ez a "PH Igazsag" vagy elfogadod vagy hanyagolod az oldalt...erdekli is öket...mindenhol ez van...ez a magyar "weblap-vezetesi" szellem..

Playstation Emperor

(#4938) sanyo88

sanyo88
(újonc)

Köszönöm szepen, kellemes meglepetes, megkeresett egy hazigazda...
Remelem most mar kiderül a turpissag...csak az lenne a kemeny ha itt pattogok es közben egy karaktert elütöttem volna a kodban..de az nem lehet m 3x is ellenöriztem..mindig többszörösen checkolom...

Playstation Emperor

(#4939) Kube válasza sanyo88 (#4938) üzenetére

Kube
(senior tag)

Nah azért csak rápislantanak a dologra :) reméljük minden okés lesz. A beszélgetés közben kérlek azért említsd meg, hogy vannak még páran akik gonddal küzdenek. A múltkori 2-3 órás leállást követően se láttam még semmi közlemény szerűt.

(#4940) bucihost

bucihost
(senior tag)

Sziasztok. Nem tudom volt e màr ilyen észrevétel, nem tudom telefonrol vissza olvasni az összes hozzászólást. A problémám az, ha telefonnal lépek be pl a hardveraprora akkor mintha be sem léptem volna. Nem látom a profilom, a priv üzeneteket, fav dolgokat és fel ajánlja újra a belépést. Tapasztalt még valaki hasonlot? Android / minden böngésző

(#4941) Kube válasza bucihost (#4940) üzenetére

Kube
(senior tag)

Ha mobilon lépsz be akkor mindenhonnan kiléptet. Már máshol is írták a problémád, szerintem ürítsd a böngésződ gyorsítótárát és próbáld meg úgy.

Egyébként miután belépsz a jobb felső sarokban van egy csillag ikon, remélem arra rámentél, mert a profilod és az üzenteidet onnét éred el. A sima menüben csak belépni tudsz újra.

[ Szerkesztve ]

(#4942) svensson válasza bucihost (#4940) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

m.prohardver.hu-n lepj be, majd menj at Hardveraprora, ugy jo lesz.

ezotérikus malacológia

(#4943) molvany

molvany
(senior tag)

Tegnap már írtam, ha így folytatódik, holnap is írnom kell, de kehet még utánna is :D
Egy ( bizonyos ) felhasználó nevére kattintva ez jön ( de csak ennél ) :

Hiba!

Tehát ez a felhasználó vagy titkosított, vagy valamilyen ellenör, vagy ............. ?
Az emberi fantázia annyyira tág, bármit eltud képzelni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#4944) seniman válasza molvany (#4943) üzenetére

seniman
(PH! addikt)

Nem lehet,hogy ki lett tiltva?

(#4945) svensson válasza seniman (#4944) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Nem hinnem, akkor is meg lehetne nezni az adatlapjat, csak egy hatalmas kititlva pecset lenne rajta.

ezotérikus malacológia

(#4946) seniman válasza svensson (#4945) üzenetére

seniman
(PH! addikt)

Az is igaz.Csak egy ötlet volt :U

És ha ő kéri az accountja megszüntetését?

[ Szerkesztve ]

(#4947) molvany válasza seniman (#4944) üzenetére

molvany
(senior tag)

Nincsen kitiltva mert jelenleg is levelezünk ( vásárolni szeretne tölem ).
Csak mivel " újonc " , szerettem volna megnézni a lapját. De már 3 napja ez fogad ( akkor írt elöször ).

(#4948) Kube válasza seniman (#4946) üzenetére

Kube
(senior tag)

Olyan nincs, hogy megszüntetik, akár kéred akár nem. Ez a hozzászólások és egyebek miatt van. Ha valakit eltávolítanak akkor is megkapja az adatlapja a kitiltva jelzést, de törölni nem törlik.

(#4949) molvany

molvany
(senior tag)

Most már azért illene valakitöl valamit érdemben is olvasni a témára.
Ki ö : olcsika666
Irogat, vásárolna ( csak vásárolna , mert a megbeszélt idöre nem is fizetett ).
Ha megpróbálom megnézni ki is, ezt kapom :

Hiba!

Tehát : KI ez ?? Mi ez ?
Bármely felhasználó nevére kattintva kiadja az oldalát, látni ki is, mik az adatai ( amik nyilvánosak ) mikor regisztrált, stb. stb.
Ennél meg sem nyílik az oldal, csak hiba jelentés.

(#4950) sanyo88 válasza molvany (#4949) üzenetére

sanyo88
(újonc)

Csaló...hacker...láttam már más fórumon h vlki egy modi nevében írogatott napokig, mintha én most molvany néven szólnék hozzá és fogalmad se lenne h most amnéziás vagy vlki feltörte a regedet...ja és azt hiszem úgy csinálta h közben nem lépett be az adott regbe...

Az adminoknak kéne utánanézniük...

Playstation Emperor

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.