Hirdetés

2017. április 30., vasárnap

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2017-04-25 18:42:08

PROHARDVER!

Ebbe a topikba várjuk az új Hardverapró működésében tapasztalt bugok részletes leírását (lásd lent, mindenképp értelmezd!). A nem idevaló általános észrevételeknek külön topikja van! Mielőtt hozzászólnál, OLVASS EL!
Ha nem megy az értékelés, akkor olvasd el ezt!
Ha nem megy az adatmódosítás, akkor olvasd el ezt!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#3001) z123456789 válasza essexboy (#2990) üzenetére

z123456789
(PH! addikt)

Na megkaptam a pontokat, szuper...
ámbár, lehet hogy most én vagyok a béna, de egy másik eladásom pont az alatt járt le ami alatt az illető megkapta, és most archiválva van. Nem tudom visszaállítani, így nem tudja értékelni.
Elküldtem neki az archív linket, nem tudja megnyitni, vagy értékelni.
Ebben az esetben is ugyan így a jelentéssel tudja kérni az értékelést? :R

(#3002) essexboy válasza z123456789 (#3001) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Amennyiben nem volt még hosszabbítva vagy csak 1x volt hosszabbítva, akkor ezt meg tudod tenni az archivált részen is, ha már kétszer volt hosszabbítva, akkor vagy 180 Ft-ért hosszabbítod, és egyszerűen elintézitek a szokásos módszerrel, vagy jelentetitek egymást a megfelelő módon.

essexboy

(#3003) z123456789 válasza essexboy (#3002) üzenetére

z123456789
(PH! addikt)

Aha!
Ok, meg is van. Kicsit el vagyok még tévedve ebben az új HA-ban, Sorry! :B

(#3004) CoolBoy323

CoolBoy323
(PH! nagyúr)

Ma felhasználható ingyenes UPok száma összesen: 1
Válaszd ki a hirdetést: XXX
UPolom
UPok felhasználása:2014. január
Hirdetés címeUP időpontjaUP fajtája
YYY 2014.01.22.,22:05 Ingyenes UP
XXX 2014.01.22.,22:04 Ingyenes UP

2-t UP-oltam, és van még 1... az összesen 3, nem 5 :U

frissítettem, de most 2x rakta be az egyiket: 2014.01.22.,22:21

Na mindegy, a lényeg h működik... :)

[ Szerkesztve ]

(#3005) D&P

D&P
(újonc)

Sziasztok!

Amikor feladok egy hirdetést:

Összes » Hardver » Notebook » Tartozék, alkatrész » Egyéb tartozékok, alkatrészek

Nincs a gyártónál felsorolva az Asus. Kimaradt?

(#3006) essexboy válasza D&P (#3005) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Megnézzük és pótoljuk.

essexboy

(#3007) Fr3eWar

Fr3eWar
(őstag)

Vettem egy laptopot karsaitomasz-tól

Jeleztem hogy megvettem a gépet, jött az üzenet, és megerősítettem, majd leadtam az értékelést is.
Az értékelésem megjelent az adatlapján.
Viszont ő nem tudott vissza értékelni, mert nem kapta meg a linket amin keresztül vissza tudna értékelni mint vevőt.

A hirdetésénél jelöli is nekem hogy már értékeltem.
Megkértem hogy értékeljen vissza és link hiányában nem tud.
Ebben tudnátok segíteni?

Kedves Fr3eWar!
karsaitomasz is megerősítette, hogy a(z) MacBook Air és Retina MacBook Pro című apróhirdetésben szereplő terméket megvásároltad tőle.
Kattints ide és értékeld karsaitomasz eladót!
Értékelésed hozzájárul ahhoz, hogy a HardverAprón kötött üzletek biztonságosabbak legyenek.
Az értékelés menetéről bővebben itt olvashatsz.»
Üdvözlettel,
a HardverApró csapata

Az ember lassan öregszik meg: először az élethez és az emberekhez való kedve öregszik

(#3008) domperke válasza bul07 (#2998) üzenetére

domperke
(HARDVERAPRÓD)

Nálam is ugyanilyen... :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#3009) gerrrrry

gerrrrry
(kvázi-tag)

Üdv.
Ma futottam be a következőbe: két sikeres eladás, két elégedett vevő. Két pozitív szöveges visszajelzés, és csak az egyik 5 pont pozitív, a másik 5 negatív. Most az egyik vevőm szivat, vagy valami egyéb van a háttérben? Írtam a vevőimnek, egyik már visszajelzett, hogy ő tutira pirosat adott. Meg lehet nézni, hogy ki milyen pontot ad? (negatív/pozotív?)
Köszönettel:
gerrrrry

A próbagarancia a nálam vásárolt minden termékre automatikusan jár, mert szerintem így korrekt.

(#3010) essexboy válasza Fr3eWar (#3007) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

karsaitomasz-nak jelentenie kell téged mint vevőt, és akkor majd tud külön értékelni téged, az itt megadott utasításoknak megfelelően.

essexboy

(#3011) essexboy válasza gerrrrry (#3009) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Javítottam, valaki véletlenül negatívot adott, megkérdeztem tőle privátban, és mondta hogy azok pozitívak akartak lenni. Legközelebb majd a jelentés rendszeren keresztül add le az ilyen problémát, ez nem igazán bug, csak figyelmetlenség :K

essexboy

(#3012) gerrrrry válasza essexboy (#3011) üzenetére

gerrrrry
(kvázi-tag)

THX :R :R :R

A próbagarancia a nálam vásárolt minden termékre automatikusan jár, mert szerintem így korrekt.

(#3013) Fr3eWar válasza essexboy (#3010) üzenetére

Fr3eWar
(őstag)

Köszönöm! Írtam neki, várom a továbbiakat.

Az ember lassan öregszik meg: először az élethez és az emberekhez való kedve öregszik

(#3014) BKKB01

BKKB01
(újonc)

Sziasztok!

Nem tudtam UP-polni csak két hirdetésem. Mi az oka?
Szükség esetén csatolok képet is.
Várom válaszotok, üdv,

András

nokia 1610, ericsson 197, videoton color star, wartburg 353, csepel tacskó, BRG MK-29 Juno.

(#3015) essexboy válasza BKKB01 (#3014) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Légy szíves csatolj képet, illetve ingyenes, vagy fizetős uppal szerettél volna uppolni?

essexboy

(#3016) romai67

romai67
(újonc)

Sziasztok.

A hardveraprón hardver ,videókártya oldalon sem az AMD-nél,sem az NVIDIA-nál a mindengyártó legördülű menüben nem lehet kiválasztani az ASUS márkát mert nincs is benne. Pedig egy igen jelentős gyártóról van szó.

(#3017) BKKB01 válasza essexboy (#3015) üzenetére

BKKB01
(újonc)

Remélem sikerült :) Ingyenes UP-ot szerettem volna :(

nokia 1610, ericsson 197, videoton color star, wartburg 353, csepel tacskó, BRG MK-29 Juno.

(#3018) Feqtor válasza z123456789 (#2953) üzenetére

Feqtor
(újonc)

Sziasztok, több értékelést is kaptam már, de nem jönnek meg a pozitivok sajnos, és nem tudom miért :W

(#3019) essexboy válasza Feqtor (#3018) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

3 értékelést kaptál idáig, mindhárom látszik az adatlapodon. Ezen kívül három felhasználót értékeltél, mint vevőidet, viszont ők még nem értékeltek vissza. Hol itt a probléma? :U

essexboy

(#3020) Yany

Yany
(őstag)

Hali,

TheChos3nOne által már októberben megírt facebook share bug még mindig létezik: ha a hirdetésemet meg szeretném osztani facebookon, valahonnan egészen máshonnan szed elő egy képet, ráadásul nem túl jó képet nyújtva az eladandó cuccról.

Ez a kép jelenik meg megosztáskor:

Pedig ennek kéne:

Volt már, hogy a szöveg is valami korábbi verzió volt, amit beemelt a hirdetésemhez.

Böngésző: Firefox v26.0
Oprendszer: Win7 Pro 64 En

Jancsiga

(#3021) Parci válasza Yany (#3020) üzenetére

Parci
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

felvéstem a todoba

"In 2015/2016 I sent more products in to Nikon for fixing than all of my previous 30+ years of Nikon use. Only thing is, every one of those products I sent back to Melville to fix were brand new out of box. Every one."

(#3022) Yany válasza Parci (#3021) üzenetére

Yany
(őstag)

Köszi.

Valószínűleg generális jelenség, egy ismerősömnek is pont ugyanezt csinálja.

Jancsiga

(#3023) sing1ep1ayer

sing1ep1ayer
(őstag)

Vásárolt tőlem egy itteni tag valamit, elindította az értékelést, amit én visszaigazoltam és utána jómagam értékeltem is őt, ő viszont saját bevallása szerint semmilyen értesítést nem kapott minderről, ezért nem is adta le rám az értékelését. Az értékelés kezdeményezéséről a HArdverAprós PÜ még mindig az üzeneteim között van, de hiába kattintok rá újra, a következő hibaüzenetet kapom: "Egy hirdetéssel kapcsolatban csak egyszer értékelheted a felhasználót." Így most van egy elmaradt értékelésem. Mi a teendő? Hogyan kaphatnám meg?

UI: Nem akartam itt a nyilvános topikban nevet és hirdetést linkelni, de ha kéritek megteszem, akár jelen fórumon, akár privátban egy modi részére.

Érdemes megnézni a kolléga aláírását: http://prohardver.hu/tag/zszso.html

(#3024) essexboy válasza sing1ep1ayer (#3023) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Tegye a következőket:

Az eladó adatlapján szereplő Jelentem (mint eladó) » gombra rákattintasz, bemásolod a hirdetésed URL-jét bekattintod az értékelni szeretne boxot, és a jelentés okához beírod, hogy mi is történt. Ezt mi megkapjuk, feldolgozzuk, és utána már tud majd értékelni téged. :K

essexboy

(#3025) D&P válasza essexboy (#3006) üzenetére

D&P
(újonc)

köszi.

(#3026) randras

randras
(PH! kedvence)

PayPal hirdetés hosszabbítás: "Instruct the customer to retry the transaction using an alternative payment method from the customers PayPal wallet. The transaction did not complete with the customers selected payment method."

Külföldi termékrendelések lebonyolítása tetszőleges díjjal: http://goo.gl/UCAL1 || Megbízhatósági pontjaim: http://goo.gl/2KRQJ (TOP100-ban)

(#3027) sing1ep1ayer válasza essexboy (#3024) üzenetére

sing1ep1ayer
(őstag)

Köszönöm! Elvileg a jelentés elment, várjuk a fejleményt. :R

Érdemes megnézni a kolléga aláírását: http://prohardver.hu/tag/zszso.html

(#3028) Faterkam

Faterkam
(őstag)

Sziasztok!

Remélem jó helyre írok!

Több hirdetésem szerettem volna megosztani a HA-ról FB-re, de nem a hirdetésem képe jelenik meg, hanem egy kibelezett pc :/

Ez a hirdetés és így nézne ki!

Chrome és FF alatt is! Cookiek törölve!

[ Szerkesztve ]

"Semmiféle megbánás nem teheti jóvá az elmulasztott lehetőségeket." C. D. http://tinyurl.hu/xOGy/

(#3029) tomiii.

tomiii.
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

üdv.

azt írja a hardverapró, hogy 7 pozitív értékelésem van, pedig csak 2 értékelést kaptam eddig. valami nem stimmel.

[ Szerkesztve ]

'91 Ford Sierra 2.0i & a drift missile || facebook.com/wastehouse

(#3030) HuMarc válasza tomiii. (#3029) üzenetére

HuMarc
(Ármester)

Értékelt egyszer foxymaci, mint eladót, tőle kaptál 5 db piros pontot. És értékelt egyszer nevyk01 mint vevőt, tőle 2 db piros pontot.

Eladóként maximum 5-öt kaphatsz, ebből mind az ötöt megkaptad. Vásárlóként pedig kettőt, és ebből is maximális kettőt kaptál. Mi a gond?

(#3031) svensson válasza tomiii. (#3029) üzenetére

svensson
(PH! félisten)

Hol itt a gond? Egyszer gondolom te adtál el valamit, az legjobb esetben 5 piros pont neked, egyszer pedig vettél valamit, ami 2 piros. 5 + 2 = 7. :D

MSI GTX 1060 Gaming X 3G 2,5 év garival eladó: https://goo.gl/uzoM4K

(#3032) tomiii. válasza HuMarc (#3030) üzenetére

tomiii.
(fanatikus tag)
LOGOUT blog

most fogom a fejem, olvastam, hogy, hogy van a pontozás, de teljesen kiment a fejemből :B

'91 Ford Sierra 2.0i & a drift missile || facebook.com/wastehouse

(#3033) essexboy válasza Faterkam (#3028) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Rajta van a To-do listán, nemsokára megoldódik.

essexboy

(#3034) Faterkam válasza essexboy (#3033) üzenetére

Faterkam
(őstag)

Ok, látom már, csak egy kicsit kellett volna feljebb tekernem :/ :R

"Semmiféle megbánás nem teheti jóvá az elmulasztott lehetőségeket." C. D. http://tinyurl.hu/xOGy/

(#3035) Jhonny06

Jhonny06
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Csak nekem nem jelennek meg bizonyos hirdetéseknél a hozzászólások? Pl. Gianni 2014-es bazárja, rendszeresen nem látok semmit, csak a hirdetést. Vagy le lehet tiltani a hsz-eket ideiglenesen?

Niche parfümök szórófejes üvegben, különböző kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. http://bit.ly/2mJppxN

(#3036) essexboy válasza Jhonny06 (#3035) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Lassan tölt be az a 610 hozzászólás az a probléma, ha vársz egy kicsit, akkor sem töltődnek be?

essexboy

(#3037) Jhonny06 válasza essexboy (#3036) üzenetére

Jhonny06
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Most pl. látszik és azonnal betöltődött. De amikor nem jelenik meg, akkor egyáltalán nem tölt, várhatok 5 percet is akár, semmi.

Niche parfümök szórófejes üvegben, különböző kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. http://bit.ly/2mJppxN

(#3038) essexboy válasza Jhonny06 (#3037) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Nem jelenik olyankor meg pirossal, hogy a prohardver szervereiről nem sikerült...?

[ Szerkesztve ]

essexboy

(#3039) Jhonny06 válasza essexboy (#3038) üzenetére

Jhonny06
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Nem. Minden ugyanaz, csak nem jellenek meg a hsz-ek, mintha 0 lenne. Majd megpróbálok screenshotot csinálni.

(#3040) essexboy válasza Jhonny06 (#3039) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Ok, screenshotot, meg majd mellé op rendszert, böngésző típust, meg verziót is. Köszi :)

essexboy

(#3041) Winner_hun

Winner_hun
(Webcaritas)

Eltűnt a hirdetésem képe. Nem tudom mikor, most esett le hogy nincs ott.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3042) Jhonny06 válasza essexboy (#3040) üzenetére

Jhonny06
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Na most pl. nem jön be, hanem tölt vagy 5 percig és kiírja, hogy "A funkció a Prohardver szervereinek kommunikációs hibája miatt átmenetileg nem elérhető!"

Ez eddig nem volt, csak szimplán nem jelentek meg a kommentek. Mindegy, beletörődtem. ;]

[ Szerkesztve ]

(#3043) looser

looser
(őstag)

Helló, ez bug vagy normá(ááá)lis? :-)
A cím és a tartalom különbözik...

http://hardverapro.hu/apro/elado_uj_kingmax_1gb800mhz_ddr2_ram

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#3044) Ndruu válasza looser (#3043) üzenetére

Ndruu
(MODERÁTOR)

Nem bug. Az url és a hirdetés címe nem egyezik, mert az url a feladás pillanatába generálódik a hirdetés címéből, viszont a cím később szerkeszthető.
Valószínűleg eladta a 800MHz-es modulokat és most a 400-asokat hirdeti.

Harrrr!!!!

(#3045) Winner_hun

Winner_hun
(Webcaritas)

Jó a piros felhívás az oldal tetején de miért irányít a súgóba amikor ott nincs erről a leállásról semmilyen infó? Mikor láttam hogy piros, gondoltam a PH!blogban van róla infó. De nincs, csak a súgóba navigál a link ahol semmi nem kapcsolódik a kiírt információhoz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#3046) crogenrs

crogenrs
(kvázi-tag)

tiszteletem vettem az egyik hirdetésemhez ilyen előresorolást kiemeléssel egyik 1 hét másik 5 nap

az előre sorolást hol tudom elinditani?

(#3047) essexboy válasza crogenrs (#3046) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

A vásárolt szolgáltatások paypalos fizetés esetén azonnal, bankkártyás fizetés esetén a tranzakció ellenőrzése után (ez akár órák múlva is lehet, sajnos) aktiválódik.

essexboy

(#3048) crogenrs válasza crogenrs (#3046) üzenetére

crogenrs
(kvázi-tag)

igy néz ki

tehat az oldal már látja hogy mivan

vagy itt nemkéne irnia hogy mikortol indult el?

[ Szerkesztve ]

(#3049) essexboy válasza crogenrs (#3048) üzenetére

essexboy
(HARDVERAPRÓD)

Gondolom PayU vásárlás volt, tehát ahogy mondtam is, akkor fog oda dátum, idő kerülni, amikor a tranzakció validálva lesz. :K

essexboy

(#3050) crogenrs válasza essexboy (#3049) üzenetére

crogenrs
(kvázi-tag)

viszont a másik is az volt és ott már pörög egy tranzakció volt.. igen pay u

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.